Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - англійська з engly.space 💡
Додано 14 лип 2024

англійська з engly.space 💡

@engly_space
Кількість підписників: 745
Фото: 120
Відео: 20
Посилання: 24
Опис:
🤝🏻 подружу тебе з англійською: @alinanabilska 🪄 записатися в лист очікування на заняття: https://forms.gle/QrCJyhgR5zJ69EZk9
Джерело

англійська з engly.space 💡 | це кружечок в продовження цього посту]for your information, я вела цей...

Логотип телеграм спільноти - англійська з engly.space 💡 англійська з engly.space 💡 @engly_space
274 Охват/переглядів 2025-12-02 12:15 Повідомлення №326
[це кружечок в продовження цього посту]for your information, я вела цей словник на 1-2 курсі, мій рівень — "такий собі В2", мені було не так вже й легко навчатися за підручником В2+і з цими знаннями я собі виписувала щось типу:🫣 verisimilitude — правдоподібність, реалістичність (коли можна просто сказати, що щось believable чи realistic, authentic)🫣 fastidious — примхливий (коли можна сказати fussy чи picky)🫣 dimwitted — недалекий, тупий (коли є той самий stupid, dumb чи навіть not the sharpest tool in the box буде більш поширеним!)🫣 upholstery — оббивка (дууууже "важливе" слово, коли в тебе не зовсім впевнений В2 і ти боїшся толком говорити)замість того, щоб обирати лексику, яку я дійсно зможу використовувати, я хапалася за складні іменники та прикметники, ніби вони зроблять мене розумнішою це як у спорті: думаєш, чим сильніше вдариш, тим краще. але ж насправді діло в техніці, кмітливості, базових рухах, які доведені до ідеалу та розумінні нюансівтак, можливо, на рівні В1-В2 ще важко prioritize лексику, відчувати, яка потрібна саме зараз, а яку краще поки ігнорувати. але у вас для цього є чат GPT. і я вам заздрю!! 😁 просто пишете йому список слів, які виписали і просите проаналізувати, наскільки вони frequent*всі слова з мого списку зверху він успішно відніс до категорій rare, too academic або навіть old-fashioned. уявіть, як би це спростило мені життя 10 років тому))