Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Кількість підписників

6 205
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +44

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 799
Середній/День:: 2,640
Середній/Тиждень:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,690 25-10-02 09:29
🕯️ Вчора в День Захисника та Захисниці України в Оболонському районі відкрили дві меморіальні дошки Героям, які віддали життя за свободу й незалежність України.На фасаді школи №210 встановлено меморіальну дошку Кирилюку Олегу Юрійовичу. Він народився і виріс на Оболоні, навчався у школі №210, економіко-правовому ліцеї та Академії адвокатури України. Учасник Майдану, доброволець 112-ї бригади 129-го батальйону ТрО. Загинув 18 червня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Тошківки на Луганщині. Олег мав позивний «Боб», був мужнім, відданим Україні воїном і назавжди залишиться в пам’яті рідних та друзів.Мама Героя – Людмила Кирилюк, наша щира подруга. Вона виховала трьох захисників, безмежно любить своїх синів і Україну, а також активно допомагає розвивати всі ініціативи, спрямовані на вшанування пам’яті Героїв.На фасаді школи №219 відкрили меморіальну дошку Пономарьову Вячеславу Анатолійовичу. Він навчався у школі №219, з юності обрав шлях служіння державі. Мав кілька вищих освіт і спеціалізацій, активно здобував нові знання. З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до Тероборони Оболонського району, згодом служив у підрозділах морської охорони та прикордонних військах. Загинув 22 липня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу Херсона, прикриваючи побратимів від атаки дронів.Ми поспілкувалися з рідними та друзями Героїв. На кожній церемонії було дуже багато людей – і дорослих, і дітей, які без зайвих слів розуміли значення цих подій.Світла пам’ять нашим Героям, які віддали життя за Україну.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 3,560 25-10-01 17:04
Сьогодні, на честь Дня Захисника та Захисниці України, свята Покрови та Дня українського козацтва, відбулися два неймовірних культурних заходи. Їх об’єднали вдячність нашим Захисникам, любов до України та віра в майбутнє!Спільним форматом обох подій стала творчість дітей для наших воїнів.У Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю відбувся концерт, де виступали вихованці Центру та учні НРЦ №22 для військовослужбовців підрозділу «Рубіж» Національної гвардії України. Дякую за щирі виступи дітям і дякую нашим Захисникам, які були присутні. Для цих дітей можливість виступати саме для вас – це подія величезного значення.Друга подія пройшла разом із бахмутянами та бійцями наших 3-го і 5-го батальйонів 112-ї окремої бригади територіальної оборони. Ми спільно висадили Алею дружнього Єднання, та на території Дитячої школи мистецтв №5 відбувся надзвичайний концерт і найголовніше – можливість подякувати Захисникам особисто.Ці заходи показали, що сьогоднішні свята по-справжньому об’єднують всю країну.Висловлюю щиру подяку за участь Заступнику міського голови Бахмутської міської ради Сергію Родіну.А також приємна новина – сьогодні наш відділ культури підписав меморандум про співпрацю з Національним академічним духовим оркестром України.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,450 25-09-30 15:16
Сьогодні, у день бібліотекаря, ми провели справжній бібліофест у Бібліотеці імені Панаса Мирного.Було багато майстер-класів, тепла атмосфера та найголовніше – презентація книги Олени Шершньової «Відомі українці: психологія стосунків».Як кохали княгиня Ольга, Іван Мазепа чи Леся Українка? І що їхні історії говорять нам сьогодні? Книга відкриває долі видатних українців крізь призму сучасної психології, допомагаючи осмислити сенси любові, вибору й сили стосунків. Це була справжня інтелектуальна й емоційна зустріч, де минуле та сучасність поєдналися в одному діалозі.Такі заходи формують любов до книг, надихають та створюють нові традиції нашої громади. Мені було приємно привітати бібліотекарів та подарувати їм символічні подарунки як знак вдячності за їхню щоденну працю.У бібліофесті взяли участь також учні Ліцею №16 та Ліцею №285. Велика подяка директорам цих закладів – Максиму Хрищенюку та Тетяні Бондаренко – за підтримку і активну участь.А ще розповім цікаву деталь про себе. Моя мама все життя працювала в бібліотеці. Саме там, між книгами, вона познайомилася з моїм татом. І, мабуть, недарма любов до читання завжди була частиною мого життя.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,730 25-09-29 09:07
Хочу поділитись сумними емоціями, щодо роботи Київської міської ради.Сесія, запланована на 25 вересня, не відбулася.Причини цього навіть мені, людині, максимально заглибленій у всі хитросплетіння міської влади, незрозумілі.Березневе коригування бюджету, на якому завжди розподіляються залишки попереднього року, відбулося аж у червні. Фактично цього року бюджетна сесія була лише одна!Я з повагою ставлюся до багатьох депутатів, серед яких є і справжні захисники нашої держави, і професіонали у своїй справі.Але хочу пояснити киянам, а також, можливо, звернути увагу самих депутатів на те, які наслідки має параліч головного представницького органу столиці.Без ефективного розподілу бюджету відповідно до потреб часу столиця втрачає буквально мільярди гривень у нереалізованих проєктах. Це і нові сховища, і термомодернізація, і ЖКГ (зокрема ремонти ліфтів), і розвиток інклюзії. Також КМР досі не спромоглася ухвалити рішення про виділення коштів на мобільні укриття.Хочу наголосити: це не гроші депутатів – це гроші киян. На жаль, через таку роботу КМР столиця може не освоїти рекордні обсяги власного бюджету. З певним острахом дивлюся на процес планування бюджету на 2026 рік.Окреме болюче питання – повний параліч усієї земельної сфери столиці після так званої операції «Чисте місто». Це величезні збитки для бюджету і неможливість громадян реалізувати свої законні права у цій сфері. Схоже, без вказівок з «IQ-бізнес-центру» земельна сфера так і не відновить роботи.Теза про тиск центральної влади на депутатський корпус є абсурдною і суперечить простій арифметиці. Адже зі 120 обраних депутатів активно працює не більше 80 – і так, на жаль, не перший рік.Моє прохання до киян: звертайте увагу тих, за кого ви віддали свої голоси. Запитуйте про це на прийомах громадян у депутатів.Від ефективної роботи ради залежить безпека і розвиток Києва. Бюджетні розпорядники не можуть реалізовувати проєкти, якщо КМР не виділяє на них ресурси, і запити місяцями лежать без розгляду.Для прикладу: останнє пленарне засідання відбулося 11 вересня 2025 року, на якому було зареєстровано 91 депутат.Цікаві й ваші думки з цього приводу! Буду радий почитати їх в коментарях!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,630 25-09-25 15:16
Сьогодні на запрошення Андрія Засухи, з задоволенням відвідав відкриття оновленого педіатричного відділення в Дитячій міській клінічній лікарні №1.Весь ремонт та облаштування відділення здійснив благодійний фонд «Андрія Засухи». Умови, які там створені, справді вражають і викликають велику повагу та вдячність за турботу про маленьких пацієнтів.Оскільки ми вже тривалий час співпрацюємо з лікарнею та дуже поважаємо директорку Євгенію Михайлівну, ми долучились до проведення розважальних заходів для діток та допомогли організувати сьогоднішню подію.Велика подяка Андрію Засусі, який особисто був присутній на відкритті та приділяє час і увагу цьому надзвичайно важливому напрямку!Таки кроки, від системного українського бізнесу, не лише несуть конкретну користь дітям, але й обʼєднують суспільство.З впевненістю можу сказати, що пан Андрій дуже особисто сприймав цей проєкт, хоч і бачив я його сьогодні вперше, його відношення до проєкту дуже відчувалось.Щиро радий був бачити також Василя Олексюка.Ми зі свого боку продовжуємо співпрацю з Дитячою міською клінічною лікарнею №1 та плануємо на найближчий час, корисні для них проєкти.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,580 25-09-24 15:52
Шановні друзі, з великим інтересом ознайомився з голосуванням по бюджету!По-перше, я всім дуже вдячний за участь! Окрім самих результатів голосування, я також уважно прочитав ваші коментарі.Пріоритетом згідно з опитуванням залишається безпека, особливо у сфері освіти. За неї проголосувала майже третина респондентів, і це повністю співпадає з нашим фокусом уваги. Кожного року більше 30% бюджету спрямовується саме на цей напрям.Велику кількість голосів набрало асфальтування міжквартальних проїздів. На наступний рік ми плануємо приділити цьому напрямку значну увагу, з деталями можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.Є значний запит на ремонт ліфтів. Цього року за програмою співфінансування їх буде реалізовано у 47 будинках. Наступного року ми продовжимо цю тему. Більше інформації можна побачити за ПОСИЛАННЯМ.Окремо відзначу велику кількість звернень щодо дитячих майданчиків, як в закладах освіти, так і на прибудинкових територіях. На цей напрям також будуть закладені значні ресурси.Ваша участь завжди впливає на прийняті нами рішення! Дякуємо, що любите Оболонь, так само як і ми!Впевнений, що завдяки вам – Київська міська рада обов’язково проголосує за виділення ресурсів на ці проєкти!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,690 25-09-22 17:18
Сьогодні в нашій Дитячій музичній школі №39 відбулася унікальна безбар’єрна мистецька подія — «Еко-мистецька акція» та дискусійний клуб. Діти, серед яких і з особливими потребами, провели музичний квест, що завершився висадкою дерев та створенням «Музичної Алеї». Разом із всесвітньо відомими митцями з Німеччини, Польщі та України вони створили музичну тему з нот-дерев, озвучену на інструментах і набрану шрифтом Брайля.У межах акції пройшов дискусійний клуб «Мистецтво без меж: долаємо стереотипи» за участю Фелікса Клізера, Вінцента Козловського та Євгена Петриченка, які лише вчора, разом з нашими дітьми зіграли великий концерт в Національній філармонії України. Обговорювали, чи справді існують обмеження для митців і як мистецтво допомагає долати стереотипи.Завершився захід автограф-сесією та подарунками від дітей. Продовження проєкту вже цими вихідними відбудеться у Львові де відбудеться вже другий великий концерт наших митців.Велика подяка відділу культури, Олені Садівничій та всьому колективу ДМШ №39 за те, з якою душею ви проводите подібні заходи. Відчувається, що ви живете своєю справою, і саме завдяки вашій відданості такі події стають по-справжньому особливими.Дякую Вероніці Безлер та діткам нашого Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю, за вашу участь та таланти, які ви розвиваєте та демонструєте кожного разу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,550 25-09-21 07:50
У нашому районі відбулися всеукраїнські змагання з єдиноборства «Спас».«Спас» — це не просто спорт, а справжнє козацьке бойове мистецтво, яке має глибокі корені в історії України. Його витоки сягають традицій козацьких бойових практик, які поєднують фізичну силу, мужність, витривалість та духовні цінності нашого народу. Сьогодні цей вид спорту активно розвивається по всій країні та стає важливою частиною патріотичного виховання молоді.Хочемо подякувати нашому другу з Запоріжжя — президенту Міжнародної та Всеукраїнської федерації «Спас», заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Олександру Притулі, який розвиває цей напрямок і привів його в наш район.Окрема вдячність Марії Ковальчук та всьому колективу Управління зелених насаджень за постійну допомогу в організації таких заходів. Ви завжди поруч, ми ніколи не чули від вас відмови і щиро вдячні за підтримку та всебічну допомогу.Дякуємо також Відділу культури, який завжди прикрашає наші заходи своєю професійністю та відданістю справі.Цього року турнір отримав всеукраїнський статус і зібрав близько 300 дітей із різних куточків України. Це ще один крок до того, аби «Спас» ставав невід’ємною частиною розвитку спорту й патріотичного виховання в нашому районі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,640 25-09-18 15:59
Сьогодні ми провели засідання комітету з питань безбар’єрності.Почали наше засідання з того, що подякували Факультету інженерних систем та екології Київського національного університету будівництва і архітектури та їх чудовій та не байдужій до темі інклюзії студентці – Гутовій Олені Сергіївні за допомогу в проведенні моніторингу об’єктів в Оболонському районі на доступність, а також внесення даних в реєстр мапи безбарʼєрності ЛУН.Обговорили кілька важливих тем:- моніторинг стану безбар’єрності об’єктів Оболонського району;- рекомендації щодо покращення доступності інфраструктури та послуг для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;- облаштування безбар’єрних просторів у закладах освіти та на маршрутах пересування.Окремо зупинилися на питанні облаштування безбар’єрного простору в Ліцеї №9, де навчається Олена Килимнюк, яка вже є багаторічною вихованицею нашого Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю. На засіданні був присутній головний інженер управління освіти, з яким ми домовилися вже до кінця цього року встановити у школі електропідйомник. Також ми відпрацюємо питання облаштування маршруту від будинку Олени до найближчої зупинки громадського транспорту.Крім того, взяли в роботу такі питання:- відпрацювати алгоритм дій по нанесенню розміток для паркування автомобілей людей з інвалідністю.- нанесення спеціальної розмітки біля медичних закладів району.- перевірка стану виконання робіт із встановлення пандусів в житлових будинках, що заплановано на 2025 рік.Також домовилися найближчими днями виїхати до НРЦ №22 для визначення переліку робіт, які необхідно провести наступного року, а також для покращення матеріально-технічної бази закладу.Крок за кроком рухаємося до створення району, зручного для всіх мешканців без винятку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,880 25-09-17 15:22
Сьогодні на території Ліцею №214 ми презентували попередній проєкт міжшкільного стадіону, який плануємо збудувати між Ліцеями №225 та №214.На зустрічі зібралися активні батьки, які вже деякий час проявляють велику зацікавленість, щодо реалізації цього проєкту. Я дуже вдячний їм за активну позицію та самоорганізацію! Разом ми точно зможемо реалізувати унікальний проєкт, яким будуть пишатися учні, батьки та колективи обох ліцеїв.Проєкт передбачає:- будівництво повнорозмірного футбольного поля зі штучним покриттям 68х105 м та трибунами на 350 місць;- облаштування шести бігових доріжок і секторів для легкої атлетики (біг, ходьба, стрибки, метання, багатоборство);- будівництво двох мініфутбольних майданчиків (22х42 м) для занять фізкультурою;- зведення універсального спортивного майданчика (30х22 м) з прогумованим покриттям для баскетболу, волейболу та тенісу;- створення відкритого тренажерного майданчика з турніками, брусами, рукоходами та іншим обладнанням;- облаштування сучасного урбан-парку для скейтбордингу та паркуру;- реконструкцію господарських будівель: зі сторони Ліцею №214 – дві роздягальні з душовими та туалетами, зі сторони Ліцею №225 – тренерські та суддівські кімнати, а також мініспортивну залу для зимових занять.Під час обговорення виникло спірне питання щодо доцільності облаштування урбан-парку для скейтбордингу. Тож прошу взяти участь у голосування під цим дописом та залишати ваші коментарі!Щиро дякую батькам за їхню активність та віру в цей проєкт. Саме завдяки вам ми робимо важливі кроки до створення сучасної спортивної інфраструктури для дітей та молоді Оболоні.Фото візуалізації проєкту можна переглянути в цьому дописі!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook