Джерело
Кирило Фесик | Шановні оболонці!Хочу поділитися загальною інформацією щодо роботи міс...
28 600 Охват/переглядів
2026-01-16 17:19
Повідомлення №4315
Шановні оболонці!Хочу поділитися загальною інформацією щодо роботи міста та нашого району у відповідь на надзвичайну ситуацію в енергетиці.Перше. У Оболонському районі посилено роботу цілодобової гарячої лінії. Додатково залучено людей, звернення приймаються безперервно. Прошу вас: у випадку проблем із електропостачанням, теплом чи водою – звертайтесь до нас напряму, за номерами 066 356 35 20 та 044 334 61 02. Коли ви телефонуєте, інформація швидше доходить до мене та профільних служб, і ми можемо оперативніше реагувати. На жаль, повідомлення у соцмережах і скарги в групах не завжди можна оперативно відслідковувати.Друге. Близько 70% звернень пов’язані з роботою ДТЕК – зокрема з аваріями та виходом з ладу додаткових фаз. Ми постійно покращуємо взаємодію з аварійними службами ДТЕК. Щиро вдячний їм за роботу в посиленому режимі. Компанія також збільшує кількість аварійних бригад, і переконаний, що найближчими днями мешканці столиці відчують покращення.Третє. Щодо відсутності гарячого водопостачання. Як уже повідомляв, це пов’язано з тим, що теплова потужність наразі пріоритетно спрямована саме на опалення – щоб у домівках було тепло.Четверте. На рівні міста виконуються рішення Кабінету Міністрів України щодо додаткових канікул у школах, а також щодо обмежень електропостачання для зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами. Прошу підприємців і бізнес поставитися до цього відповідально та з розумінням – ці заходи спрямовані на стабілізацію ситуації.Усі служби району працюють у посиленому режимі. Дякуємо кожному за витримку та взаєморозуміння. Ми тримаємо ситуацію на контролі й постійно на зв’язку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook