Джерело
DroneBomber перехідник | До мене дійшли слухи з достатньо надійного джерела, що компанію FIRE P...
19 800 Охват/переглядів
2026-05-13 11:01
Повідомлення №35202
До мене дійшли слухи з достатньо надійного джерела, що компанію FIRE POINT можуть хотіти націоналізувати на фоні всіх цих скандалів, корупційних історій і політичного шуму.І якщо це правда — це може бути одна з найгірших помилок за весь час війни.Перший раз за 400 років “відносин” з рф ми реально відчули злам динаміки. В певних аспектах війни — ми отримали тотальну силову перевагу. І сталося це не через красиві заяви чи “марафони”, а через те, що військовим нарешті почало вистачати дронів.І FIRE POINT — одна з компаній, яка до цього причетна.Їхня техніка щодня і щоночі знищує ворога на мільярди доларів. ППО, логістика, склади, тилові об’єкти — все це горить не саме по собі. І найголовніше — вони реально працюють. 24/7. Будь-яка проблема вирішується максимально швидко, в прямому ефірі.Ми мали досвід роботи і з державними структурами, і з іноземними компаніями. Думаю, не треба пояснювати, чому будь-яка “націоналізація” чи політичне втручання можуть просто вбити якість мідл-страйку та діп-страйку.Зараз ми вперше в історії підійшли до моменту, де можемо системно бити ворога вглиб і ламати їхню перевагу. І найстрашніше, що може зробити Україна зараз — власноруч знищити цю екосистему через популізм, хаотичні атаки та бажання “показово когось покарати”.Якщо у когось є виходи на медіа, військових, волонтерів — прошу максимального розголосу. Навіть якщо це поки лише слухи, суспільство має розуміти, чим можуть закінчитись такі рішення.