Джерело
Gumiroff | Відрефлексую на Україна-Польща.Раніше я писав, що вважаю Зеленського с...
824 Охват/переглядів
2026-06-22 09:41
Повідомлення №5175
Відрефлексую на Україна-Польща.Раніше я писав, що вважаю Зеленського саботажником відносин України з Польщею. Цьому халдєю треба розісрати українців і поляків. Його подонки-радники знайшли болючу тему, на якій зіграти, знаючи, що Навроцькому (який спирається на націоналістично налаштований електорат) не вдасться відмахатись - він буде змущений щось робити, аби його електорат не відвернувся. При цьому Навроцький не прийняв жодних дієвих рішень проти України - лише забрав залізячку у саботажника Зеленського, який не заслуговує навіть на ту залізячку.Останніми днями в нашому чаті відбулась дискусія щодо ролі Польщі в підтримці України. І я побачив, що зеленський задум діє. Навіть люди, який я вважаю здатними мислити критично, перейшли на мислення оціночними категоріями. "А скільки Польща нам дала". "А скільки ми їй дали". "А вона те". "А вона се".А я хочу сказати наступне. Дякую Польщі і полякам за підтримку України і українців. Вибачте, Польща і поляки, що президент України мудак. Нам це прикро також, як і вам. Але ми поки що не можемо його здихатись, тому просимо вас мати на увазі - він не президент українців, він - узурпатор, від котрого ми потерпаємо. Ми поважаємо Польщу і поляків. Ми з увагою і повагою відносимось до нашої спільної із вами історії і просимо не поддаватись на провокації бовдурів та не ставити майбутнє в залежність від минулого. Ми здатні бути друзями і ми прагнемо саме цього.П. С. Правильно поляки роблять, коли викидають в сміття українське зерно, яке за єрмаківськими схемами пограбунку українських фермерів через перекупів демпінгує проти польських фермерів. Крапка.