Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Спостерігаю як одна з моїх колег з величезної наполегливістю просуває ...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 050 Охват/переглядів 2026-05-28 05:57 Повідомлення №4156
Спостерігаю як одна з моїх колег з величезної наполегливістю просуває тему по життєвих пепів:) Щоправда у своїй статті Українській правді вона вже визнала що це тільки є в Україні. На мій погляд це робиться для того, щоб максимально себе зацементувати у цій владі. ❗️Бо яка нормальна у здоровому глузді професійна людина, піде працювати з такими вимогами :)) Більше всього мені сподобався цей аргумент на користь позиції.І тут потрібні пояснення. Так, життя складне, тим паче коли РЕРи самі його ускладнюють. Лише за поточні два роки РЕРи здійснили підозрілих операцій з готівкою на суму більше 6 млрд грн. Тому суспільству, яке прагне здолати корупцію, доводиться застосовувати запобіжники, хай вони і здатні іноді спричиняти незручності деяким топ-посадовцям чи пов'язаним з ними особам. Тому просто щоб вбити державну службу треба і далі намагатись просувати цей наратив.Чи не занадто жорстоко, коли банк блокує картку чи призупиняє платіж комусь із родичів посадовця, які не підозрюють, чому опинились під дією обмежень? Та чи захоче порядна людина йти на державну посаду, знаючи, який клопіт вона отримає аж до кінця життя? Ваші діти вам скажуть дякую, у вигляді, «батя ти довбойоб!?» :))І хоча сам статус РЕР за чинною нормою закону зберігається до кінця життя і переходить у спадок дітям Ніде немає, а у нас буде. 🤦🏻‍♂️ Цитати з матеріалу колеги. В цілому матеріал на перший здається дуже патріотичним:) Я не розумію одного, нас тут всі вибачте епуть, інколи співчувають, але нікуди не беруть! І чому колега просто не напише, що в ЄС хрена візьмуть. :) Нація їжачків.