Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DroneBomber перехідник
Додано 06 гру 2025

DroneBomber перехідник

@dronbomber
Кількість підписників: 276
Фото: 11,800
Відео: 4,610
Посилання: 2
Опис:
You can view and join @dronbomber right away.

👥 Кількість підписників

276
Середній/День:: +10
Середній/Тиждень:: +40
Середній/Місяць:: -40160

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 362
Середній/День:: 5,610
Середній/Тиждень:: 11,019
ERR: 3392.03%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

DroneBomber перехідник 2026-05-15
DroneBomber 2026-02-25
DroneBomber 🕯️ 2026-02-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 19,800 26-05-13 11:01
До мене дійшли слухи з достатньо надійного джерела, що компанію FIRE POINT можуть хотіти націоналізувати на фоні всіх цих скандалів, корупційних історій і політичного шуму.І якщо це правда — це може бути одна з найгірших помилок за весь час війни.Перший раз за 400 років “відносин” з рф ми реально відчули злам динаміки. В певних аспектах війни — ми отримали тотальну силову перевагу. І сталося це не через красиві заяви чи “марафони”, а через те, що військовим нарешті почало вистачати дронів.І FIRE POINT — одна з компаній, яка до цього причетна.Їхня техніка щодня і щоночі знищує ворога на мільярди доларів. ППО, логістика, склади, тилові об’єкти — все це горить не саме по собі. І найголовніше — вони реально працюють. 24/7. Будь-яка проблема вирішується максимально швидко, в прямому ефірі.Ми мали досвід роботи і з державними структурами, і з іноземними компаніями. Думаю, не треба пояснювати, чому будь-яка “націоналізація” чи політичне втручання можуть просто вбити якість мідл-страйку та діп-страйку.Зараз ми вперше в історії підійшли до моменту, де можемо системно бити ворога вглиб і ламати їхню перевагу. І найстрашніше, що може зробити Україна зараз — власноруч знищити цю екосистему через популізм, хаотичні атаки та бажання “показово когось покарати”.Якщо у когось є виходи на медіа, військових, волонтерів — прошу максимального розголосу. Навіть якщо це поки лише слухи, суспільство має розуміти, чим можуть закінчитись такі рішення.
👁 19,600 26-05-09 19:05
Фортеця Москва: 4-та лінія оборони та тотальне оголення тилівМи продовжуємо копати OSINT-дані, і картина стає ще цікавішою. Після детального аналізу свіжої інформації, професійних осінтерів та «зливів» у мережі, ми оновили карту. Кількість підтверджених точок ППО зросла, і тепер їх значно більше ніж 118, а саме 232Четверте кільце оборони: Якщо раніше ми говорили про три ешелони, то тепер чітко вимальовується четверта лінія, яка є найбільш масштабною та широкою. Вона проходить по зовнішньому радіусу Московської області, намагаючись перехоплювати цілі ще на дальніх підступах.🔴С-300 та С-400: Величезна кількість нових позицій важких систем. Вони буквально «засівають» область, створюючи щільний радіус виявлення. 🔴Панцирі, БУКи, Оси, ТОРи: Мобільні комплекси тепер стоять не тільки на вежах та дахах, а й на ключових розв'язках та висотах далеко за межами МКАД.🔴Радари всіх поколінь: Фіксуємо присутність як сучасних РЛС, так і старіших зразків, які витягли зі складів або перекинули з глибинки (від «Небо-М» до антикваріату).Замість того, щоб захищати країну, ресурси всієї держави-агресора стягнуті для охорони однієї області, одного міста, однієї площі та одного бункера. Кожна нова мітка на нашій карті — це діра в обороні десь в іншому регіоні РФ.
👁 13,200 26-05-06 17:09
💥ППО навколо Москви: що стягнули до параду 9 травня (станом на 6 травня 2026)Оновив детальну карту ППО Москви та області виключно по відкритих OSINT-даних з Твіттера. Вийшло 118 міток — це і давно підготовлені позиції, і нове ППО, яке активно перекидали останні тижні.Зафіксоване стягування за останні 2 тижні (по новинам):Додаткові комплекси С-400 — переміщують прямо вулицями Москви. Фіксували пересування пускових установок для прикриття параду на Красній площі. Панцир-С1 — продовжують масово розгортати перекинуте ППО на нових вежах (третє кільце оборони на ~50 км вздовж ЦКАД). Також фіксують Тор-М2, мобільні РЛС («Небо-М», «Гамма-С1», «Каста») та інші засоби захисту.За даними осінтерів до Москви стягнули близько 280 систем ППО. Це не просто переміщення всередині Москви, а масштабне стягування з віддалених регіонів РФ.Конкретно підтверджено перекидання з (за відкритими OSINT-даними та фото з Твіттера):🔴Казань (Татарстан) — С-400, Панцир-С1 та супутні засоби (пускові, РЛС, машини забезпечення).🔴Грозний (Чечня) — декілька зенітних систем невідомого типу.🔴Самара (Самарська область) — декілька комплексів Панцир-С1 (фото вивозу техніки з області активно поширювали в Твіттері останні тижні).🔴Пермь (Пермська область) — дві пускові установки С-300 та РЛС.🔴Челябінськ (Челябінська область) — ППО невідомого типу, ймовірно Тор-М2.Крім того, за заявами президента Зеленського та ГУР, перекидають з інших віддалених регіонів (включаючи Сибір, Далекий Схід та прикордонні округи). Оборону столиці вибудували в кілька ешелонів: від далекобійних С-400 на околицях до Панцирів і Торів просто на дахах у центрі. Кремль явно боїться українських дронів і ракет під час параду. Але таке масове перекидання сильно оголює інші регіони РФ, результатом якого є останні атаки на глибокий тил (1000+ кілометрів).P.S.Забув додати: з ТОТ перекинули величезну кількість техніки, від ЗРГК "Панцир" до систем С-300. Зараз основним засобом ППО там залишаються мобільні вогневі групи (МВГ), на які вони і покладаються
👁 7,570 26-05-05 20:32
🎬 Пару слів про фільм «Кіллгаус»Зразу попереджаю: далі будуть спойлери. Хто ще не бачив — прогортайте, щоб не псувати враження.Коротко: фільм ахуєнний. Як для українського бойовика часів повномасштабної — це реально топ-рівень, суть передали круто. Але у мене, як у людини, що щільно працює з дронами, виникло забагато питань.Що різануло око:Очікував побачити реальний інтерфейс дронів, зашумлене зображення, де через РЕБ ледь щось розбереш. Натомість у кадрі ідеально "вилизана" картинка.По сюжета у нас літо 2023 року (вроді як літо). На той момент наземні роботизовані комплекси (НРК) були одиничним явищем, а не масовою історією. У фільмі ж ми бачимо купу НРК зразка 2024-2025 року, які просто стоять у кадрі.Дрон «Стриж» - окрема тема. Оця "суперзброя", яка безшумна, не бере РЕБ і яка ювелірно кладе підарів у голову... Ну, виглядає красиво, але як для нас - трохи занадто фантастічна.Якщо закрити очі на технічні нюанси з БПЛА (ну тут лише людина, яка звʼязана з дронами зрозуміє це), то це один із найкращих українських бойовиків за останній час.Може це просто я ахуєвша морда, якій треба все чотко, може критика не конструктивна, але такий я 🤷‍♂️.Раджу всім на 100%, не пошкодуєте 👇🏼https://planetakino.ua/movie/killhaus-uk/
👁 5,940 26-05-04 20:32
Мовою пілота Птаха: дідо пукі, то повна зміна курсу через анігіляцію цілі. 2022 рік- бункерний дідо пророкує взяти Киів за три дні і планує парад своїх уйобків по Хрещатику з остаточною капітуляцією режиму нациків (покинуту парадну форму у Бучі усі памʼятають, я її залишки бачив на власні очі);2026 рік- дідо ссить параду на власній Красній площі у Москві,- спостерігаємо цілий фестиваль панічних атак з погрозами та географією порадників від Піднебесної аж до Овального. Це вже мабуть звучало у різних інтерпретаціях крайні дні. Але є один «лічнячок»- несправджені очікування, що обернулися з часом невиконанням доленосної обіцянки. Завернув незрозуміло, поясню:9 травня 2023 року. Парад на Красній площі відбувся; відразу по закінченню того маршу приречених та вигулювання антикваріату, пуйло публічно ставить задачу підготовки заходів до святкування ювілейної 80-ї річниці перемоги на 2025 рік (за два роки до дати, підкреслюючи, що саме тоді, 9 травня 2025 року він прийме капітуляцію України на Красній площі).Йопті, серйозний джекі чан говорить,- лячно, земля тікає з-під ніг.І тоді, на вечірньому плануванні групи, у колі першого і основного складу Птахів з 27-ми Козаків і моєї Крил, що вже рік провела з нами на фронті, я урочисто обіцяю, що ми повернемося з війни додому 9 травня 2025 року. Адже кюнець війни вже визначено ініціатором особисто,- ко з ним, ядерним, годен сперечатися?, зарвавбисься.Вони, Птахи, той спіч запамʼятали. Квітень-травень 2025-го мою невиконану обіцянку згадав і предʼявив чи не кожен з них, а від Крил я то слухав, починаючи з березня декілька місяців поспіль…Тіко все уляглося. І от знов 9 травня, ніби День бабака. Але тепер ми не обмежуватимемося. Ні обіцянками ні термінами. Жодними.Косплей на велич вже очевидний. Хробачня, тримайте очечо намащеним і у тонусі завжди. Тилу безпечного у європейській частині боліт більше нема і не буде. Таке ось оповідання Птахи вже у районах цілей.Тихої та спокійної,Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04-05.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 11,500 26-05-02 12:36
⚡️⚡️⚡️Уражено тактичну групу ОТРК “Искандер”, РЛС “Подльот” і "МИС-М1", склади боєприпасів та пункти управління БпЛА противника⚡️В ніч на 2 травня у рамках зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці військових об’єктів ворога.⚡️Зокрема, уражено місце розташування тактичної групи оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер” (Дружне, ТОТ АР Крим). ⚡️ Також уражено засоби радіолокації противника на території тимчасово окупованого Криму, а саме: берегову радіолокаційну станцію “МИС-М1” (Маяк) та радіолокаційну станцію “Подльот” (Євпаторія).⚡️Окрім того, уражено три пункти управління БпЛА противника (Георгіївка, ТОТ Донецької обл.) та склад БпЛА (Новопетриківка, ТОТ Донецька обл.). ⚡️Українські воїни також уразили ремонтний підрозділ противника у районі Кадіївки (ТОТ Луганської обл.) і склад боєприпасів у районі Іванівки (ТОТ Херсонської обл.).Масштаби завданих збитків уточнюються.⚡️За результатами попередніх уражень підтверджено знищення складу боєприпасів 29.04.2026 на аеродромі “Кача” (ТОТ АР Крим)💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
👁 10,000 26-05-01 12:53
Розпочинаємо реформу армії. Протягом квітня були погоджені ключові напрямки реформи: військове командування та уряд визначили формулу змін. Зараз, у травні, відбудеться погодження всіх ключових деталей. У червні реформа стартує, і вже в червні повинні бути перші результати, зокрема у сфері фінансового забезпечення солдатів, сержантів та командирів Сил оборони України.Перше: поставив завдання відчутно збільшити грошове забезпечення з урахуванням принципу справедливості, а саме – бойові завдання на першій лінії, реальний бойовий та управлінський досвід, ефективність військовослужбовця повинні гарантувати збільшення виплат. Мінімальний рівень має бути не менше ніж 30 тисяч гривень для тилових посад. Для бойових позицій – більше в рази. Для українських командирів, бойових сержантів та офіцерів – достойний та відчутно підвищений рівень виплат.Друге: особлива увага – піхотинцям. Український піхотинець, який тримає на собі лінію фронту, має відчувати, що наша держава реально його поважає. Доручив забезпечити впровадження спеціальних контрактів саме для наших піхотинців із виплатами в рамках 250–400 тисяч гривень у залежності від виконання бойових завдань.Третє: будуть змінені підходи до комплектації наших підрозділів особовим складом та управління людьми. Доручив посилити контрактну систему в Силах оборони таким чином, щоб завдяки розширенню контрактної складової забезпечити визначені терміни служби й можливість – починаючи вже з цього року – поетапного звільнення зі служби тих, хто був мобілізований раніше, на основі чітких часових критеріїв. Доручив військовому командуванню та міністру оборони України обговорити реалізацію реформи з нашими бойовими командирами та врахувати їхні пропозиції в роботі над деталями реформи. На наступний тиждень очікую доповідь по конкретних кроках у реалізації реформи, зокрема щодо графіка підвищених виплат, починаючи з червня, та системи оновлених контрактів.Слава Україні!
👁 9,320 26-04-30 16:37
⚡️⚡️Уражено НПЗ “Орскнефтеоргсинтез”, вертольоти Мі-28 та Мі-17, а також низку інших об’єктів ворога⚡️29 квітня та в ніч на 30 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по важливих об’єктах противника.⚡️Зокрема, уражено нафтопереробний завод “Орскнефтеоргсинтез” (м. Орськ, Оренбурзька обл., рф). Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території підприємства. Об’єкт задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.Завод випускає понад 30 видів нафтопродуктів – бензини, дизельне пальне, авіаційний гас, тощо. Проєктна потужність переробки – 6,6 млн тонн нафти на рік. Задіяний у забезпеченні російської окупаційної армії.⚡️Окрім того, у районі населеного пункту Бабки (Воронезька обл., рф) уражено ворожі гелікоптери Мі-28 та Мі-17.⚡️Українські воїни також уразили зенітний ракетний комплекс “Тор-М2” у районі Олександрівки Запорізької обл.⚡️Уражено також пункт управління артилерійської бригади противника у Лисичанську (ТОТ Луганської обл.).⚡️Також уражено склад боєприпасів у районі Кременівки (ТОТ Донецької обл.) та місце базування катерів противника в акваторії Чорного моря. Масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по важливих об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦
👁 9,290 26-04-28 16:53
Провів розширену нараду щодо ключових питань експорту української зброї. Експорт української зброї буде реальним. Ми погодили всі деталі на рівні наших державних інституцій. Наразі наша безпекова експертиза та зброя, що була перевірена сучасною війною, цікава всім партнерам, які спроможні забезпечити собі реальний рівень захисту національної державності та життя людей. Ми запропонували партнерам, які допомагають Україні, особливий формат співпраці Drone Deals – спеціальні угоди щодо виробництва та постачання наших дронів, ракет, снарядів та інших затребуваних видів зброї, бойової техніки, софту, інтеграції з оборонними системами партнерів, а також забезпечення нашої експертизи та потрібного Україні технологічного обміну. Сьогодні затвердив напрями такої міждержавної роботи та опрацювання автоматичних дозволів для бізнесу щодо експорту зброї. Порядок дій абсолютно чіткий: на міждержавному рівні на основі принципу взаємності відповідною угодою визначаємо рамки для безпекової роботи, далі розпочинається процес уже на рівні державних інституцій і виробників. Спрощуємо бюрократичні процедури, зберігаємо достатній рівень експортного контролю та запускаємо практичний зміст для роботи компаній. Українські компанії отримають реальну можливість виходу на ринок країн-партнерів за умови права наших військових узяти необхідний обсяг зброї першими. Профіцит виробничих спроможностей в Україні за деякими видами зброї досягає 50%, і це прямий результат наших державних інвестицій в оборонну промисловість України та нашої співпраці з партнерами. Доручив МЗС України разом з нашими розвідками та СБУ визначити перелік країн, до яких експорт нашої зброї неможливий із причин їхньої співпраці з державою-агресором. Це серйозний виклик – не допустити потрапляння до росіян наших технологій та зразків зброї. РНБО України координуватиме експортні процеси й буде гарантом, що першочергово забезпечуються потреби Сил оборони та безпеки України у зброї, а на експорт відправляється надлишок – те, що виробники можуть зробити понад державне замовлення в Україні. Міністерство оборони України та Генеральний штаб визначатимуть обсяги потреби Сил оборони нашої держави. Доручив урядовцям та РНБО України представити суспільству необхідну інформацію щодо деталей процесу експорту нашої зброї. Слава Україні!
👁 13,100 26-04-26 15:06
🔴 Добірка вихідного дня: канали, які варто мати в стрічціТут зібрані Telegram-канали на будь-який смак: особисті блоги, міжнародка, всеукраїнські та регіональні новини.У нас різні теми й формати, але об’єднуєте нас ви – наші підписники. Саме ваша підтримка допомагає нам рухатися вперед. Дякуємо, що ви з нами!💬 SUMYLIKE TG — канал для своїх котиків з Сумської області – не просто моніторинг, а відчуття, що ти не один 😌💬 Голос Майора ✙ — блог Андрія Ткачука, майора Збройних сил України, політолога, волонтера.💬 Олександр Нотевський — політичний оглядач Медіа «ҐРУНТ». Політика без зради і копіума.💬 DroneBomberкарти з маршрутами дронів, карти тривог та ексклюзивні відео з епіцентру подій в московії.💬 Тарас Григорович повідомляє — спільнота, яка береже ваш час і нерви. Все, що вам справді потрібно, можете знайти у нас.💬 Фокус — всеукраїнське ЗМІ, пишемо без води, фокусуємося на ключових подіях в світі та Україні, ексклюзиви та аналітика.💬 PEKHNO — Василь Пехньо. Простими словами про війну та все, що навколо неї.💬 Пхеньянська правда— Канал про міжнародну геополітику з ноткою постіронії💬 Третя світова🪫 — війни, технології, дипломатія, геополітика, ексклюзивні цікаві інтерв'ю – тільки найголовніше.