Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | 07 серпня 2024 року, за нашою рекомендацією, Департамент освіти призна...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 200 Охват/переглядів 2025-03-27 11:24 Повідомлення №2447
07 серпня 2024 року, за нашою рекомендацією, Департамент освіти призначив нового директора Спеціалізованої школи №16 - Хрищенюка Максима Борисовича. Він також частково оновив керівний склад закладу. Наприклад, однією із заступниць стала активна мешканка нашого району, велика патріотка своєї школи та Оболоні загалом – Наталія Долженкова. Я бачу багато системної та креативної роботи з боку нового керівництва, і це мені дуже імпонує! У школі працює чудовий педагогічний колектив, навчаються талановиті діти, а також проводиться безліч цікавих активностей. Цими вихідними в закладі відбулося засідання Європейського молодіжного парламенту, темою якого були екологічні виклики в Україні та ЄС під слоганом «Future of the Earth. How to solve global ecological issues?». Захід проходив повністю англійською мовою, і я із задоволенням його відвідав! Також у школі започатковано цікавий проєкт «ГОЛОС ШКОЛИ», який передбачає запис подкастів із відомими особистостями. Нещодавно й я мав нагоду дати інтерв’ю. Окремо хочу відзначити надзвичайно талановитих дівчат, які курують цей проєкт - Яна Лаврова, Евеліна Клочко, Софія Скіданова, Олександра Пересадько та звичайно куратор проєкту Ольга Тишковець. Мені дуже сподобався його формат – як з точки зору професіоналізму учениць, так і загальної атмосфери. Оскільки в своєму житті я давав чимало інтерв’ю, мені є з чим порівнювати, і можу впевнено сказати – це був чудовий досвід! Загалом я дуже задоволений тим, що 16-та школа рухається у правильному напрямку. Будемо й надалі підтримувати їхні ініціативи! Цікаво почути й ваші думки! Посилання на YOUTUBE подкаст «ГОЛОС ШКОЛИ».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook