Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 😇Андрій ✙ ГАВ😈
Додано 14 лип 2024

😇Андрій ✙ ГАВ😈

@gavlife
Кількість підписників: 26 535
Фото: 9,260
Відео: 8,460
Посилання: 5,070
Опис:
😎Банка на смаколики: https://send.monobank.ua/jar/2niCgQV1aG 👉Це бот для вашіх відео/фото/чи новин: @ForGAVbot 👉 Ютуб: http://youtube.com/vshleme

👥 Кількість підписників

26 535
Середній/День:: -32
Середній/Тиждень:: -97
Середній/Місяць:: -509

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 449
Середній/День:: 5,930
Середній/Тиждень:: 4,969
ERR: 20.54%

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 3.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,100 25-12-09 12:22
«Куп’янський напрямок, пів групи роз’їбало, лишився один, відкочуємось остаточно».На зв’язок виходить хробачня з 121-го мотострілецького полку 68-ї мсд рф — з-під Куп’янська, який путін кілька днів тому оголосив «повністю освобождьонним». Ну-ну.У московії нова мода — брати міста в кредит. Пропаганда святкує «захоплення», а насправді там тривають бої. Потім хробачню женуть «доводити картинку до реальності» — щоб виглядало красиво перед трампом.— Куп’янськ. хуйрасимов доповів про «захоплення» 20 листопада. По факту — активні бої в центрі; наші працюють по їхніх позиціях.— Покровськ. 30 листопада оголосили «взяття». Насправді 7-й корпус ДШВ тримає північ міста — є відео з українськими прапорами.— Вовчанськ. Того ж дня заявили про «контроль». Реальність: бої на південних околицях тривають. Півтора року гризуть одне місто — от вам «темпи наддержави».Ще й рапортують про «звільнені» села — без підтверджень і без змін на мапі.московія воює не за територію. московія воює за ілюзію, щоб начальству було красиво.Але...Вам це нічого не нагадує?
👁 6,370 25-11-08 12:13
Один з моїх курсантів хронічно не влучав. Летіло у нього з того калаша у білий світ як в копійчину. Тобто куди завгодно, але не в мішень. Іноді прилітало в сусідні мішені, але так щоб в свою - ніт. Пробували це виправить, займалися з ним на сампо (самопідготовка на ваєнном), холостили. Троє інструкторів на одного курсанта – супер індивідуальне заняття. На холощєнії курсант вправно малював картинки прицілювання, врешті-решт ліг в правильну позицію, почав плавно обробляти спуск. Залучили до тренувань високі технології - страшний прилад із командирського ящика показував що цілиться він, куди потрібно. Але тільки виходили на рубіж – все пропало. Вітя лягав, закривав одне око піратською пов’язкою (саме ліве око він заплющити не міг) і лупашив кудись в сторону мішеней, в основному створюючи на них моральний вплив. Дірок в мішені не було…І от чергове заняття, стріляємо вправу. Декілька серій, перші пробні, крайня залікова. Вітя лагаяє, одягає свою пов’язку, цілиться, стріляє. Ніхрєна. Я важко зітхаю, трошки його поправляю, даю якісь рекомендації…Вітя також важко зітхає. Безнадьожно так. Цілиться, стріляє. Промах. А потім ВЛУЧАННЯ! І ще, і ще… Я аж не повірив. Кажу «Ану повторіть таке ще раз»Контрольна серія. Влучання, влучання, і ще… В кінці один промах. Я повертаюся назад, де в укритті перебуває решта групи і щосили кричу, так що з дерев навколо облітає пожовкле листя:«ВІТЯ!!!! ВЛУЧИВ!!!! ЧОТИРИ РАЗИ!!!!»Васторженні крики у відповідь…Колись таке було у Андрія Ґава, він же Андрей Гладнев. І він точно так же кричав про іншого курсанта. Тоді мені це було трохи дивно, але зараз я його розумію. Приємно, коли бачиш результат своєї роботи.Імена, прізвища і позивні традиційно змінені. І навіть на фото – не Вітя 😊©Евген "Джексон" Шароваров
👁 5,790 25-11-07 17:20
Маємо вакансії в 151 Навчальному центрі. Багато. Стоїть дві задачі. Збільшити свою спроможність. І можливо оновити "свіжою кровью" парочку найбільш не ефективних навчальних центрів. Процес оновлення нових частин буде відбуватись після того, як кандидати пройдуть стажування в 151НЦ і зможуть самостійно реалізувати ефективну модель управління та організації навчального процесу. Обмежено придатні розглядаються. Можливі переводи з інших частин СВ за погодженням командирів (вмовимо, відпрацюємо, запам'ятаємо на майбутнє)Локаційно - Харків і область. Одеса і область. Свіжа кров для інших центрів (поки не визначено, але буде враховуватися побажання).Для інструкторсько-викладацького складу (інструктори, командири взводів/рот-викладачі, викладачі циклових комісій, навчальний відділ) обов'язковий сучасний бойовий досвід і проходження допідготовки/адаптації за програмою центру і подальша робота "в полі". Підрозділи забезпечення, можлива мобілізація 50+ (за умови фізичного стану який дозволить пройти БЗВП).Управління - бажано досвід за вибраним профілем, але головне бажання вчитись та сумлінно працювати.Умови: Грошове забезпечення в залежності від посади + ДГВ (від задач та навантаження). Один з самих людиноорієнтованих навчальних центрів. Проживання в місті/області (враховуються побажання). Вимоги: Не їсти ближніх. Професійність. Навчаємість. Не бухати (наркотичні засоби туди ж). Сумлінне відношення до своїх посадових обов'язків і трошки зверху. Лежати на посаді не в кого не вийде. Знайомства, шкурняки не працюють. Зразу чесно - це не про кар'єру. Це про роботу, за яку ніколи не буде соромно і якою в результаті можна буде пишатись. Інструктори (Такмед, вогнева, БПЛА, тактика, інженерка, топографія). Командири взводів і рот (мінімум дві основні дисціпліни). Навчальний відділ. Заступники ком в/ч. НШ, ЗНШ. Помічники командира. Медики. Начальники відділів і груп. Автослужба, персонал, зв'язок, захист, ОДТ, озброєння, продслужба, інженерна служба, бухгалтери, діловоди. Розслідування та ППП (тут прискіпливий відбір тільки ефективних).Водії, машиністи (вантажівки, автобуси, спецтранспорт, екскаватор, бульдозер). Ремонтники.Електрики, зварювальники, дизелисти.Кухарі. Анкета за QR кодом абоВатсап, сигнал.+380 50 650 72 37+380 96 805 82 [email protected]
👁 4,700 25-10-25 20:31
На днях один з наших друзів спитав: «А піхота все ще зараз потрібна там? Стільки ж дронів є, і наземних, і повітряних?»Для багатьох людей, що не є у війську, це питання не є очевидним. Ми кожного дня бачимо багато реклами безпілотних систем. Кожного дня ми бачимо десятки відео, як різні дрони наносять ураження ворогу, евакуюють поранених, возять БК на позиції, проводять розвідку. Не можна не визнавати що поле боя корінним чином змінилось за попередні пару років.Але будемо відверті. Це не перша революція у військовій справі за минуле сторіччя чи навіть два. Далекобійна артилерія, кулемети, отруйні речовини, танки, авіація і ракети – це все повинно було відправити піхоту на звалище історії. Але як не дивно, ще не одну війну не вдавалося виграти сугубо технічними засобами, будь то флот, літаки чи крилаті ракети. Останню крапку завжди ставив простий піхотинець, який йшов вперед і займав територію. І навіть зараз, в часи, коли над полем боя панують дрони, саме піхота вирішує де є наша земля, а де починається мордор. Так що без піхоти поки що ніяк.©Евгеніі Шароваров (на фото зліва)❤️🇺🇦🫡
👁 5,460 25-08-31 08:04
Платиш арахісом - отримуєш мавп.В українській армії абсолютно абсурдне розподілення грошового забезпечення. Воно не корелює з відповідальністю, ризиком чи рівнем професіоналізму. «Зарплата» не мотивує. Вона демотивує. А іноді, просто принижує.Люди, які щодня ризикують життям, отримують суми, що виглядають як знущання. І водночас мусять купувати спорядження за власний рахунок. Це бійці, які мали б бути ядром майбутньої армії. Натомість їх ставлять у ситуацію, де гідність і небезпека існують без справедливої компенсації.Ми вперто ігноруємо просту річ: оборону тримають не фанатики, не монахи і точно не раби. Це професіонали. Це батьки. Люди з тілом, нервовою системою і потребою в ресурсі.Якщо хочеш, щоб ці люди працювали ефективно, ти або їх достойно забезпечуєш, або втрачаєш.І зараз ми їх втрачаємо.Спробуй пояснити ветерану після Бахмута або Курська, що тепер він має йти служити у навчальний центр за 23 тисячі гривень. Без бойової слави. Без поваги. Без суспільного резонансу. Без навіть мінімального розуміння, що саме він опора інфраструктури армії в тилу.Деякі з цих людей могли б заробляти в ПВК за кордоном від 5 тисяч доларів на місяць. І вони це знають. І багато хто погодився. Бо там стабільність, повага, гідна оплата, і ніхто не кричить услід за барбершоп, чисту форму і подібну єресь.А у нас усі все «мають терпіти».Але людська гідність не терпить безкінечно.У нас чомусь досі є відчуття, що достойне грошове забезпечення для солдата - це щось зайве. Що якщо військовий справжній, він має бути голодний, скромний, безамбітний і вдячний просто за те, що йому дозволили служити. Що патріотизм повинен перекривати будь-яку економічну логіку.Але насправді все навпаки.Якщо ти платиш гідно - ти не купуєш людину. Ти показуєш їй, що поважаєш її роботу. Її ризик. Її досвід і внесок.Низьке грошове забезпечення, це не просто цифри. Це демотивація. Це втрата кадрів. Це дискредитація інституції. Це вигорання ветеранів і зневага до системи. Бо вони бачать: їх цінність зникає в ту секунду, коли замовкає зброя.Ця проблема не лише про гроші. Про пріоритети. Вона про систему координат, у якій або будується якісна контрактна армія, або далі все тягнеться на міфологізованому "ентузіазмі".Але ентузіазм не тримає позицій без їжі. Не забезпечує сім’ю в тилу. Не передає досвід, якщо досвід нічого не вартий.Ми маємо будувати армію не лише для перемоги, а й для життя після неї. А для цього військовим треба почати платити так, ніби ми хочемо перемогти, а не вижити
👁 7,950 25-08-09 17:07
❗️Bild: Уіткофф сприйняв слова пукіна про «мирний відхід» з Херсонської та Запорізької областей як відхід росіян, але насправді йшлося про відхід українців. пукін досі хоче отримати 4 областіДеталі:▪️путін не пропонував Уіткоффу повне припинення вогню. Він запропонував лише часткове припинення — відмову від атак на об’єкти енергетики та великі міста в тилу.▪️Уіткофф же запропонував пукіну заморозити конфлікт за поточною лінією фронту в обмін на широке зняття санкцій і нові економічні угоди з Росією. путін відхилив цю пропозицію.▪️Більше того, Уіткофф неправильно зрозумів заяву пупіка про «мирний відхід» з Херсонської та Запорізької областей. Він вважав, що це поступка росіян, але насправді пупін говорив про «мирний відхід» українців.▪️«Уіткофф не знає, про що говорить», — заявив український урядовий чиновник у розмові з Bild. Таку оцінку поділяють і представники німецького уряду.▪️Під час телефонної розмови у четвер, 7 серпня, між США, Європою та Україною у європейців склалося враження, що американці ще самі не дійшли до єдиного розуміння того, що відбувається.▪️Заяви Уіткоффа були сприйняті як заплутані. Він здавався європейцям перевантаженим і малокомпетентним, коли говорив про територіальні питання.▪️Крім того, між Уіткоффом і Рубіо існують розбіжності щодо ролі Європи. Рубіо підкреслював, що європейці повинні бути залучені до процесу, тоді як Венс і Уіткофф хотіли лише інформувати Європу про подальші кроки Трампа.
👁 9,440 25-07-05 13:14
ТОП українських каналів, які допомагають ЗСУ, ТрО, волонтерам та чинять опір на інформаційному фронті. Обирайте канали, які вам до вподоби і долучайтеся до поширення. Разом переможемо.Радикальня ♆. -  — зломи кацапських соцмереж, дзвінки та багато палаючих руснявих пердаківЄвген Карась ✙. - останній оптиміст епохи Кінця Світу. Майор, командир 413 ОББС «Рейд»🫡Оперативний ЗСУ - мілітарний ресурс №1. Не хайпом, а ділом!👉 Біла Церква - БЕЗ ТАБУ — найбільший канал новин міста Біла Церква та Київщини.🍉 Український Наступ – палим русню з 2014. Не зупиняємось.🕵🏻‍♀️ Анатолій Штефан "Штірліц" – полковник Збройних Cил України, журналіст та військовий блогер.Новини Збройних сил – нищимо ворога разом.🟥 KAPVEY – тикай вату мордою у факти.🔞 Майор Чорнобаєв — дзвінки кацапам від яких вони волають.😈 Хуйовий Харків — той самий, з матюками і русофобією. Іронічно-злісні новини Харкова, області, України та світу.🦾 Фашик Донецький – тут роспропаганду помножують на нуль🦑 НЕМІЧЕВ | NEMICHEV - Засновник спецпідрозділу КРАКЕН. Топ-10 розшукуваних людей в рф.🍉Андрій ГАВ ("У шоломі") - З мотоблогера до піхоти. 93 ОМБр "Холодний Яр", 47 ОМБр "Маґура"🍾 Дыбилятко.ua — знущання над руснею в усіх проявах.👌ДрукАрмія — надрукуй перемогу🔞Брати Яковлеви - один військовий добре, а два військових – ще краще
👁 6,400 25-06-30 09:21
🚨 52 дні під вартою або 757 тис. грн застави — суд у Дніпрі обрав запобіжний захід депутатці Дніпропетровської облради Маріанні Кізіяровій (раніше Мірошниченко). Її підозрюють у фіктивній військовій службі задля піару.За даними ДБР, депутатка залучила заступника командира військової частини і керівника навчального центру, щоб «вписати» її до списків військовослужбовців без реальної служби. За цей час вона ще й отримала понад 200 тис. грн виплат.⚖️ Депутатка заперечує провину: каже, що дійсно пройшла 45 днів навчання, отримала звання солдата і спеціальність, пов’язану з фінансами. А прослужила у війську 14 місяців і звільнилася за сімейними обставинами.👰‍♂️ А сімейні обставини у депутатки дійсно цікаві — підозрювану оформив на службу заступник командира, з яким вона… одружилася! Весілля відбулося 17 червня — за день до викриття. Сам чоловік — військовий і учасник бойових дій з 2014 року — також відкидає всі обвинувачення. Йому обрали заставу в розмірі 60 прожиткових мінімумів.🎭 У своїх соцмережах депутатка називає звинувачення «замовними», а оприлюднені записи — змонтованими нарізками з приватних розмов за сімейним столом. Каже, що за цим стоїть її ексчоловік, який не хоче ділити майно 50/50, та її колишня «подруга».Санта-Барбара по-дніпровськи — фіктивна служба, шлюб за день до суду, «змонтовані» аудіонарізки. Але, схоже з її дописів у соцмережі, депутатка таки вийшла під заставу😃
👁 8,600 25-06-04 11:51
❗️трамп і його лайножери прокинулисяСпецпредставник трампа кіт келлог заявив, що атака дронів України на аеродроми стратегічної авіації підарі, підвищила ризик ескалації конфліктуВін зазначив, що коли під час війни «ви атакуєте частину національної системи виживання противника, зокрема його ядерну тріаду, то це суттєво підвищує ваш рівень ризику»«Ви не знаєте, що далі буде робити інша сторона. Ви не впевнені, і це те, що вони (Україна. - ред.) насправді зробили…. Гадаю, що це те, чого ми намагаємося уникнути… Ми б не хотіли дійти до цієї точки», - сказав спецпредставник трампаВодночас келлог додав, що в цій атаці важливим був не стільки матеріальний збиток від знищення бомбардувальників, скільки завданий противнику психологічний ефект«Ця операція стала серйозним ударом по іміджу (Росії. - ред.). Вона показала, що Україна не збирається здаватися. Україна, по суті, каже: «Ми теж можемо грати в цю гру», - зазначив келлогв 2024 році американський історик Тімоті Снайдер провів чудову лекцію на слуханнях Конгресу Сполучених Штатів Америки. Зокрема, в ході своєї промови Снайдер наголосив, що путіну таки вдалося повністю захопити та контролювати дискурс російсько-української війни. Справа в тому, що ході подібних глобальних війн одну з ключових ролей відіграє те, хто нав’язує правила гри. І за словами Снайдера путіну таки вдалося нав’язати світу цілий ряд вигідних собі наративів. Наприклад, в жодній війні в історії ніколи не було встановлено правило, що війна має відбуватися тільки на території жертви агресії. Історичні прецеденти, а також стаття 51 уставу ООН про право на самооборону в жодному разі не забороняють стороні, що захищається, переносити бойові дії на територію свого противника. Втім, путіну вдалося нав’язати правила, що війна нібито має відбуватися виключно на території України. Через це ми вже 4-й рік змушені боротися з тим що нам не дозволяють бити ракетами по території рф, а також довгий час забороняли проводити операції наступального характеру на території росії.Так що йдить на хуй, хробачі підсоси
👁 5,500 25-05-30 07:53
Вставлю свою не експертну думку. «Противник і так знає, тому можна постити» — це так не працює.Якщо ви розумієте, як працює взаємодія між підрозділами, то знаєте: вона зазвичай не працює. Маккрістал у своїй книзі «Команда команд» навів чудовий приклад: одна спецслужба США знала, де перебуває відомий терорист, а інший підрозділ мав змогу його знищити. Але через відсутність обміну інформацією, той підрозділ, що міг провести ліквідацію, не мав жодного уявлення про його місцезнаходження.І так відбувається всюди. У противника є фсб, гру, вс рф, ссо та інші підрозділи нижчого рівня. Не всі з них мають аналітичні відділи, ОСІНТ-команди тощо. Але більшість має свою агентурну мережу — більшу чи меншу. (До речі, в Україні теж є таке — навіть на рівні деяких бригад.)Тобто, по суті, ти сам робиш роботу за ворога: «Привіт, тримай список». Зі свого боку, якийсь інший підрозділ противника, що займається іншим напрямком бачить, що саме в цьому районі в нього є «законсервований агент», здатний, наприклад, замінувати об’єкт. І тут же — ось тобі вся необхідна інформація.Кожен військовий це розуміє, тому мені навіть складно описувати настільки логічну очевидну інформацію. Але коли подібні ситуації трапляються не вперше — це вже привід для реакції з боку відповідальних органів.