🏴 У коментарях найбільше писали про «чорних котів», тож давайте поговоримо саме про них)Перед початком сезону дуже багато хто прогнозував «Сандерленду» виліт, а я відразу писав, що вони нас здивують — і поки що так і виходить. Логіка в таких прогнозах була: команда давно не грала в АПЛ, набрала гравців майже на 135 мільйонів, до того ж ще були оренди та футболісти, які прийшли вільними агентами. Така кількість новачків могла створити хаос у команді: нерозуміння ігрової моделі, проблеми з балансом. Живий приклад — «Ліверпуль» цього сезону. А якщо брати слабші команди, то ми вже не раз бачили новачків, які багато витрачали і одразу вилітали назад у Чемпіоншип — першим на думку спадає «Фулгем» сезону 18/19.Але Ле Брісу вдалося побудувати міцну команду.Вони дуже добре почали чемпіонат. Потім усі думали, що попереду буде важкий календар і команда попливе, але в останніх 9 матчах вони зіграли проти 5 команд, які виступають у Лізі чемпіонів. Незважаючи на це, у цих 9 матчах «Сандерленд» набрав 13 очок. Це не надто впевнений результат, але варто враховувати, що на той момент у них був найважчий календар у лізі. При цьому команда показувала хороший футбол, тож тут їм однозначно плюс.Зараз команда перебуває на шостому місці, в активі 27 очок. Звісно, про якийсь виліт мови вже не йде, але потрібно враховувати Кубок Африки. Саме «Сандерленд» серед команд АПЛ постраждав від нього найбільше — аж 6 гравців поїхали у збірні. Через це цілком можлива просадка результатів. Я також думаю, що в наступних 5 турах команда опуститься десь ближче до середини таблиці, але після повернення збірників знову почнуть набирати очки.Особисто я, як і більшість, очікую певну просадку. Думаю, що в підсумку команда закріпиться в середині таблиці. Чесно кажучи, я вже не очікую їх у боротьбі за єврокубки, хоча хотілося б. Багато що зараз може залежати від можливих відходів гравців.Тому мій вердикт: 9–12 місце.
Хочу насамперед привітати вас усіх із Різдвом Христовим і подякувати, що залишаєтеся тут зі мною!Як і обіцяв, розберемо одну команду та її перспективи на сезон. Одразу перепрошую — голосування не буде, не розрахував час.🏴 Я просив вас написати якусь команду, і побачив перший коментар від Джона Сіни 😅, тож вирішив зробити пост про «Вест Гем».Команда вже встигла змінити тренера, але ситуація після звільнення Поттера кардинально не змінилася. Скажу одразу: гра стала зрозумілішою, проте вже помітний почерк Нуну. Водночас треба розуміти, що футбол, у який грає Нуну, неможливо поставити миттєво — на це потрібен час. Так було з «Ноттінгемом», так само раніше було й з «Вулвергемптоном» ще за часів Чемпіоншипу.Зараз команда відстає від зони порятунку на 5 очок. Для них це багато, але не катастрофа. Попереду ще є час і трансферне вікно, де, найімовірніше, власники вкладатимуть гроші під тренера. Тоді вже буде краще видно, що зможе показати Ешпіріту. Досвіду в нього достатньо: він уже був у подібній ситуації, як зараз у «Вест Гемі», і знає, як із цього вибиратися.Особисто я думаю, що взимку команда придбає кількох гравців під тренера, які відповідатимуть його системі, та поступово почне підійматися вище в турнірній таблиці. У підсумку вони все ж зможуть врятуватися від вильоту. Попри провальну трансферну кампанію, у складі достатньо міцних гравців, тож класу має вистачити.Мій прогноз на сезон: 16–17 місце.
🇪🇺 Другий день ЛЧ. Сьогодні рівень матчів майже такий самий, як і вчора, хіба що «Реал» та «Сіті» — трохи гучніші вивіски. Почнімо.🇧🇪 - 🏴 Міцний «Брюгге» прийматиме команду Артети. У цьому сезоні вони вже вдома розірвали «Монако» 4:1 та майже створили сенсацію з «Барсою» — 3:3. «Арсеналу» буде нелегко. Думаю, тут буде ротація, адже «Арсенал» може собі це дозволити, і вони вже майже на 99,9% у 1/8. Але все ж припускаю, що сьогодні захочуть увезти три очки, щоб завершити етап на високому місці.Мій прогноз: 🇧🇪 1:3 🏴🇩🇪 - 🏴 Тут обом командам потрібна перемога. Англійці йдуть фаворитами, але «Баєр» нещодавно обіграв «Сіті» 2:0. Для потрапляння в наступний раунд командам потрібно мінімум три очки — думаю, цього буде достатньо. Є відчуття, що сьогодні зіграють джентльменську нічию.Мій прогноз: 🇩🇪 1:1 🏴🇪🇸 - 🏴 Ну і матч дня. Читав, що якщо «Реал» сьогодні програє «Сіті», то Алонсо звільнять. Я чув, що в нього є проблеми з деякими гравцями, і щось мені підказує, що це може бути його останній матч на посаді тренера. Мбаппе, скоріш за все, не буде грати — максимум вийде на заміну, бо він нещодавно мав травму. «Сіті» потрібні очки, хоч далі й суперники не найсильніші, але щоб піднятися вище, краще набирати тут. У «Сіті» багато хто у формі, тому думаю, сьогодні вони зможуть обіграти «Реал», якщо захист не підведе.Мій прогноз: 🇪🇸 1:3 🏴
🇪🇺 Сьогодні в нас Ліга чемпіонів, мало не забувся. Що сьогодні в нас є топ-матч за участю англійських команд? Ну, про завтра поговоримо потім — зараз про сьогодні.🏴–🇨🇿Багато говорити не буду: «Славія» — міцний горішок, але вже не настільки, щоб забирати очки в команди АПЛ на виїзді. Тому думаю, що тут буде впевнена перемога «шпов».Мій прогноз: 🏴3:0🇨🇿🇮🇹– 🏴 «Челсі» приїде до «Аталанти». Нещодавно в італійців були проблеми, але змінили тренера, і щось там поки починає виходити. Лондонцям треба набирати очки, щоб позбутися двох зайвих матчів. Поки йдуть сьомими, але потрібно брати бали й тут, бо потім буде тяжкий виїзд до «Наполі». Думаю, вже свою погану серію закінчать.Мій прогноз: 🇮🇹1:2 🏴🇮🇹 –🏴А тут — справжній топ-матч. Фіналіст ЛЧ, найкраща команда Італії зараз, проти чемпіона Англії, який наразі переживає великі проблеми, як на гранда. «Інтер» зараз у формі, у ЛЧ набрали 12 очок із 15, удома грають завжди добре, особливо в ЛЧ. Не знаю, що може допомогти «Ліверпулю», тим паче зараз є травми, і команда без Салаха. Але думаю, що Слот спробує зіграти від оборони і бодай зачепить одне очко, бо історично на «Джузеппе Меацца» грають добре, хоча це зараз і не дуже відповідає формі. Та все ж думаю, що поборються.Мій прогноз: 🇮🇹 1:1🏴
🏴 Думаю, багато хто з вас уже встиг побачити ті слова Салаха. Нібито Слот не може пояснити, чому він на лаві запасних; що він не має боротися за своє місце, бо вже все довів; і що наступний матч проти «Брайтона» може бути для нього останнім, адже він їде на Кубок Африки й може піти під час зимового трансферного вікна.Одразу згадую історію Тен Гага і Роналду. Тоді пішов Роналду, а сезон «МЮ» закінчився непогано: Кубок ліги, фінал Кубка Англії, третє місце та справді хороша гра. Багато хто думав, що проблема була саме в Кріштіану — можливо так, а можливо й ні. Тут історія схожа, але не настільки…Команда у глобальній кризі. Сам Салах, треба визнати, теж не в ідеальній формі. І в такій ситуації він виносить це на публіку — як для легенди клубу, як для найкращого гравця команди — це неправильно. Особливо якщо він так любить клуб, як сам каже.Хочу сказати одне: коли в команді справи йдуть дуже погано, і саме в цей момент з’являються такі висловлювання від твого ключового гравця — це означає, що проблеми всередині дуже серйозні.Треба врахувати й те, що в «Ліверпуля», попри велику кількість нових і тих, хто пішов, ще й змінився тренерський штаб — а це теж може бути проблемою для гравців. Це моя особиста думка. Я вважаю, що Слот просто втратив роздягальню. Він непоганий спеціаліст, але проблема все ж таки всередині команди.І в цій ситуації, думаю, клуб обере сторону Слота, а не — Салаха, всім зрозуміло, що Салах повівся тут егоїстично. І поставив себе вище клубу. Але точно не буде так, що вони залишаться обидва. Або Слот, або Салах підуть — це 100%.