Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦
Додано 08 сер 2021

Енергодар 🇺🇦

@energodar_ukr
Кількість підписників: 5 719
Фото: 8,220
Відео: 1,260
Посилання: 6,730
Опис:
Зв'язатись з адміністратором: @EnergodarContact_bot Канал створений для інформування енергодарців, які перебувають в окупації, про правдиві події в місті, Україні та світі.
Джерело

Енергодар 🇺🇦 | Енергоатом продовжує роботу для звільнення незаконно ув’язнених російс...

Логотип телеграм спільноти - Енергодар 🇺🇦 Енергодар 🇺🇦 @energodar_ukr
1 430 Охват/переглядів 2026-05-02 10:36 Повідомлення №10847
🇺🇦🇺🇦 Енергоатом продовжує роботу для звільнення незаконно ув’язнених російською федерацією працівників ЗАЕС АТ «НАЕК «Енергоатом» продовжує системну роботу, спрямовану на звільнення незаконно ув’язнених працівників Запорізької АЕС та захист їхніх прав на національному і міжнародному рівнях. У межах цієї діяльності представники товариства – головний консультант по взаємодії з громадськими організаціями компанії Вячеслав Губа та заступник генерального директора з персоналу ЗАЕС Олексій Попов – разом із представниками громадськості, Енергодарського міського самоврядування і родичами полонених працівників взяли участь у важливій зустрічі з посадовцями. Серед учасників – віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко, народні депутати Євгенія Кравчук та Микита Потураєв, а також Посол МЗС з особливих доручень з питань військовополонених і зниклих безвісти Дмитро Пономаренко. Під час зустрічі було обговорено конкретні кроки щодо підготовки окремої постанови Верховної Ради України задля звільнення та підтримки незаконно ув’язнених атомників, а також розробку механізмів їхнього повернення додому. Зокрема, йдеться про ініціативу визнання працівників ядерної галузі окремою категорією осіб, які потребують особливого захисту та пріоритетного звільнення. 🇺🇦 Також досягнуто домовленостей щодо адвокації цього питання на літній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, а також по лінії ПАРЄ. Наразі 37 мешканців Енергодара (серед яких 14 працівників Запорізької АЕС) залишаються в тривалому незаконному ув’язненні за політично мотивованими обвинуваченнями. Енергоатом і надалі консолідує зусилля спільно з органами державної влади та дипломатичним корпусом, посилюючи міжнародну адвокацію задля якнайшвидшого звільнення своїх працівників та їхнього повернення додому.💛#новини_компанії #ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵