Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора ві...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
2 110 Охват/переглядів 2026-01-17 17:45 Повідомлення №4318
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.