Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а
Додано 14 лип 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Кількість підписників: 592
Фото: 79
Відео: 41
Посилання: 860
Опис:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Джерело

Записки кращого Барбек'а | ​День 1019 (24/1/26)1431 день повномасштабного вторгнення. Дві текіли,...

Логотип телеграм спільноти - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
161 Охват/переглядів 2026-01-25 08:45 Повідомлення №1555
День 1019 (24/1/26)1431 день повномасштабного вторгнення. Дві текіли, дві сангріли..По дорозі на роботу дочитав оповідання "досконала мишоловка" і почав слухати відео про кризу читання — як соцмережі/рілси/ші понижують здатність людей читати складні тексти і критично мислити, а це в свою чергу несе купу наслідків, в тому числі і економічних. Не те щоб я раніше не розумів взаємозвʼязку, але статистика показує, що світ котиться в пизду.Перед роботою зустрівся з Владом Ходаком. Поки курили і мерзли, поговорили за життя. Нога в Чемпіона зростається — нарешті зняли штирі. Пообіцяв приготувати йому мій безалкогольний еспресо мартіні. Звісно, якщо він впорається зі справами до того як в нас понесеться пиздячка.Почув смішну фразу "Затримка зарплати — не така страшна, як затримка у хостес". Хм, цікаво, чи не через це Даня поїхав в Карпати?Заповнюючи тк для технолога в Самну, експериментальним методом визначив, що в одному лаймі вагою 85гр міститься 7,5гр цедри. Не знаю для чого це пишу, але нехай буде.Обговорили з Андрієм наступне пропрацювання і зробили замовлення продукції. Я вже заінтригований, що ж з того вийде.Діалог Микити з гостем на вітражі:— Можна будь ласка два гітлєра.— Що?— Два гітлера.— Може два Гімлета?— Так, два гітлера.Поки чекали на гостей, єбався з налаштуваннями стріму на youtube і зрозумів, що допоки на моїй сторінці не буде 50 підписників, зробити трансляцію буде неможливо. Написав повідомлення по робочим чатам і питання вирішилось на половину — підписники є, а трансляцію запустити не виходить. Тож пишу ще тут. Буду дуже вдячний за підписку https://youtube.com/@olespinchuk