Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - фанаточка монегаска
Додано 06 гру 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Кількість підписників: 1 381
Фото: 13,400
Відео: 2,100
Посилання: 892
Опис:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk
Джерело

фанаточка монегаска | Джордж Расселл розкритикував команду Ferrari через блокування змін про...

Логотип телеграм спільноти - фанаточка монегаска фанаточка монегаска @f1andnat
269 Охват/переглядів 2026-03-13 10:37 Повідомлення №18920
💬 Джордж Расселл розкритикував команду Ferrari через блокування змін процедури старту.«На жаль, інколи, коли ти намагаєшся внести зміни на користь спорту, команда, яка має конкурентну перевагу – як зараз Ferrari на стартах гонок – не захоче, щоб щось змінювалося.Думаю, половина учасників гонки опинилася у складній ситуації через особливості правил старту в Мельбурні. Тепер ми це знаємо, але оскільки деякі команди виступили проти змін, нам доведеться просто якось пристосуватися. ФІА розглядала можливість скоригувати процедуру старту, але, як ви можете здогадатися, деякі команди, які добре стартували, не хотіли цього. На мій погляд, це трохи безглуздо. Я не надто хвилююся, але це, безумовно, виклик.Чи хоче ФІА змінити це правило? Вони могли б це зробити і, здається, хочуть, але для цього потрібна переважна більшість голосів команд, якої поки немає. Ви, мабуть, і так здогадуєтеся, яка команда проти цього.Я не думаю, що вони багато виграють від цієї ситуації. Тепер усі команди знають про проблему, і ми просто будемо її обходити. Але це створює зайві складнощі там, де їх не повинно бути. Половина пілотів на стартовій решітці в Мельбурні мала проблеми. Ми пристосуємося – тепер знаємо, чого остерігатися.ФІА просто хотіла полегшити нам життя і прибрати це обмеження, але, як це часто буває, люди керуються власними інтересами і роблять те, що вигідно саме їм. Це частина Формули-1 і частина викликів чемпіонату. Ми з цим впораємося, і думаю, що старти тут будуть набагато кращими», – зазначив Расселл.Де вони були минулого року, коли Фредерік Вассер попереджав усіх, що на старті будуть проблеми і їх потрібно вирішувати? 🤔Ну і кому, як не Джорджу Расселлу, жалітися)Соц. мережі | Підтримати автора 🫶🏻