Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ
Додано 14 лип 2024

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ

@green_harbor
Кількість підписників: 226
Фото: 1,810
Відео: 359
Посилання: 163
Опис:
Меми та відбірна крінжа

👥 Кількість підписників

226
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія змін назви

ДЕПЧ в АЧМ із КРМБ 2025-09-30
Green Harbor 2025-04-13
🛢📉 Green Harbor 🛢📉 2025-04-08
☢ Green Harbor ☢ 2025-03-26
Green Harbor #MUGA 2025-02-22
Δ Green Harbor Δ 2024-10-08
Δ Весела Кринжувальня Δ 2024-08-08
Весела Кринжувальня #УкрТГ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 94 26-05-07 12:15
Всім привіт. У надрах deep anime-fandom з'явилася ідея відсвяткувати День анімешника онлайн-конкурсом по знанню аніме-тайтлів та історії фендому.20 червня - не проста дата. 1997 року в цей день виник перший український аніме-клуб.Святкування Дня анімешників у цю дату конкурсами по історії теж не нове. Київські анімешники з Міцурукі проводили їх у 2015-2019 рр.----Тож які перешкоди?Розшукується анімешник чи анімешниця, яка б хотіла та могла організувати та провести цей конкурс онлайн і залучити купу народу. Напевно така людина має:- бути зацікавленою в історії українського фендому;- розуміти чому наша історія - це основа нашої ідентичності і чому саме з неї варто вчитися;- полюбляти дивитися аніме, не обов'язково супер багато;- мати бодай невеликий досвід у організації чогось. Може відео-стрімів чи роботи з людьми. Розуміти, що потягнеш щось такого типу і не дропнеш;- розуміти що таке ефективність витрат коштів. Ну тобто, що залучити 10к грн і мати 10 учасників - це не ок);- врешті чим ти молодше при названих характеристиках, тим краще. Адже би розуміти сучасні тренди та розуміти цінність досвіду такої організації для себе.----Питання ж призів та певних компенсацій за якісне виконання - не стоїть. Розумних дорослих анімешників, які хочуть профінансувати такого роду ініціативу (в розумних межах) - вистачає. Питання саме в притомному і сучасному організаторі.Висловлюй бажання в коментарях до цього поста в @animemes_ua, куди він буде зарепощений. Але перед тим подумай, будь ласка, наскільки ти відповідаєш описаним вище вимогам і чи будеш ти кайфувати від процесу. Бо саме це - головне.----Додавайся в цей канал та репости його друзям якщо хочеш підтримати цю ініціативу, навіть якщо участь чи організація не цікавить.
👁 102 25-12-23 15:04
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для зенітників ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
👁 193 25-08-12 14:18
‼️‼️Увага, увага — конкурс‼️‼️Вперше в історії нашого каналу ми робимо конкурс для талановитих художників‼️У нашому конкурсі можуть брати хто завгодно, незалежно від вашого скіла в малюванні, окрім тих хто підтримує рос агресора, веде канал російською, а також ті хто підтримує жорстокість до тварин.👍Отже, що буде в цьому конкурсі? Все просто, ваші намальовані арти за нашим вимогам. А саме арти по всесвіту "S.T.A.L.K.E.R"❗️Ви можете намалювати будь який арт — за позами, фонами, стилем тощо — лише за умовою що це буде пов'язане з всесвітом. Якщо хочете намалювати свого ОС — то будь ласка, ми будемо тільки раді, однак не забудьте написати під коментарем арту, що це ваш персонаж з іменем, якщо це буде інший персонаж то так само зробіть (наприклад укр вутубера, актора, персонажів з інших тайтлів тощо.) Приймається будь який ваш стиль, можна навіть хтиве намалювати, звісно під спойлер кидайте — проте не з такими фендомами як: шота, гуро, зоо, педофілія, воре — ці фендоми не приймаються на нашому каналі й конкурсі. А іще одне, не приймаються персонажів з ігор геншин, хонкаї та зеро зеро — адмін їх недолюблює через позиції компанії щодо українсько-російської війни.🔨Ну й звісно, у нашому конкурсі будуть 3 призові місця1 приз — 1000 грн2 приз — 500 грн3 приз — 250 грн💜Намалювали арт, і що далі? А далі скидуйте свої арти і посилання на свій канал під цим оригінальним постом — ми вас пронумеруємо. Або можете скинути свій арт адмінові у ПП , зі своїм каналом. Ви також можете раніше написати своє ім'я і канал під цим постом, щоб ми могли стежити за вашим успіхом! Як прийде час, адмін обере 10 найкращих артів, на його думку, і зробить публічне голосування за найкращий арт! І так визначимо переможця по одному призу, вдруге переможець конкурсу не може.😈Час завершення конкурсу — 14 вересня, о 14:30💃Ми також будемо дуже раді поширенню цього поста в інші ТГК.Удачі вам всім.🤗
👁 235 25-06-08 17:24
Легенди Рубіжних СвітівОповідка пята: Одноразові бізнесмениЗаписано від ветерана Внутрішніх Очищувальних Сил, сержанта Хорна Касена, фронт Тель-Барра V, сектор Вісім-М.— А хто це там, біля кратера?— питає рекрут, вказуючи на постаті, що повзуть по радіоактивному полі з датчиками та антенами, мов мисливці за привидами.— А, то... одноразові бізнесмени.— Чому так їх називають?— Бо вони збирають дрони. Наші, чужі, цивільні, воєнні — всі, що розбились. Витягують камери, лопаті, батареї — продають контрабандистам або торгівцям ремкомплектів. На Алкулоні є цілий ринок запчастин. Ото вони їх і поставляють.— А чому одноразові?— Бо в полі ще більше мін, ніж дронів. І ті пластинки старого типу, і нові інтелектуальні, з сейсмічними датчиками. Ну от і виходить: сьогодні бізнесмен, завтра розмазня на тепловізорі.— А імперія їх не чіпає?— А як? Вони ж не військові, не зареєстровані. Пропав — і ніхто не шукає. Часом дрон розвідки засікає якийсь труп — з рюкзаком, повним мертвих батарейок і камер— Жорстко.— На рубіжних світах завжди так хлопче. Тут виживає не розумний — а зареєстрований.
👁 234 25-05-25 22:40
Легенди рубіжних світів Оповідка четвертаБудяки і взуттяТретій помічник другого заступника секретаря планетарного консула мав довге звання, але мало обов’язків. Його ім’я губилось у потоках внутрішніх циркулярів, але табличка на дверях справляла враження. Його боялись. Його шанували. Його уникали. Він мав у кабінеті два кактуси, штучну пальму і старий термінал, на якому ще працював емейл.Одного ранку, коли система кондиціонування працювала на "терпимо жарко", він відкрив листа від старого друга:"Привіт! Я думаю переїхати на вашу планету. Чи є сенс відкривати магазин взуття для місцевих? Як ринок? Твоя думка дуже важлива."Він прочитав уголос. Офіс реготав.— Вони навіть не розуміють концепції взуття! — вигукнув хтось. — Весь ринок — це шерсть, ягоди і агавовий сік!І він, підбадьорений сміхом, відповів жартома:"О, взуття — чудова ідея! До речі, нам ще потрібно відкрити університет квантової алгебри, музей абстрактного мистецтва і бар високої кухні. Племена зрадіють. Можеш ще фондовий ринок запустити. А загалом — ідея чудова, приїжджай."Через місяць прибули три вантажівки. Повні взуття. І товариш — із гордим виглядом підприємця.— Це жарт був, — сказав клерк.— Жарт? Я вклався по максимуму!— Ну, тоді вітаю на нашому ринку.Магазин справді зацікавив гарнізон. Клерки купували модні чоботи. Але племена — ні. Вони як ходили босоніж, так і ходили. Бізнес загруз. Товариш прийшов до нього в барі:— Ти ж знаєш, як тут усе працює. Може, можна якось... допомогти?— За кілька тисяч динар? Можу допомогти з бізнесом— Жодної корупції.— Абсолютно легально, обіцяю.Він замовив насіння будяків на сусідній агропланеті. За три ночі дрони розсипали їх навколо основних шляхів кочівлі. За тиждень новина облетіла поселення: щось болюче росте в степах. Люди почали шити пов'язки на ноги. Потім один дідусь сказав:— На інших планетах для такого є... взуття.Через два тижні — аншлаг. Взуття розкуповували. Замовили ще. З'явились перші імперські каталоги з "практичним степовим дизайном". Згодом — майстри взуттєвої справи серед самих племен.В барі, за пляшкою місцевого пива, товариш казав:— Ти врятував мене.— Ти врятував їхні ноги. Але знаєш, що найдивніше?— Що?— Вони жили без цього тисячу років. А тепер не можуть уявити без нього і дня.І десь у степу нові покоління народжувались уже з ідеєю, що взуття — це норма. А будяки? Вони стали бур'яном. Як ідеї, що прийшли з центру імперії й прижилися без дозволу.
👁 202 25-05-24 07:51
Легенди рубіжних світівОповідка третя — «Сухий закон»Полковник Джексон усе своє життя боровся з алкоголем. Не з власним — із армійським. Саме за це його й зненавиділи у штабі, саме тому його й відправили у заслання — на Полар Стар.На цій планеті з моменту відкриття не сталося жодного збройного інциденту. Не було повстань, саботажу чи навіть спроб втечі. Аванпости будувалися повільно — планета не мала жодної економічної цінності. Це був глухий кут кар'єри. І саме туди призначили Джексона командиром гарнізону.Одного дня, коли він їхав містечком Стоунтаун — що, за іронією, звалося «столицею планети», — погляд його впав на бар. Там весело пиячили офіцери.Всередині у полковника все закипіло, але обличчя залишилось кам'яним. Уже у штабі він дав волю гніву.— Усунути всі забігайлівки в радіусі кілометра від частини! — гримів він.Цієї ж ночі була піднята інженерно-саперна рота. Вони мовчки виконали наказ: жодного бару не залишилося — лише рівні майданчики з гравієм.Полковник чекав бунту. Приготувався до розгону. Але нічого не сталося. Солдати просто перемістилися в бари за межами забороненої зони. Через два місяці до штабу прибіг бухгалтер:— Немає чим зарплату гарнізону видавати!— Як це «немає»?!— Ті бари... Вони ж усі належали нам. Солдати пропивали там свою платню — і гроші повертались у бюджет. А тепер вони несуть її в приватні бари. У нас — касовий розрив.Полковник ще кілька днів лютував, вимагаючи розслідування, шукаючи винних. Але зрештою змирився.Зателефонував у центр, попросив додаткове фінансування.А бари?.. Їх збудували знову. На старому місці. З новими вивісками — «Патріот», «Фортеця», «Гравій».
👁 153 25-05-19 17:55
Друзі, щиро бажаю Вам міцного здоров’я🇨🇳🇨🇳🇨🇳 .Фото архівне, зайобоно-серйозне(опісля тривалої шабашки💀)).Я – сапер- розмінування ДССТ, позивний “Дубенштейн”/ в минулому підрозділі "Дубчик". В сьому році парубку має виповнитись 25 років, звісно за умови що не полечу на зустріч до десанту🤩🤩🤩)).. Станом на зара, займаюся гуманітарним розмінуванням деокупованої території Харківщини. Наразі мені потрібна Мобільна робоча станція Б-клас Fujitsu Celsius H760(вартість б/у 13517). Не ігровий, не топчик, але для складання актів💻, паперової рутини та інколи по можливості підтримання морального духу🎮🎮🎮 в бентежні будні цілком згодиться(буду чесним, юзатиму і для стратегій, RPG). Тим більше з об'єктивної точки зору, для відрядження кращої і не треба.Буду вдячний за будь-яку допомогу, навіть якщо се просто 40 гривень на кавусю!Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/AR6J87GbAQМоно 4441 1111 2493 9244 Приват 4149629373425420 P.s. Приват то альтернатива, але звідти все рівно буду перекидати на банку).
👁 321 25-05-14 19:38
Легенди Рубіжних СвітівОповідка друга Літо 5005 року за Імперським календаремПланета Алдераан-b.Кампанія по придушенню місцевого повстання на цій планеті минула напрочуд легко. Лідери повстанців були схоплені ще до початку бойових дій, а осередки опору так і не з'явилися. Ніхто до кінця так і не зрозумів, що це взагалі за політична авантюра була. Але — наказ є наказ. Усім частинам наказали розосередитися по планеті й чекати подальших вказівок. А чого чекати — не пояснили.От і сидів наш взвод на привалі. Пили пиво, хто міцніше, хто слабше, деякі навіть психітовий самогон пригнали з найближчого поселення. Атмосфера — суцільне свято.Та один дурень із другого відділення кинув окурок димолиста кудись під мотоцикл. А там, як на зло, чи бак протікав, чи хтось злив запасне пальне прямо під колесо — тільки мигцем спалахнуло, і мотоцикл, мов факел, зайнявся. Сміх одразу припинився. Бо втрата майна — це зальот, а за зальот можуть і по етапу відправити.Першим зреагував командир другого відділення:— Взвод, стройсь!Всі миттю виструнчилися, хоча деякі ще ковтали психіт.— Слухай сюди, — каже. — Приїхали на чорних конях чотири джини. Один у бронекуртці, решта в чорних сорочках та штанах. Кинули коктейль Молотова — і вогнем пішло. Всі запам'ятали? Більше нічого не придумувати. Ловити будуть на деталях!Всі підтвердили.Командир взводу склав рапорт командиру роти. Той прочитав і тільки буркнув:— Переписуй. У мене вчора третій взвод ракетницю втопив у річці. Напиши, що вона була в тому мотоциклі.Виправили. Надіслали командиру батальйону. Той теж пробіг очима й мовив:— І це все? Та тут же була ціла діжка з пальним. Давай, дописуй.Виправили.Коли звіт дійшов до планетарного консула то в мотоциклі вже було й пуховик, і кілька кілограм срібла, ящик з інструментами і дуже довгий список всього... Він прочитав і задумливо сказав:— Так… А в мене танк з моста впав. Може, і його в той мотоцикл записати?#RimWorldFanfic
👁 299 25-05-13 18:53
Легенди Рубіжних СвітівОповідка перша7 квітетравня 5001 року імперського календаряЯкось купили свинолюди в пустотників машину для друкування грошей. Друкувала, мовляв, хрумкі імперські динари, номіналом у 50 одиниць, від справжніх і не відрізнити. Ціна питання — 50000 динарів.А пустотники — народ хитрий. Знають всі лазівки в імперських законах і завжди торгують якийсь підозрілий хлам з руїн старих станцій. Але попередили чесно:— Не захоплюйтесь, жадібність, мовляв, фраєра згубить.Ну, свинолюди так і робили. Вдень на імперському заводі гайки крутять, увечері під психітовий чайок динари друкують. Тиждень машина працювала — аж блищала. А потім стала.Покликали місцевого майстра. Той розкрив корпус, подивився і каже:— Обдурили вас. Це не друкарська машина. Тут усередині на бабині сотня справжніх купюр намотана була. Поки вони крутилися — машина “друкувала”. Закінчилися — от і весь фокус.Подали свинолюди на пустотників до суду. А суд — закон суворий, але справедливий: пустотників засудив на рік каторжних робіт за шахрайство, а свинолюдів — на п’ять. За те, що наважились саму Галактичну Імперію надурити.#RimWorldFanfic