Статистика telegram каналу - @edyurchenko

2022-01-17

Едуард Юрченко

Кількість підписників:
3426
Фото:
1290 
Відео:
57 
Посилання:
1060 
Категорія:
Блоги
Опис:
Едуард Юрченко, філософ-традиціоналіст, доцент НТУ, військовослужбовець НГУ "Азов" Мої соц-мережі: https://www.facebook.com/eduard.urchenko https://instagram.com/edyurchenko https://youtube.com/c/edyurchenko Донат: https://donatello.to/edyurchenko

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-04-16
2022-05-24

Історія змін назви

Едуард Юрченко
2023-04-16
Юрченко.
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Едуард Юрченко - @edyurchenko

Царство Небесне!
Були речі, які важко було пробачити живій Ірині Дмитрівні, але вони не повинні згадуватись після її загибелі.
Вона зовсім не була карикатурною "вишиватницею", вона жорстко виступала не тільки проти Москви, але й проти ліволіберальної наволочі. Через мовне питання вона нерідко ображала добрих людей, але ніколи не вважала за своїх різних ушльопків за критерієм "україномовності". Вона була послідовна.
Не знаю достеменно, хто направив руку вбивці, але певен, що це було потрібно саме неомарксистському табору, радикальним "ліберастам". Вона самим фактом свого існування руйнувала міф про ліберальну "українськість", вона була містком між тими кого дражнять "вишиватою" та правими. Впевнений, тому її й вбили. Вороги бояться тих політичних процесів, які почнуться після війни, особливо якщо Україні нав'яжуть невигідний мир.
Царство небесне!
Я був готовий жорстко сперечатись з нею живою, але готовий помститись за неї мертву.
Фото до посту
1200
24-07-20 09:17
"При Буші Росія напала на Грузію.
При Обамі взяла Крим.
При Байдені розраховує взяти всю Україну.
ПРИ ТРАМПІ ВОНА НЕ ОТРИМАЄ НІЧОГО ! "
Пряма мова Дональда Фредовіча Трампа в останній день з'їзду республіканської партії.
П. С.....цікаво, що всі українські мейнстрімні ЗМІ не згадують цю цитату але тягають по всьому інфопростору стандартне повторення заяв про те, що він не допустить Третьої світової та забезпечить мир в Україні. Звісно ЗМІ все подають з явним натяком на те, що нас будуть примушувати до капітуляції. Замість того щоб просто чесно інформувати українців.
Фото до посту
1800
24-07-19 07:03
ЧОМУ ДЖЕЙМС ДЕВІД ВЕНС ?
Тут немає хитрого "проукраїнського" чи "антиукраїнського" плану. Такі критерії мало кого цікавлять.
По перше він агресивно відданий Трампу. Після історії з Пенсом це принципово для Дональда Фредовіча.
По друге, він наймолодший з реальних кандидатів і вигідно доповнює Трампа. Майже 40 років різниці.
По третє, він єдиний з претендентів служив в армії, і не просто служив, а в морській піхоті, і не десь там, а в Іраці.
Четверте, він з бідної неблагополучної родини білих американців з Середнього Заходу. Людина з народу яка прийшла до успіху. Інші претенденти з плюс - мінус заможних родин. Знов ж таки, доповнює вихідця з родини міліонерів Трампа.
І п'яте,Венс колишній агресивний антитрампіст, який був радше ворогом ніж адекватним опонентом. Трамп демонструє те, що готовий об'єднатись з вчорашніми ворогами і навіть поділитись владою заради Америки.
А так звісно кращє було б щоб був інший. Особливо Рубіо непогано. Але я абсолютно не здивован. Занадто явний фаворит.
Фото до посту
2300
24-07-17 15:28
"УКРАЇНА В ГОЛОВАХ" ТА НЕНАВИСТЬ ДО УКРАЇНЦІВ.
В свій час, граф Анрі Ларошажаклен головнокомандувач  роялістів під час громадянської війни у Франції, геніально сформулював  відмінність між "патріотизмом" якобінців та власне патріотизмом. "Вони люблять Францію яка в них в головах, а ми ту яка в нас під ногами".
Ліваки завжди відкидають нормальне, природне та справжнє заради шизофренічної утопії у власних макитрах. Зокрема це відноситься до тих хто має нахабство гордо іменувати себе "свідомими". Коли реальний український народ виявляється не ідеальним, вони починають його ненавидіти  навіть більше ніж вороги. Москвини хочуть нас поневолити і в процесі вбивають, а ці персонажі  хочуть української смерті заради смерті.
Правим націоналістам треба бути психологічно готовими до того, що найголовнішою загрозою для Нації будуть не недобиті "ватники", а любителі рвати вишиванки на грудях та пропагувати "ідеальне українство". Яким воно буде  зрозуміло по їх симпатіям до  ЛГБТ (хоча козаки содомітів каменували).
Фото до посту
2700
24-07-15 16:07
Вже класична стаття про славетну сторінку нашої історії — Коліївщину!
@EdYurchenko 🎓
1700
24-07-15 09:20
Католицький священик о. Джейсон Чаррон
Провів молитву на мітингу Трампа перед невдалим замахом

Оновлення: Отець Джейсон належить до Української Греко-католицької Церкви
Фото до посту
1500
24-07-14 09:08
ВСІХ З ДНЕМ СЕРЖАНТА!
В цьому році День сержанта, на пару денів після Всесвітнього дня філософії. В позаминулому році ці два свята взагалі співпали.
Пам'ятаю, що коли в юному віці грав у стратегічну гру "Цивілізація", перше, що я будував (попередньо розробивши), це бібліотеки та казарми. То було для того, щоб бійці були краще підготовлені, а загальний розвиток суспільства прискоренішим.
"Країна казарм і бібліотек" — це майже "Країна сержантів і філософів". В будь якому разі, звучить прикольно і гарантує успіх в суворому третьому тисячолітті.
Всіх з подвійним святом, і причетних і ні. Без філософів та сержантів суспільство повноцінним не буває.
П.С на ілюстрації європейський сержант першоначального середньовічного зразку.
@EdYurchenko 🎓
860
23-11-18 08:10
“...Солдати українці, селяни, дезертували з українського війська. Слухали большевицьких агітаторів. Ішли додому “ділити землю”, сиділи по хатах і тішилися, що мають більше землі, а може ще й більше худоби з поміщицького двора. Пізніше ж большевики відібрали їм і їх прадідівську землю, а їх самих загнали до колгоспу або на Сибір. Ці умирали на Сибіру або таки в Україні з голоду, бо слухали чужих підбрехачів.....”
з книги Романа Дашкевича “Артилерія Січових стрільців у боротьбі за Золоті Київські ворота”
2300
23-11-06 10:10
Інтелектуальний проект для правих українців.
Mos legem regit.
https://t.me/pravycia
648
23-11-05 14:54
​​ГАВРИЇЛ (УРГЕБАДЗЕ): "ХРИСТИЯНИНУ НЕ ЛИЧИТЬ СКИГЛИТИ"
Сьогодні православні вшановують святого Гавриїла Самтаврійського (Ургебадзе), одного з найбільш відомих та улюблених святих сучасної Грузії.
Преподобний Гавриїл пройшов свій земний шлях у важкі часи безбожного більшовизму, лише останні декілька років він жив в незалежній Сакартвело. Все його життя стало не лише чернецьким подвигом аскези та любові до людей, але й боротьбою проти брехні атеїстичного тоталітаризму.
Існує безліч історій про його любов до людей, Божу допомогу за його молитвами та аскетичні подвиги. Але сьогодні хотілося б зупинитись на тому, як він протистояв злу і неправді в умовах, коли всім це здавалось неможливим. Це не давалось йому легко – його віддавали під суд, катували, переслідували та кидали до психіатричної лікарні. Але він не здавався.
Найбільш відомим випадком протистояння св. Гавриїла та більшовицької системи був випадок, коли на першотравневій демонстрації 1965 року він підпалив великий портрет Леніна. Його побили так, що він отримав 18 (!) переломів. Під час допитів, жорстоко покалічений чернець вперто повторював: ««Причина (мого вчинку) полягає в тому, що потрібно поклонятися розп'ятому Христу, а не Леніну. Не можна обожнювати земної людини. Не "слава Леніну!", а "слава Тобі Боже, слава Тобі" ».
Скандал вийшов загальносоюзного масштабу, щоб не роздмухувати його ще більше, преподобного Гавриїла проголосили божевільним та кинули до психлікарні. Але він стійко витримав всі випробування і після звільнення продовжив мужню проповідь православної віри.
Загалом, у своїй боротьбі він гармонійно поєднував мужність з почуттям гумору та посмішкою. Він розумів, що простим людям правду так приймати легше. Водночас зло, як намагається поневолити душі страхом, завжди боїться бути смішним.
Одного разу він сидів на проспекті Руставелі в Тбілісі, поруч з ним лежали ікони, а в руках він тримав хрест. Він сміливо і голосно проповідував. Міліціонери кілька разів зажадали, щоб він припинив проповідь, але він нібито не чув їх. Нічого не діяло, і його посадили в коляску мотоцикла і повезли в дільницю.
Отець Гавриїл скористався цим шансом, встав на повний зріст в колясці мотоцикла і на ходу почав проповідь громовим голосом: «Любіть Господа нашого Ісуса Христа! Любіть животворний хрест! » Нісся мотоцикл, і ряса старця Гавриїла майоріла як прапор. «Що ви робите ?!», – гнівно запитували міліціонери. «Так це ви мені влаштували прогулянку по місту», – відповідав святий. Вони зупинили мотоцикл і сказали: «Іди, будь ласка!»
В цьому випадку яскраво проявився метод старця – комуністи в боротьбі з ним поводили себе якщо не жорстоко, то по дурному, а слава та авторитет ченця тільки зростали.
Сьогодні, коли новітній необільшовицький тоталітаризм, під гаслами «політкоректності», знову забороняє слово правди не тільки для християн, але й для всіх людей, що зберегли залишки сумління та здорового глузду, приклад преподобного Гавриїла повинен мати для нас особливе значення.
Обрані цитати святого, борця не тільки за правду і віру, але й за свою земну Батьківщину:
«Християнину не личить скиглити».
«Горе тому ченцеві або черниці, кому не болить за бідами свого народу».
«Чернець повинен бути твердим, захищати правду, тому, що правда - це сам Бог».
«Краще бути стократ блудником, ніж єретиком».
«Сакартвело воскресне, як Лазар. Поки в Сакартвело не буде коронованого царя, нічого доброго не буде».
«Сакартвело — земний уділ Божої Матері. Не залишайте батьківщину у важкі часи, не гнівіть Матір Божу!» (варто додати, що земними уділами Богородиці також вважаються Афон та Русь)».
«Опановуючи людиною, демон насамперед забирає розум».
«Треба любити всіх. Але якщо не можеш, хоча б бажай всім добра».
«Сакартвело відродиться, але через великі випробування. Коли скажуть — вже все скінчено — тоді воскресне і засяє!»
@EdYurchenko 🎓
768
23-11-02 13:45