Відрефлексую на Україна-Польща.Раніше я писав, що вважаю Зеленського саботажником відносин України з Польщею. Цьому халдєю треба розісрати українців і поляків. Його подонки-радники знайшли болючу тему, на якій зіграти, знаючи, що Навроцькому (який спирається на націоналістично налаштований електорат) не вдасться відмахатись - він буде змущений щось робити, аби його електорат не відвернувся. При цьому Навроцький не прийняв жодних дієвих рішень проти України - лише забрав залізячку у саботажника Зеленського, який не заслуговує навіть на ту залізячку.Останніми днями в нашому чаті відбулась дискусія щодо ролі Польщі в підтримці України. І я побачив, що зеленський задум діє. Навіть люди, який я вважаю здатними мислити критично, перейшли на мислення оціночними категоріями. "А скільки Польща нам дала". "А скільки ми їй дали". "А вона те". "А вона се".А я хочу сказати наступне. Дякую Польщі і полякам за підтримку України і українців. Вибачте, Польща і поляки, що президент України мудак. Нам це прикро також, як і вам. Але ми поки що не можемо його здихатись, тому просимо вас мати на увазі - він не президент українців, він - узурпатор, від котрого ми потерпаємо. Ми поважаємо Польщу і поляків. Ми з увагою і повагою відносимось до нашої спільної із вами історії і просимо не поддаватись на провокації бовдурів та не ставити майбутнє в залежність від минулого. Ми здатні бути друзями і ми прагнемо саме цього.П. С. Правильно поляки роблять, коли викидають в сміття українське зерно, яке за єрмаківськими схемами пограбунку українських фермерів через перекупів демпінгує проти польських фермерів. Крапка.
Українська влада, яка допустила саме явище свавілля ТЦК та окремі представники якої успішно отримують корупційних дохід з цієї вакханалії, робить вигляд що дуже хоче покласти край цьому свавіллю, але щось не виходить та не вдається.Ну що ж. Прийдемо їм на допомогу. Пропозиція така.Крок 1. Ввести у кримінальний закон термін "місце несвободи - це визначене законом місце або об'єкт, знаходження людини (крім співробітників цього об'єкту) на якому безумовно апріорі вважається позбавленням волі, якщо людина доставлена туди силоміць (проти своєї волі) або утримується там довше, ніж дві години."Крок 2. Визначити законом, що приміщення та транспорт ТЦК, або приміщення та транспорт, який використовує ТЦК, незалежно від причин використання, є місцем несвободи.Крок 3. Ввести в кримінальний кодекс статтю "Примусове доставлення або незаконне утримання людини в місці несвободи". Покарання для винних - десять років позбавлення волі, конфіскація майна, довічне позбавлення права займати посади на державній службі та в ЗСУ.Крок 4. Окремо передбачити в цій статті такий пункт: "Поліцейський або інша службова чи посадова особа, яка не вжила негайних заходів для звільнення людини з місця несвободи чи залишила людину в місці несвободи, вважається винною на рівні з тією особою, що доставила проти волі чи утримувала людину в місці несвободи."Крапка.
Останніми днями пролунало ряд заяв високопосадовців європейських країн щодо надання "тимчасового захисту від війни" новоприбулим українцям. Зокрема, заявлялось, що начебто українські чоловіки віком 23-60 років не зможуть отримати захист в країнах ЄС вже починаючи із нового року. Проте, вже існуючі рішення про надання захисту не будуть переглядатись і будуть продовжені ще на рік.Поки що це лише заяви і документу ніякого не прийнято. Але вбачається, що такі норми будуть прийняті. Що робити чоловікам віком 23-60 років, які планують релокацію в ЄС з України, після вступу вищевикладених норм:Крок 1. Обов'язково на кордоні домагатись щоб прикордонник з європейської сторони зареєстрував вас не як туриста, а як людину, що евакуюється від війни. Це нескладно. Зазвичай, треба лише про це сказати прикордоннику.Крок 2. Ви не зможете отримати "захист", проте, зможете легалізуватись по воз'єднанню із родиною, якщо вони вже там, або отримати статус "біженець" за особистими мотивами.Так, стане складніше, але не неможливо. П. С. Будь-який громадянин України може законно перебувати в Польщі та працевлаштовуватись поки в Україні триває війна. Приїжджаєте, отримуєте податковий номер, влаштовуєтесь на роботу і подаєте документи на карту побиту (вид на проживання) як працевлаштована особа. І вам "захист" тоді взагалі не потрібен.
"Так впав, що опинився в комі". Чоловік у вкрай важкому стані. ТЦК та СП у балаклавах❗️Я постійно наголошую, що використання балаклав під час мобілізаційних заходів є неприпустимим. Люди мають право розуміти, хто саме до них підходить, хто їх зупиняє, затримує чи застосовує силу. Коли обличчя приховані — неможливо ідентифікувати осіб, які потенційно можуть порушувати права людини або вчиняти кримінальні правопорушення.І саме через це ми щодня отримуємо звернення громадян щодо дій окремих представників ТЦК та СП. Один із таких випадків — у Дніпрі. На відео — чоловік, якого офіційна версія пропонує вважати таким, що «сам впав та вдарився головою». Наразі він перебуває у вкрай важкому стані, до того — був у комі.До мене звернулася мешканка Дніпра, оскільки її чоловік зазнав травм унаслідок дій групи осіб у балаклавах та форменному одязі, яких вона ідентифікує як представників ТЦК та СП. Внаслідок цих подій чоловік отримав черепно-мозкову травму та наразі перебуває у лікарні у вкрай важкому стані.
☝️Я зобовʼязаний поставити принципове питання. Чи є правомірним здійснення заходів оповіщення військовозобов'язаних особами у масках (балаклавах), які унеможливлюють ідентифікацію представників державного органу?Відповідно до законодавства України, представники ТЦК та СП під час виконання службових обов'язків повинні бути належним чином ідентифіковані та предʼявляти службові посвідчення. Приховування обличчя викликає у людей недовіру та нерозуміння, хто саме перед ними, що прямо впливає на оцінку таких подій.ℹ️ Наразі розпочато досудове розслідування за статтею 128 КК України — необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження. Я вже звернувся до прокуратури, яка здійснює процесуальне керівництво, з вимогою забезпечити повне та неупереджене розслідування та перевірити, чи дотримувалися представники ТЦК та СП вимог законодавства під час здійснення заходів оповіщення. Продовжуватиму вимагати повного та об’єктивного з’ясування всіх обставин цієї справи.🗣Ця історія — не про один випадок. Вона про те, як подібні дії сприймаються людьми, коли немає прозорості та зрозумілої ідентифікації. Держава, що діє в масках, не має дивуватися, що громадяни від неї тікають.🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Часто-густо в сучасному правосудді сторони спорів намагаються використовувати скріншоти з соцмереж чи месенджерів. Судова практика визнання прийнятними та врахування таких доказів дуже різноманітна. Слід зауважити, що наявності самого листування та підтвердження його дійсності є недостатнім для доказування обставин. Необхідна ідентифікація особи, яка здійснювала листування. І така ідентифікація має поза розумним сумнівом доводити, що спілкування належить сами ідентифікованій особі.Також слід розуміти, що в спорах про спростування розповсюдженої в соцмережах інформації потрібним є встановлення авторства. І тут теж самі лише "скріншоти" не будуть належним доказом. Як приклад, такі докази слід підкріплювати експертизою, яка встановить авторство за стилем і змістом текстів.Таке саме правило можливо застосовувати і в спорах про видалення певного контенту, на який розповсюджується авторське право, опублікованого незаконно (спір про авторство).Якщо ваша діяльність пов'язана із соцмережами та месенджерами, ви є автором цифрового контенту чи використовуєте контекст, авторські права на який належать іншим особам, ви маєте нагоду звернутись до адвоката Олександра Гумірова за консультацією щодо захисту авторських прав та безпеки вашого бізнесу в цьому аспекті. Пам'ятайте, краще заздалегідь все налагодити, чим потім аврально вирішувати проблеми.
Я втратив сенс війни.2022. Пам'ятаю як величезні кошти витрачали на допомогу армії та захисту України. Було розуміння, що ми на стороні добра проти суцільного зла.2023. Пам'ятаю як зненавидів оте все зелене і їх саботаж на користь ворогу та власним бездонним кишеням.2024. Пам'ятаю як зелене шобло остаточно відбило в мене бажання допомогати фінансово. Перестав розуміти за що вмирають українці. Розчарування та ненависть.2025. Втрачено сенс і розуміння. Хочу щоб закінчилось хоча б лінією фронту. Вже начхати на ті "червоні лінії" і всю пропагандистську хуєту. Жаль загиблих і покалічених. Біль за беззмістовність їх страждань.2026. А з чого я взагалі вирішив що на стороні добра? Українська держава то добро? Хм... А що доброго від неї українцям? Чим вона краща за суцільне зло РФ?... Єдине розумне рішення - не мати нічого спільного з жодною із держав-учасниць цієї війни, яка має сенс лише для кремля, зеленого шобла та всіх інших, хто є бенефіціарами цього бізнесу. Безмежно жаль українців в Україні. Безмежно болить за країну Україна (не плутати з мародерською державою).Це історія загибелі мого патріотизму, який жив в мені 45 років. Мабуть, подорослішав. Тепер не відчуваю патріотизму - відчуваю біль і любов до України-країни. А патріотизм вважаю психічною хворобою. Нащастя, вилікувався і вам того бажаю.
В ковідні часи прихільники теорій змов пророчили майбутнє знеструмлення всієї планети і колапс інтернету, які призведуть до катастрофічних наслідків для всього людства. Цифрові активи обнуляться, права власності з електронних реєстрів зникнуть і таке інше.В 2025 році декілька всесвітньо відомих економістів попередили про те, що 2026 рік може стати роком колапсу цифрових активів і кризи фондових ринків, що може призвести до різкого знецінення активів.У квітні 2025 року найбільш лівацький уряд Іспанії, який тримає курс на ісламізацію країни, "протестував" одночасне глобальне знеструмлення відразу чотирьох країн ЄС, які інтегровані в електромережу Іспанії. Протягом декількох днів Португалія, Іспанія, частина Франції та частина Італії перебували в кам'яному віці. Після публікації в ряді ЗМІ авторитетних експертиз, що доводять штучність події, уряд засекретив дані розслідування цих подій та поховав їх в "тиші".Сьогодні, 31 березня 2026 року, відбулось ще дві події.Перша. Уряд Іспанії остаточно закрив свій повітряний простір для військових літаків США та країн, що виступають союзниками США у військових діях проти ірансько-ісламістської тиранії. Фактично, Іспанія стала на бік Ірану проти НАТО. Такі дії ставлять під сумнів перебування Іспанії в НАТО. Доречі, Іспанія протягом десятиліття правління партії соціалістів ігнорує свої зобов'язання по сплаті внесків в НАТО і по переозброєнню власної армії. При цьому іспанський бюджет сотнями мільйонів євро фінансує уряд Марокко, терористів "палестини" і морально підтримує іранських виблядків-аятолл. Отже, використання Санчесом інструменту знеструмлення півдня Європи, як засобу тиску на НАТО, є цілком можливим.Друга. Іран оприлюднив список з 29 об'єктів, розташованих в Перській затоці, які він має намір атакувати найближчими днями. Серед них офіси та технічні центри Майкрософт, Амазон, Гугл та інших технологічних гігантів. У разі, якщо атаки будуть успішні, цілком можливим є глобальний колапс мережі Інтернет.Отже, відкидаючи містифікації теорій змов, враховуючи й інші факти і обставини, що мають місце навколо цієї теми, я не виключаю двох речей:1. Європейські ліваки хочуть втриматись при владі шляхом колапсу мирного життя. І вони не проти при цьому змовитись із ісламістсько-терористичними організаціями типу іранських аятолл. Динамічно втрачаючи владу в західному світі ліваки прийшли до розуміння, що їм краще буде, якщо Європі буде гірше.2. Схоже на те, що економічні наслідки світових воєнних і політичних подій, неминуче відбудуться вже в 2026 році.Порада. Не проспіть, якщо вам є що втрачати. Диверсифікуйте ризики (розкладіть яйця в різні кошики). І так - пакуночок готівки під матрацами це дуже влучна ідея.Відразу прокоментую теорії змов. Події навколо не є приводом прихильнути до містифікацій. Просто ті, хто пише методички лихварям, що очолюють стада обивателів, які вдарились макитрою, розуміють причинно-наслідкові зв'язки і знаються на стратегіях та наслідках. Вони прораховують можливі сценарії і подають їх під теоріє-змовницьким соусом, що так добре хавають дуркуваті слухачі-читачі. Ця магія не діє на тих, хто наділений розумом і критичним мисленням. Нотувати і мати на увазі - так, фанатувати - ні.
Адвокат Дмитро Бузанов в своєму каналі опублікував рішення ЄСПЛ щодо смерті військовослужбовця в частині (не бойова смерть). Україну визнано такою, що не надала переконливого пояснення цій смерті.https://t.me/advocate_trump/8321Насправді, це рішення розкриває дуже сумну проблему, яка є системною в ЗСУ - це знущання над рядовими військовослужбовцями. Нещодавно мені надійшли "приватними каналами" шалені дані про знущання, катування, використання як рабів українських військовослужбовців командирами нижньої та середньої ланки. Я просто в шоці від того, що українці роблять з українцями.Скажу чесно, інформація настільки шокуюча, що я не наважуюсь її оприлюднити. Якщо це зроблю - відразу буде кримінальне переслідування. Але не винних, а мене. Одне зауважу впевнено - масштаби СЗЧ в Україні настільки великі повністю обґрунтовано. І причина не тільки і не стільки в страху перед "фронтом".А от чого я не розумію - так це те, чому й досі не з'явилось в Україні жодної громадської правозахисної організації, яка би системно висвітлювала історії про катівні в ЗСУ і надавала би захист постраждалим. Такі організації виникали всюду, де була війна. Але чомусь не в Україні.
Небайдужі люди!Будь-ласка, пишіть всюди, куди зможете.Використовуйте всю інформацію з цього каналу.Якщо можете то необхідно спробувати звернутись до:1. CCL (Irish Council for Civil Liberties): організація із захисту прав людини в Ірландії. Вони займаються випадками незаконного позбавлення волі та примусової медицини - iccl.ie2. Sage Advocacy: Організація, що захищає права вразливих дорослих у медичних закладах. Вони спеціалізуються на випадках, де пацієнта вважають «недієздатним». - sageadvocacy.ie3. Decision Support Service (DSS): стежить за дотриманням прав людей, чию дієздатність ставлять під сумнів - https://www.decisionsupportservice.ie4. Amnesty International Ireland: запит на термінову перевірку порушення статтей 3 (заборона катувань та нелюдського поводження) та 5 (право на свободу) Європейської конвенції з прав людини.5. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ): Адвокат може подати запит за Правилом 39 (Interim measures). Це екстрений захід, який суд застосовує протягом 24-48 годин, щоб зупинити дії, які загрожують життю або здоров'ю (у цьому випадку — примусові психотропи та зондування)6.МЗС України (Гаряча лінія): +38 (044) 238-15-88. Вимагати офіційної реакції на бездіяльність консула в Ірландії.7.Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини (Омбудсмен): Дмитро Лубінець випадки порушення прав українців за кордоном.8. Депутатські запити: Звернутись до депутатів ВРУ, які займаються міжнародними справами або правами людини ( через Facebook або офіційні пошти).9. The Irish Times та The Journal.ie: видання Ірландії. Необхідно вийти на їхніх журналістів, що займаються темами «Health» або «Human Rights».10. Gript Media: Ірландське альтернативне медіа, яке висвітлює випадки державного свавілля та примусової медицини.11. Українська служба BBC / Радіо Свобода: Історія українки, яка потрапила в «медичне гестапо» в ЄС12. Second Opinion (Друга думка): Вимагти в суді права на обстеження незалежним психіатром та гастроентерологом, які не є співробітниками St. Vincent Hospital.
продовження попереднього постуЗа моєю порадою, Олександра подзвонила в консульство України та на гарячу лінію. Вона вимагала щоб до неї прибув консул України і захистив її права на свободу і особисту недоторканість. Консул України ВІДМОВИВСЯ приїхати і надати допомогу громадянці України. Сказав, що він вважає, що за ірландським законодавством лікарі діють законно.Сьогодні ми подаємо до суду екстренне клопотання про скасування ордеру. Зараз ми намагаємось домогтись чергового судді, який би розглянув екстренне клопотання. Буду публікувати новини по ситуації далі.Олександра, її батько та я особисто прошу всіх про репост цієї історії. Звертаюсь до юристів в Ірландії, до журналістів, до посадовців України! Врятуйте дівчину від медичного гестапо!Якщо вона хворіє через стрес - все, що роблять так звані "лікарі", точно не знизить рівень її стресу. Вони нанесуть дівчині невиправну моральну травму.Зі своєї сторони ми будемо боротись в юридичному полі. Я роблю це безкоштовно pro bono. Вважаю своїм обов'язком, як професіонала, не залишити людину на одинці проти системи медичного апартеїду. Олександра вже домовилась із іншою лікарнею, в Польщі, щоб продовжити лікування там. Але вона позбавлена волі - судовий ордер зобов'язує поліцію примусово повернути її до лікарні, якщо вона захоче з неї вийти.Ми всі, учасники цих подій, в шоці від того як в двадцять першому столітті в цивілізованій європейській країні можливе те, що відбувається. За часів совка примусове годування застосовувалось до "ворогів народу", а психіатричні препарати застосовували з метою тортур. В сучасній Ірландії мотиви "медичного бізнесу" набули ознаки агресивної діяльності? Чи можливо це вважати "медичною допомогою"? Всім, хто може допомогти (журналістам, юристам, консулу) ми готові надати всі наявні документи.