Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Premier UA | АПЛ
Додано 06 гру 2025

Premier UA | АПЛ

@eplukraine2025
Кількість підписників: 930
Фото: 1,740
Відео: 96
Посилання: 78
Опис:
Чисто субʼєктивна думка про АПЛ. Слідкую за АПЛ з 2012 року. Ніякою води (питної також), тільки чесна думка. Мій ютуб канал: https://youtube.com/@premier-ua?si=_UndikQ1a0cA5YKg

👥 Кількість підписників

930
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: +9

👁️ Середній перегляд на повідомлення

418
Середній/День:: 391
Середній/Тиждень:: 423
ERR: 44.95%

📊 Кількість повідомлень на день

6.4
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 7.9
Середнє за день: 6.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 419 26-05-29 19:06
Чесно, мені здається за останніх років 7-8 виходить самий рівний фінал ЛЧ. Не розумію тих хто говорить, що «Арсенал» буде кормом для «ПСЖ», в мене навіть набагато більше прикладів, чому саме «ПСЖ» програє, але то все завтра. Я дуже чекаю цю гру, і саме цікаве чи є в «Арсенала» план Б?) Тут щось я сумніваюсь, і ще питання по правому флангу захисту, бо Тімбер місяця два не грав, Вайт травма. Хоча була чуйка, що саме Вайт видасть гру життя проти Хвічі. Завтра будемо багато говорити про фінал, можливо навіть і цілий день. Але бляха, чомусь зараз чуйка в мене, що саме Йокерес може стати героєм і так само анти героєм. На цьому тижні добряче я срався під деяким постом за Йокереса, і думаю він піднасре мені😅, але він і цілком може втратити той самий момент, який буде коштувати титула «канонірам». Ну якшо буде серія пенальті, то думаю «Арсенал» забере. І це не по причині, що там воротар москаль, просто впевнений, що Рая вирішить питання. А так всі думки, і прогнози завтра, ну і думаю можна конкурс робити, давно не робив, але якщо покажете потужний актив.
👁 456 26-05-12 08:42
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Огляд 36-го туру. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 «Ліверпуль» подарував перші очки «Челсі» з березня. Сині до речі втратили остаточні шанси на шосте місце і в теорії вже точно не попаде в ЛЧ. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Червоні дияволи вже видно, що розслабились, то сильно не хотіли перемагати «Сандерленд». Скучні нулі на табло. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿0-1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Борнмут» продовжує не програвати, і в нього є дуже хороші шанси зіграти в ЛЧ в наступному сезоні. Треба звісно, щоб «Вілла» брала ЛЄ і закінчувала на пʼятому місці. А «Фулгем» вже точно не буде грати в єврокубках в наступному сезоні. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 3-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Впевнена перемога «Сіті», але трохи нервова, бо в першому таймі підопічні Гвардіоли не могли пробити шершнів. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Матч туру по емоціям 100%. Молотки класно зіграли, в першому таймі держались, а в другому видно, що хотіли перемогти але Рая був проти, зробивши поки сейв сезону, після чого «Арсенал» вийшов вперед, і забрав дуже важливих три очки. «Вест Гем» дуже близький, щоб вилетіти у Шип. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1-1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Тоттенгем» не зміг вирішити майже всі питання, і трохи ускладнив собі завдання, але перевагу в два очки має. Інші матчі: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 3-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 2-2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 2-2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Гравець туру для мене Рая, і самі знаєте чого. І ще, можна відмінити Голанда, гол + асист.
👁 423 26-05-07 17:38
Бачив Пірс Морган сказав, що буде повним абсурдом якщо Бруно виграє нагороду кращого гравця сезону замість Райса. Я розумію він фан «Арсенала», але не люблю коли люди в таких випадках не керуються головою а чимось іншим. Так Райс класний гравець, і можливо у топ-3 в цьому сезоні входить, навіть на початку сезону я б сказав, що він кращий, ну зараз Бруно на іншому рівні. Я думаю не важливо виграє він АПЛ чи ні, нагороду має забирати 100% Бруно. Як можна зрівнювати те, що робить Фернандеш в «МЮ», де по факту 2-3 гравця світового рівню, це разом з ним, і те, що робить Райс в найкращій команді Англії де його оточують топи і топовий наставник. Бруно без шансів має забирати, і не важливо чи він побʼє рекорд Анрі чи не побʼє. Райс красунчик, можливо якщо вони заберуть ЛЧ і АПЛ, то в топ-3 буде на Золотий Мʼяч. А якщо вже забере ЧС, і там буде важливим гравцем, тоді все може бути але в таке не вірю. Але якщо говорити навіть за Золотий Мʼяч, то мені здається навіть Кейн більше заслуговує, але вже без ЛЧ його не получить. Будьте реалістами люди, будь ласка. Жоржинью теж класно провів 2021 рік. Забрав ЛЧ та Євро, але ж логічно, Золотий Мʼяч за це йому не дали)
👁 418 26-05-06 12:37
🇪🇺 Сьогодні вже буде відомий другий фіналіст, і впевнений футбол буде цікавіший. «ПСЖ» їде з маленькою перевагою, але я чомусь впевнений в проході «Баварії», ну дуже сильно вони в себе дома грають, і чомусь думаю вже такого шоу не буде як минулого матчу.Думаю «Баварія» забʼє перша, і Компані спробує підсушити гру, і там по логіці піде другий а можливо потім і третій. «ПСЖ» звісно під кінець сезону набирає шалену форму, але я не думаю, що вони зможуть вийти у фінал два рази поспіль і не дивлячись на те, що вони реально виглядають як найкраща команда світу. Мій прогноз: 🇩🇪 2-0 🇫🇷Я навіть не знаю, хто для «Арсенала» буде кращим. Напевно перемогти «Баварію» після стількох розгромів і вилетів у плей-офф було б дуже приємно, але в них є боржок перед «ПСЖ» за минулий рік, де «Арсенал» в двох матчах реально виглядав краще. Тому цей вибір просто залишу вболівальникам команди. А як на мене без різниці хто буде у фіналі, бо я знаю, що точно буде там топова та яскрава команда, але притоплю за німців тут.
👁 439 26-05-05 12:45
🇪🇺 Сьогодні буде виявлено першого фіналіста ЛЧ. Памʼятається, що я говорив на минулі неділі, що якщо «Атлетіко» не зможе перемогти «Арсенал» дома, то тоді він не пройде у фінал — від свої думки я не відмовляюсь.. Уявіть просто яким вийде «Арсенал» на поле після вчорашнього результату у матчі «Сіті», атмосфера буде на стадіоні шалена, гравці вийдуть зарядженими, бо вже всі вони вірять, що «Арсенал» може забрати титул АПЛ, і ця думка може їх зарядити і придати імпульсу. В любому випадку легко не буде. «Атлетіко» приїде з планом на гру, і якщо «Арсенал» не зможе забити в першому таймі першим, то можуть виникнути проблеми. Дуже важливих будуть перших хвилин 15-20. Особисто я тут бачу не більше трьох голів, а самий результат на користь лондонців. Мій прогноз: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1-0🇪🇸Ну скажу вам так, якщо пройде «Атлетіко», то я сильно не здивуюсь, бо ці матраси не раз дивували команди з Англії в таких стадіях. В голову одразу лізе 1/2 ЛЧ 2014 року проти «Челсі». Та й проти «Ліверпуля» в 2020 в 1/8. Там підопічні Клоппа на той момент були самою сильною командою світу, а все вирішили помилки голкіпера. Часи різні, і гравці різні але тренер і стиль та ідея команди та сама. Тому буду чекати дуже інтригуючий матч.
👁 391 26-04-28 07:26
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Огляд 34-го туру. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 3-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Брайтон» в цій грі просто винесли лондонців, і відправили свого колишнього футболіста і відставку. «Брайтон» обійшов «Челсі» по таблиці і посідає шосте місце. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Мінімальна перемога «містян». Можна було забивати більше, моментів було купа, але перемога з перемога. «Бернлі» вилітає офіційно до Чемпіоншипу. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 1-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Ще одна мінімальна перемога для претендента на титул. Дуже важлива, але гра була не дуже, «Ньюкасл» міг карати десь, ну каноніри зіграли в своєму стилі. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿3-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Впевнена перемога «Ліверпуля», але знову по грі є питання. Ну зараз важливо просто набирати очки, щоб чим найвище закінчити чемпіонат, боротьба за ЛЧ думаю вже закінчена, і сюрпризів там не буде. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿0-1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Перша перемога «Тоттенгема» в цьому році, і яка важлива. Гри якоїсь я там не побачив, але для «шпор» дуже важливо зараз набирати будь яким чином ці очки. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 2-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿По грі «МЮ» також задаються питання, але ж знову, зараз дуже важливо набирати максимум очок. Вже кінець чемпіонату, і вже майже ніхто не дивиться на гру, важливий результат. Інші матчі: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿2-2🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿0-5🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1-0🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿2-1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
👁 427 26-04-26 09:50
Фани «Челсі», надія ще є). Сценарії, за яких у наступному сезоні Ліги чемпіонів можуть зіграти одразу 6 команд з Англії. Рекомендуємо дочитати до кінця — там найцікавіше!Перший сценарій. «Ноттінгем Форест» виграє Лігу Європи і завдяки цьому отримує путівку до Ліги чемпіонів на наступний сезон. Це той самий сценарій, який минулого року реалізував «Тоттенгем», потрапивши до ЛЧ аж із 17-го місця АПЛ завдяки перемозі в ЛЄ.Другий сценарій. «Астон Вілла» займе будь-яке місце поза топ-5 АПЛ, але виграє Лігу Європи й отримає путівку до Ліги чемпіонів на наступний сезон.Третій, найцікавіший сценарій. Для всіх, хто досі сперечається про це в коментарях, ось інформація з офіційного сайту АПЛ:Посівши одне з двох перших місць у рейтингу сезонних коефіцієнтів УЄФА, країна отримує додаткову путівку до Ліги чемпіонів, яка називається European Performance Spot (EPS). Англія отримує цю путівку вже другий рік поспіль.Тому в разі, якщо команда, яка займе п’яте місце в АПЛ, виграє Лігу Європи або Лігу чемпіонів, тоді і лише тоді її путівка EPS буде передана наступній команді — тій, що посяде шосте місце в АПЛ за підсумками сезону.Саме такий цікавий сценарій може реалізувати «Астон Вілла», яка зараз перебуває якраз на п’ятій сходинці АПЛ. Якщо «Астон Вілла» виграє Лігу Європи і залишиться на п’ятому місці в таблиці АПЛ за підсумками сезону, то команда, яка посяде шосте місце, також отримає путівку до наступного розіграшу Ліги чемпіонів.
👁 421 26-04-22 05:35
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Вболівальники «Челсі» якщо ви тут є, то вам зараз час триматися, і мені вас дійсно шкода, клуб став просто заложником любителів бейсболу яким реально начхати на футбол, і вони хочуть просто робити бізнес та відмивати гроші на цьому. Я напевно буду один із деяких хто реально вважає, що тут вини Росеньйора мало. Керівництво назначили людину яка була їм вигідна. По факту він не був готовий до такого рівня, я одразу це писав, в нього досвід був тільки в «Страсбурзі» та у «Халл Сіті», це далеко не рівень такого клубу як «Челсі». А що по сезону, то було б правильно, щоб Росеньйор пішов, я думаю це дало б команді якийсь маленький імпульс, щоб якось закінчити сезон, є ще кубок де реально зацепитися, бо в чемпіонаті є вірогідність, що «Челсі» після вихідних може бути аж на 10 місці, а ігри залишились дуже важкі. Звільнення Марески просто катастрофічно вплинула на клуб і особливо гравців, які просто не мають бажання грати під новим тренером, в якого до цього ж немає достатнього рівню керувати такими гравцями. Сезон може спасти якось перемога в Кубку, але не повністю, бо 5 поразок поспіль і жодного забитого… Такого навіть в сезоні 2022/23 не було. Просто піздец…
👁 432 26-04-21 08:48
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Огляд 33-го туру. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 1-2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (1.59xG - 2.98xG). «Ньюкасл» та «Борнмут» знову видали цікаву зарубу, де вийшов переможець «Борнмут», і цілком заслужено, підопічні Іраоли створили аж на цілих 2.98xG. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 2-2 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (1.09xG - 0.82xG).Переграли тут xG, але скажу чесно, «Тоттенгем» мав тут перемагати, десь просто не повезло, а десь мала вирішувати майстерність. «Брайтон» забирає важливі очки для себе, а «шпори» продовжують знаходитися у зоні вильоту. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (1.57xG - 0.29xG).Матч вийшов не самий цікавий, але треби визнати, що «МЮ» тут конкретно відскочив, два рази рятувала «Юнайтед» перекладина, а один супер момент не реалізував Енцо в першому таймі. Бруно Фернандеш знову з асистом. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 4-3 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (2.84xG - 1.73xG). Матч туру по красоті і по кількості голів, та і звісно по драмі. Команди почали свіжо, одразу 1-1 до 9 хвилини, потім «Вілла» забила два, вже здавалося що кінець, але «чорні коти» забили два мʼячі за одну хвилину в кінці матчу, але «бірмінгемців» врятував Ебрахам, 4-3, і відставання від шостого місця 6 очок. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 1-2🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿(0.79xG - 1.45xG). Насправді по моментах було скучне дербі, але «Ліверпуль» в кінці матчу врятував капітан Ван Дайк, і це дозволило «червоним» відірватися від 6-го місця на сім очок. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 2-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (1.36xG - 1.62xG). Якось на мало xG награли, здавалося по моментам там могло бути набагато більше, на мою думку каноніри награли на два точно, ну і «Сіті» теж. Дуже крутий матч вийшов, раджу передивитися хайлайти хто не бачив. Чемпіонська гонка стала дуже гарячою, і в перспективі чемпіонство може вирішити різниця мʼячів як в сезоні 2011/12. Інші матчі: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 0-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿3-0 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿3-1 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿0-0🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Гравець туру на мою думку – Морган Гіббс-Вайт 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿(хет-рик у ворота «Бернлі»).
👁 425 26-04-20 11:04
🏆 «Саутгемптон» звісно дивує. За останніх 16 матчів, вони перемогли 13 разів і 3 рази зіграли в нічию, а паралельно вони вийшли до 1/2 Кубка Англії, по дорозі вибили такі команди як «Арсенал» та «Фулгем». І що саме цікаве, команда після 13 туру знаходилася на 20 місці, всього в двох очках від зони вильоту, і в них в активі було всього дві перемоги. Зараз команда, в одному очку від другого місця, знаходиться в супер формі, і мають очну гру проти «Іпсвіча», і шанси потрапити до АПЛ дуже високі. Людина яка це все виправила — Екарт Тонда. Він замінив Вілла Стілла, того самого молодого наставника який тренував «Реймс» з Франції без ліцензії тренера. До цього Екарт тренував молодіжну команду «святих» Ю21. Потім він виконував обов'язки головного тренера, а вже потім його назначили головним тренером. Йому 33 роки, він раніше ніколи не тренував професійні клуби, і ніколи навіть не був якимось асистентом в проф клубах. Ніколи в мене не було симпатії до «Саутгемптона», окрім можливо сезона 14/15, але зараз я думаю вони мають грати в АПЛ в наступному сезоні.