Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Вчора відвідав захід, організований у Центрі комплексної реабілітації ...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 700 Охват/переглядів 2025-03-19 13:41 Повідомлення №2414
Вчора відвідав захід, організований у Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району.Це особливий захід, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Шевченка, популяризації жанру художнього читання та патріотичному вихованню молоді. Головна мета заходу – підтримка та соціалізація клієнтів Центру, створення інклюзивного суспільства в нашому районі. Він також допомагає виховувати у школярів толерантне ставлення та емпатію до людей з особливими потребами. Дякую учням Ліцею №20 Оболонського району, які долучились до заходу та декламували поезію французькою, німецькою та англійською мовами.Також до заходу долучилася донька керівниці Центру Софія Безлер, яка натхненно зачитала вірш Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої...» французькою мовою. Крім творів Кобзаря, була представлена авторська поезія вихованиці Центру Олени Килимнюк, а також багато інших яскравих творчих виступів. Щиро дякую організаторам та учасникам за теплу атмосферу, майстерність і неймовірний рівень підготовки! Розумію, що навіть дорослим буває непросто виступати перед аудиторією, але діти вкотре вразили своєю щирістю та талантом. Завітав не з порожніми руками – передав Центру спеціальне видання «Кобзаря» шрифтом Брайля. Це дасть можливість ще більшій кількості дітей долучитися до таких чудових заходів і відкривати для себе творчість Тараса Шевченка. Як завжди, щира подяка та глибока повага всьому колективу Центру на чолі з Веронікою Безлер, а також вихованцям і їхнім батькам – за віру у своїх дітей, наполегливість і талант, які ми щоразу бачимо на таких подіях! Ваші зусилля надихають і змінюють світ на краще.