Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Premier UA | АПЛ
Додано 06 гру 2025

Premier UA | АПЛ

@eplukraine2025
Кількість підписників: 930
Фото: 1,740
Відео: 96
Посилання: 78
Опис:
Чисто субʼєктивна думка про АПЛ. Слідкую за АПЛ з 2012 року. Ніякою води (питної також), тільки чесна думка. Мій ютуб канал: https://youtube.com/@premier-ua?si=_UndikQ1a0cA5YKg
Джерело

Premier UA | АПЛ | 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Думаю, багато хто з вас уже встиг побачити ті слова Салаха. Ніб...

Логотип телеграм спільноти - Premier UA | АПЛ Premier UA | АПЛ @eplukraine2025
325 Охват/переглядів 2025-12-07 07:53 Повідомлення №1267
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Думаю, багато хто з вас уже встиг побачити ті слова Салаха. Нібито Слот не може пояснити, чому він на лаві запасних; що він не має боротися за своє місце, бо вже все довів; і що наступний матч проти «Брайтона» може бути для нього останнім, адже він їде на Кубок Африки й може піти під час зимового трансферного вікна.Одразу згадую історію Тен Гага і Роналду. Тоді пішов Роналду, а сезон «МЮ» закінчився непогано: Кубок ліги, фінал Кубка Англії, третє місце та справді хороша гра. Багато хто думав, що проблема була саме в Кріштіану — можливо так, а можливо й ні. Тут історія схожа, але не настільки…Команда у глобальній кризі. Сам Салах, треба визнати, теж не в ідеальній формі. І в такій ситуації він виносить це на публіку — як для легенди клубу, як для найкращого гравця команди — це неправильно. Особливо якщо він так любить клуб, як сам каже.Хочу сказати одне: коли в команді справи йдуть дуже погано, і саме в цей момент з’являються такі висловлювання від твого ключового гравця — це означає, що проблеми всередині дуже серйозні.Треба врахувати й те, що в «Ліверпуля», попри велику кількість нових і тих, хто пішов, ще й змінився тренерський штаб — а це теж може бути проблемою для гравців. Це моя особиста думка. Я вважаю, що Слот просто втратив роздягальню. Він непоганий спеціаліст, але проблема все ж таки всередині команди.І в цій ситуації, думаю, клуб обере сторону Слота, а не — Салаха, всім зрозуміло, що Салах повівся тут егоїстично. І поставив себе вище клубу. Але точно не буде так, що вони залишаться обидва. Або Слот, або Салах підуть — це 100%.