Джерело
поле болото 21 💀 | oh la la, це видозмінене повторення вже десятки разів сказаного (і тут...
125 Охват/переглядів
2025-10-27 03:06
Повідомлення №1449
oh la la, це видозмінене повторення вже десятки разів сказаного (і тут, і всюди).ніщо не має значення, окрім фронту, і я часто постійно розмірковую: як робити все, що роблю, ефективніше? одне з моїх хворих бажань -- залучити якомога більше людей до горизонтальних взаємодій, де кінцевою точкою в ланцюжку буде безпосередня, швидка, стала, стабільна підтримка підрозділів. тому я за любий двіж, якщо він волонтерський, і ні про що більше не говорю, окрім як про збори-війну-fpv-РЕБи. якщо раптом серед вас є люди, котрі поки не наважувалися відкрити допоміжні банки, бо *будь-яка причина* -- напишіть мені чи сходіть сюди почитати про мій досвід (починаючи з першого посту там є інструкції, ближче до кінця -- мої експерименти та регулярні практики). ні на що не претендую, але займаюся цим 2 роки нонстоп і, можливо, зумію в тій самій формі розказати-показати, підтримати чи заохотити. [принаймні, всі свої тексти про збори я пишу немов би колишній собі, бо в 2023 мені дуже не вистачало когось, хто все б пояснив: від "як завести картку Моно, якщо не живу в Україні сто років?" до "що робити, якщо не вмію в картинки й графічні редактори?", від "о котрій годині постити збір?" до "ой, все пропало! не знаю, як закрити банку"].і це теж повторюю: нам потрібно більше людей. більше рук -- швидше плетуться сітки. більше банок -- швидше буде РЕБ. а якщо ви +- в берліні і хочете щось на кшталт консультації чи колаборації-для-збору -- тим паче пишіть. і за репост буду вдячна. раптом це не ілюзія, і окрім мене колишньої все оце написане допоможе ще комусь.