Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 592
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1018 (23/1/26)1430 день повномасштабного вторгнення. Пʼятий (чи ...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
148 Охват/переглядів 2026-01-24 07:57 Повідомлення №1553
День 1018 (23/1/26)1430 день повномасштабного вторгнення. Пʼятий (чи шостий?) день поспіль електропостачання дають лише вночі і вимикають десь під ранок. Хотілося б того чи ні, але потихеньку звикаєш до такого розкладу і, прокинувшись, не поспішаєш покидати ліжко..Перевірили з Юрою готовність смоука до вихідних і записали Мамікону колобочок з подякою за шикарно виконану роботу. Відчуття, наче сам собі готував бар — 11 діамантових шейкерів з 10. Щоб всі так робили роботу, як вчора Мамік.Згадуючи веселий момент з нашого корпоративу, Кирил з Владом почали розкручувати історію та накидувати варіанти розвитку подій. Хотілося б написати, але то було б не дуже етично. Юні сатаністи:)Прийшов Андрій і почались пропрацювання безалкогольних коктейлів для нового меню. Щось навіть виходить.Після пропрацювань пішли на збори. Послухав, потім сам взяв слово, бо було що сказати. Залишились неоднозначні враження..Я похвалив нашого барбека Іллюху, додавши, що ще трошки і він по якості роботи на смоуці досягне рівня нашого легендарного Дані. Юра мене почув, поплескав Іллюху по плечу і додав: "нічого. Ти красавчик. Наш породистий барбек". Це наймиліша похвала колеги, яку я чув.Лайтовий початок і вʼяле закінчення вечора. Останні півгодини не міг дочекатись, щоб все закінчилось і нарешті звалити додому.