Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Кількість підписників: 2 429
Фото: 2,580
Відео: 1,020
Посилання: 947
Опис:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Джерело

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Зателефонувала мені якась кількість журналістів. Прохання прокоментува...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 140 Охват/переглядів 2026-05-25 17:26 Повідомлення №4150
Зателефонувала мені якась кількість журналістів. Прохання прокоментувати не про те що говорили ми у Президенти, а про те що написали деякі наші колеги з іншої фракції.Так давайте почнемо про що говорили у Президента. По факту я собі окреслив 3 меседжа які більш-менш можна сприймати. Бо всі інші взагалі не стосувались вертикалі президента. Дійсно говорили про те щоб на протязі шести місяців завершити гарячу фазу війни. Але за умови відповідних гарантій. Міжнародних.Це питання вступу до Євросоюзу. По факту це єдиний парламент який відкрив всі 6 взятих на себе треків і тепер треба почати їх імплементувати.Окремо обговорили питання взаємодії народних депутатів і губернаторів. Особисто для мене все одно який це депутат мажоритарник, чи списочник. У нас в парламенті є величезна кількість прикладів коли деякі мажоритарники жодного разу не були в своїх округах. «Десантники». Жодних розмов про гроші, про законопроекти, про те що потрібно забрати якісь гроші (40 млард) з оборонних напрямків і весь той інший брєд який пишуть деякі наші колеги з інших фракцій сьогодні у Президента не обговорювалось. Для мене не зрозуміло, чому присутні депутати які гучно вийшли з фракції, але продовжують приходити на зустріч Президента і фракції, брати мікрофон та нести якусь дічь. Це прям якийсь дуже подвійні у нас стандарти. Але ця квота є тільки у тих самих мажоритарників.Мені здається що питання до президента треба ставити у контексті повноважень президента.