Джерело
Енергодар 🇺🇦 | окупанти Енергодара переклали відповідальність за чистоту в місті на п...
1 700 Охват/переглядів
2026-05-01 05:14
Повідомлення №10844
🚮 окупанти Енергодара переклали відповідальність за чистоту в місті на підприємціврашисти давно перетворили Енергодар на місто-привид, але попри це там залишаються енергодарці, які вимагають елементарних умов для проживання. Очевидно, що окупаційна влада задовольнити ці вимоги не може, бо з ворогом ніхто працювати не хоче, тому постійно імпровізує. Наприклад, комунальниками в Енергодарі часто виступають діти чи казакі. А тепер у місті нововведення – за чистоту і порядок відповідатимуть підприємці. Для цього недолугі видали спеціальні правила та прописали штраф.Загарбники підкреслили, що чистота і порядок на території біля бізнесу – це не імідж, це – обов’язок. Тому підприємці зобов’язані прибирати сміття, листя та сніг, слідкувати за чистотою сміттєвих баків та контейнерів, а також косити траву. Якщо цього не буде зроблено – штраф до декількох десятків тисяч рублів. 💰Самі забезпечити чистоту та порядок в Енергодарі не можуть, тому переклали комунальні обов’язки на приватних підприємців. Зручно, правда?Енергодар 🇺🇦 | Поділитися новиною