Джерело
фанаточка монегаска | Спринт гран-прі КитаюСпринт не був краще ніж спринт квалі - без особли...
404 Охват/переглядів
2026-03-20 08:18
Повідомлення №19091
📍Спринт гран-прі КитаюСпринт не був краще ніж спринт квалі - без особливих сенсацій вийшло. Але давайте і його швидесенько оглянемоСпочатку гума - всі крутили щось своє, мали якусь стратегію та сподівались на сейфтікари. Тим не менш, Джордж виграв, хоч і Льюїс нав'язував йому боротьбуКімі стартував погано, потім отримав штраф 10 с за інцидент з Ісаком і фінішував на Р5Арвіда розвернуло і він в результаті завершив гонку достроковоМерседес та Феррарі грались одне з одним впродовж всього спринту, власне на них і концентрувалась вся трансляціяЛьюїс і Шарль боролись між собою, це було з вайбом обгону Леклер-Рассел в Нідерландах 2025. Просто гарна, хороша боротьба, що не перетинає межі. У Феррарі так завжди - згадайте боротьбу Леклер-Сайнс в перших гонках сезону 2024 рокуТакий собі спринт, бували і цікавіші. 5 команд здобули очки в спринті, з них найбільше очок здобули ФерраріВсе, ось така коротесенька заміточка про спринт. Здається, всі спринт в цьому сезоні будуть такими)#sprintreview@f1andnat