Джерело
Кирило Фесик | Сьогодні взяв участь у засіданні Ради оборони міста Києва.Радий, що пі...
1 320 Охват/переглядів
2025-10-06 16:08
Повідомлення №3669
Сьогодні взяв участь у засіданні Ради оборони міста Києва.Радий, що після тривалої паузи цей важливий орган знову почав активно працювати – до складу долучилися нові колеги, і дискусія вийшла жвавою, подекуди емоційною, але точно конструктивною.За ініціативи та координації начальника КМВА Тимура Ткаченка ми вже реалізували низку важливих рішень:– запустили транспорт під час повітряних тривог,– очистили місто від покинутих авто,– власним прикладом формуємо культуру вшанування полеглих Героїв.Сьогодні на Раді зрушили з місця питання облаштування мобільних укриттів – це не формальність, а реальна безпека кожного мешканця столиці.Також обговорили електронні перепустки, питання закордонних відряджень та ефективного використання коштів громади на потреби оборони й ППО.Вдячний Тимуру Ткаченко за системну координацію, а всім учасникам – за конструктив і небайдужість.Впевнений, що Рада оборони Києва й надалі працюватиме на благо киян, забезпечуючи сталі рішення для підвищення обороноздатності столиці.Безпека – понад усе. І коли Київ стає захищенішим – це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook