Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - фанаточка монегаска
Додано 06 гру 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Кількість підписників: 1 381
Фото: 13,400
Відео: 2,100
Посилання: 892
Опис:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk
Джерело

фанаточка монегаска | За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Я...

Логотип телеграм спільноти - фанаточка монегаска фанаточка монегаска @f1andnat
238 Охват/переглядів 2026-01-26 14:02 Повідомлення №18193
За 3 місяці 11 ОШБ втратив на Покровському напрямку близько 25 авто. Як розповідають військові, при заїзді на позиції, в одне авто може влучати 3-4 FPV. Коли дрон влучає перший раз, антидронові сітки та РЕБи дозволяють врятувати життя людей, але автомобіль згорає. Так як FPV летять, доки авто не згорить повністю.Тому ми долучаємось до командного збору для 11-го окремого штурмового батальйону 59-ї ОШБр. 📍 Ми збираємо 5 000 000 грн для 7 екіпажів, аби забезпечити кожен по 1 авто (купимо 7 пікапів), а також дронами та обладнанням, що згоріло під час попередніх бойових виїздів.⚔️ Ціль нашої банки — 6 000 грн.Покровський напрямок — один з найскладніших напрямків фронту. І коли ми збираємо сьогодні ще на Покровськ, наступного збору туди вже може не бути. Але тримати місто та околиці треба до кінця, адже далі — напрямок буде Дніпропетровський.Наразі потреба в авто стоїть гостро. Військові не мають часу на збори, тому що весь час і зусилля віддають обороні нашої країни. 🔗 Посилання на банкуДавайте допоможемо їм хоча б трошки.Звіт буде на сторінках 11.59usf та arm.force.ua