Джерело
Кирило Фесик | Енергетики, комунальні служби, а також колцентр продовжують працювати ...
2 700 Охват/переглядів
2026-01-18 12:07
Повідомлення №4319
Енергетики, комунальні служби, а також колцентр продовжують працювати в цілодобовому режимі та приймати сотні заявок щодня. Значна частина звернень оперативно опрацьовується та позитивно закривається.Разом з тим, важливо бути чесними: охопити одночасно все – неможливо. Маємо велику кількість локальних аварій, складні погодні умови та обʼєктивний брак людського ресурсу. Крім того, ми є частиною загальної енергосистеми України, а тому відчуваємо на собі всі виклики та наслідки загальної ситуації.Саме тому останні дні ми не лише реагуємо на поточні звернення, а й паралельно думаємо, як оптимізувати процеси: як підсилити роботу гарячої лінії, як швидше реагувати на найбільш критичні ситуації, як краще координувати бригади та розподіляти ресурси. Є певні зауваження, які ми вже фіксуємо і беремо в роботу.Окремо працюємо над ідеями розширення фонду Пунктів Незламності та посиленням підтримки людей, які щодня забезпечують їх роботу. Це справді сильні та відповідальні люди, які тримають важливу частину життєстійкості району.Продовжуємо працювати в посиленому режимі. Дякую кожному, хто зберігає витримку і підтримує одне одного. Разом впораємось.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook