Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Сьогодні, на запрошення наших друзів з Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонськ...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 900 Охват/переглядів 2025-03-26 18:49 Повідомлення №2441
Сьогодні, на запрошення наших друзів з Асоціації ОСББ та ЖБК Оболонського району, відвідав будинок за адресою вулиця Кондратюка, 5 де вже п’ять років працює ОСББ «К5», очолюване справжніми професіоналами своєї справи, а саме Сорокіним Артемом Володимировичем, Клим'юк Оленою Сергіївною, Данилевським Олександром Вікторовичем та Сорокіною Ілоною Миколаївною. Це чудовий приклад того, як самоорганізована команда сусідів та однодумців може створити комфортний, сучасний простір для проживання та забезпечити ефективну й прозору систему управління будинком. Будинок, збудований у 2013 році, має площу 64 000 кв. м, 24–25 поверхів, 6 під'їздів, 850 квартир та 36 нежитлових приміщень. В ОСББ "К5" створено потужну інфраструктуру: працює 20 ліфтів, впроваджено систему контролю доступу, встановлено відеоспостереження у всіх ліфтах, відновлено роботу пожежної сигналізації та системи димовидалення. Також було повернуто співвласникам технічні поверхи будинку та заасфальтовано прибудинковий проїзд довжиною понад 200 метрів. Завдяки ефективному менеджменту ОСББ активно бере участь у міських та державних програмах підтримки житлових будинків. Зокрема, сьогодні вони отримали компенсацію від міста на придбання генератора. На даний момент у будинку встановлено генератори для живлення насосів водопостачання та опалення потужністю 90 кВт, а також окремий генератор на 200 кВт для ліфтів. Під час зустрічі ми обговорили ключові питання життєдіяльності будинку, серед яких боротьба за технічні поверхи, які співвласники планують використати на благо мешканців. Домовилися спільно попрацювати над цим питанням. Окремо розглянули й проблему, яка не належить до повноважень адміністрації, питання полягає в недобудові паркінгу, що виникла через невиконання забудовником своїх зобов’язань. Внески на утримання будинку складають 12,20 грн/кв. м, додатково 1 грн/кв. м спрямовується у ремонтний фонд, а 0,3 грн/кв. м – у резервний фонд. Важливо, що в будинку також упорядковано паркування для безперешкодного заїзду спецтранспорту. Як громадянин я щиро захоплююся такими спільнотами, адже це чудовий приклад відповідальності за своє майно та спільне майбутнє! Це гарний зразок для всіх киян, як можна ефективно управляти власним житлом, об'єднуючи зусилля громади.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook