Ударні «крила» «Азову» над Донецьком: нічне полювання на окупантів.Бойова робота над тимчасово окупованою столицею Донеччини продовжується. Для протидії безпілотникам 1-го корпусу НГУ «Азов» росіяни підтягнули засоби ППО та мобільні вогневі групи. Але замість захисту своїх тилів окупанти самі перетворилися на цілі для ударів. На відео – безуспішні спроби збити азовські дрони вночі, а також успішні влучання в росіян, їхнє озброєння та військову техніку. Всі спроби завадити контролю над логістикою окупантів завершуються безуспішно. Робота по російським цілям в Донецьку та на його околицях триває в режимі 24/7. У твоїх силах вплинути на кількість відео з ударами по ворогу. Переходь за посиланням та підтримуй Східний Бар’єр. В кампанію закладена сильна атакувальна складова. А отже, кількість кадрів зі знищенням ворожих цілей зростатиме!🦅Приєднуйся до лав 1 корпусу НГУ «АЗОВ»| Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
Викреслено. Птахи СБС по спецназу фсб: знищено командний пункт-лігво та ТПД Управління мобільних дій фсб рф (УМД ФСБ РФ) у Донецьку. 22.04.26УМД ФСБ рф- це оперативний спецпідрозділ фсб зі складу Служби контррозвідки, функціонально діючий як спецназ, що відпрацьовує окремі операції та завдання «брудної» війни у ТОТ та на території України. УМД виконує контррозвідувальні задачі, проведення диверсій, військові спецоперації, створення агентурних мереж, пошук та затримання нелояльних громадян, фізичне усунення опонентів та координацію проросійських бойовиків. Територією України- вербувальна робота, агентурна мережа, виконання терактів, диверсій, підпалів, тощо.В наслідок успішної реалізації операції нанесено 8 високоточних ударів засобами FP-2 (бч 60-100кг) о 08:01 ранку 22.04.26.За оперативними даними розвідки, внаслідок удару втрати противника склали 27 одиниць особового складу спецпризначенців: 12 офіцерів безповоротні (200), 15 - санітарні (300). Операція розпрацьована фахівцями Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем сумісно зі спеціалістами 1 корпусу НГУ «Азов». Вогневе ураження реалізоване засобами MiddleStrike Птахів 1 оц СБС за координацією новоствореного Центру глибиного ураження Сил Безпілотних Систем. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
🔥Великі десантні кораблі та російська РЛС у Криму ― “Примари” ГУР уразили дороговартісні цілі агресораУ ніч з 18 на 19 квітня 2026 року майстри спецпідрозділу ГУР МО України “Примари” в тимчасово окупованому Криму завдали успішних ударів по двох великих десантних кораблях держави-агресора росії ― ВДК проєкту 775 “ямал” та ВДК проєкту 1171 “ніколай фільчєнков”.У момент удару ворожі кораблі, які належать до російського чорноморського флоту, перебували у Севастопольській бухті.▪️ВДК проєкту 775 “ямал” ― корабель 1988 року випуску, довжиною 112,5 метрів та здатністю перевозити до 500 тонн вантажу, зокрема бронетехніку та десант. Орієнтовна вартість корабля ― понад 80 мільйонів доларів.▪️ВДК проєкту 1171 “ніколай фільчєнков” ― корабель 1975 року випуску вантажомісткістю до 1 000 тонн, що дозволяє перевозити десятки одиниць бронетехніки та великий десантний контингент. Орієнтовна вартість корабля ― понад 70 мільйонів доларів. Обидва кораблі, які росія використовувала у злочинній війні проти України, виведені з ладу.У межах операції у тимчасово окупованому Севастополі розвідники також знищили ворожу радіолокаційну станцію “подльот-к1”. Приблизна вартість комплексу РЛС становить 5 мільйонів доларів.⚔️Збройна боротьба триває!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Комбо-удар Птахів СБС ночі 16 квітня по паноптикуму хробачої ешелонованої системи оборони, ураження та забезпечення: три ЗРК, дві бази Іскандер, база Рубікон, дві нафтобази, обʼєкти ТПД та забезпечення противника. Всього 16 військових цілей.Дві бази розміщення оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК) «Іскандер» відвідали пілоти 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» у Криму (нп Міжгірʼя та Курортне).🔥ЗРГК «Панцир», нп Феодосія, ТОТ АР Крим (9 бат 414 обр)🔥ЗРК «Оса-АК», нп Водяне, у ТОТ Донецької обл (6 та 7 бат 414 обр)🔥ЗРК «Бук-М1», нп Багатівка, у ТОТ Запорізької обл (1 оц СБС)🔥база ОТРК «Іскандер» нп Міжгірʼя, ТОТ АР Крим (9 бат 414 обр)🔥база ОТРК «Іскандер» нп Курортне, ТОТ АР Крим (9 бат 414 обр)🔥нафтобаза «Октябрське», ТОТ АР Крим (9 бат 414 обр)🔥нафтобаза Глибокий Яр, ТОТ АР Крим (9 бат 414 обр)🔥склад БП 758 цмтз ЧФ рф (нп Міжгірʼя, ТОТ АР Крим, 413 оп «Рейд»)🔥ТПД, майстерня, склад БпЛА «Рубікон», нп Гірне, ТОТ Донецької обл (1 оц СБС)- знищено на паздірʼя 🔥🔥🔥Якщо що, по болотам- «РОДИЧІ з ТУАПСЕ» сірниками від Птахів СБС теж сьогодні вночі необережно на наливайці гралися, курить відповідно, осінтери вам у поміч. Але то окрема, сумісна з іншими Силами глибинного ураження СОУ операція. Про неї оприлюднить ГШ. Хробачня- вам ..зда. Ми тільки двигуни прогріваємо. Мастіт очечо, далі буде по самі гланди. *за координацією новоствореного центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦16.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
ENG below⏬⚡️⚡️Ракети SCALP вдарили по місцю зберігання ударних БпЛАУ рамках зниження наступального потенціалу російського агресора вчора та у ніч на 14 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об'єктів.⚡️Так, наші воїни били по місцях зберігання ударних безпілотних літальних апаратів у районі аеропорту “Донецьк” на ТОТ Донецької області.Удару завдано підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України із застосуванням крилатих ракет SCALP та керованих авіаційних бомб GBU-39.⚡️Ударними українськими БпЛА уражено склади боєприпасів противника в районах населених пунктів Азовське Запорізької області, Урзуф та Куликівське Донецької області. Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪 Сили оборони України продовжать вживати заходів для зниження наступального потенціалу російських окупантів і припинення збройної агресії рф проти України.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦⚡️⚡️ SCALP Missiles Strike UAV Storage SiteAs part of efforts to reduce the offensive capabilities of the Russian aggressor, yesterday and during the night of April 14, units of the Ukrainian Defense Forces carried out strikes on a number of key targets.⚡️ In particular, our forces targeted storage facilities for strike unmanned aerial vehicles (UAVs) near Donetsk Airport in the temporarily occupied territory of the Donetsk region.The strike was carried out by units of the Air Force of the Armed Forces of Ukraine using SCALP cruise missiles and GBU-39 guided aerial bombs.⚡️ Ukrainian strike UAVs also hit enemy ammunition depots in the areas of Azovske (Zaporizhzhia region), as well as Urzuf and Kulykivske (Donetsk region).Enemy losses and the extent of the damage are currently being assessed.💪 The Defense Forces of Ukraine will continue taking measures to reduce the offensive capabilities of the Russian occupiers and to stop the armed aggression of the Russian Federation against Ukraine.To be continued! 💥 Glory to Ukraine! 🇺🇦
У Дагестані «втомилася» дамба: наслідки "вєлічія"Поки підари витрачають мільярди на ракети, у них вдома все сиплеться від звичайного дощу. У Дагестані прорвало Геджухську дамбу — об’єкт, який десятиліттями гнив без ремонту.Місцева влада традиційно виявилася «не готовою», хоча дамба офіційно вважалася аварійною ще з нульових. Для тамтешніх мешканців це виглядає як кінець світу, але насправді — це просто закономірний результат російського похуізму.Дагестан vs Каховська ГЕСХоча російські пабліки кричать про «масштабну катастрофу», у порівнянні з Каховською ГЕС це лише мокра пляма:• Об’єм води: У Дагестані вилилося близько 18 млн м³.• Каховська ГЕС: Там було 18 200 млн м³.
Прорив у Дагестані — це всього 0,1% від масштабу Каховської трагедії. Те, що в Росії називають «гігантським проривом», — це лише одна тисячна від того екоциду, який вони влаштували в Україні. Їхня дамба просто самоліквідувалася від старості, поки вони намагалися нищити наше. Наочний приклад того, як виглядає «країна-бензоколонка», де гроші йдуть на війну, а не на власну безпеку.🔸Підписатись
Вогняну писанку до нафтотерміналу у Феодосії Птахи СБС доправили у межах «Easter Delivery», вполювали «Бук», «Тор», «Зоопарк» та відвідали низку військових лігв.•Випалювання бурʼянів навколо резервуарів з паливом на «Морськом нефтяном термінале» у Феодосії (ТОТ Крим) в передчас Чистого четверга реалізовано волелюбними українськими Птахами 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра». •🔥ЗРК «Бук-М3» виявлено та декласовано Птахами 1 оц СБС у ТОТ Запорізької обл•🔥ЗРК «Тор-М2» впольовано та дефлоровано Птахами 413 оп СБС «Рейд» у ТОТ Донецької обл•🔥рідкісну вже РЛС «Зоопарк-1М» просмажено Птахами 1 оц СБС у ТОТ Запорізької обл. Токсичний радіолокаційний комплекс контрбатарейної боротьби з високою точністю, лютий ворог артилерії СОУ.•🔥багаточисельні хробачі склади МТЗ попалено Птахами 9 бату «Кайрос» 414 обр СБС «Птахи Мадяра» у нп Суходільськ, ТОТ Луганської обл•🔥склади БПЛА та пункт передполітної підготовки дронів смолоскипом палав у нп Степне, ТОТ Донецької обл, прикурювали пілоти 413 окремого полку СБС «Рейд».Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦08.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Не ми бʼєм-верба бʼє: ракети в молоко, дрони в ціль. Птахи СБС в ніч 6 квітня завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ та доправили трохи благодатного вогню на бурову установку «Сиваш».•«Адмірал Григорович»- перший військовий фрегат проекту «Буревісник» вмф рф, носій крилатих ракет «Калібр»(8 ракет) та ЗРК «Штиль-1 (24 ракети). Пуски ракет ППО здійснювалися безпосередньо з борту фрегату під час заходу на ціль, що не завадило подзьобати плавучу коросту. Операцію реалізовано Птахами 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем, сплановано та координовано СБУ. Ступінь пошкоджень встановлюється розвідкою. Губернатор регіону таваріщ Веня про палаючий вночі порт «Шесхаріс» вцілому, відпрацьований силами та засобами глибинного ураження СОУ, коментував традиційно: «уламки безпілотників виявилися…», - влаштовує, як визнання. Все інше- на загальнодоступних моніторингових каналах у Тг. •плавуча бурова установка «Сиваш» відпрацьована Птахами 413 оп «Рейд» сумісно з силами глибинного ураження ВМС.Далі буде..Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦06.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Птахи СБС знищили РЛС з комплексу ЗРК С-400 в Феодосії, ЗРК «Тор» та ще чортову дюжину військових обʼєктів, КСП, ТПД, складів, 2 хаби Shahed у болотах Курщини та Брянщини. •Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» в ніч на 4 квітня вполювали багатофункціональну РЛС зі складу ЗРК С-400 «Тріумф».Ця РЛС виявляє в т.ч. гіперзвукові цілі за 600 км, автоматично супроводжує до 100 цілей одночасно та наводить до 72 ракет. Розгортається протягом 5 хвилин. Токсична приблуда.•ЗРК «Тор» відпрацювали Птахи 1 ОЦ СБС в районі нп Зачатівка, у ТОТ Донецької обл•ЗУ-23-2- зенітна установка, як елемент ППО для боротьби з БПЛА на базі маталиги, нп Лозівський, у ТОТ Луганської обл (1 ОЦ СБС)•Цистерну з паливом знищено в р-ні нп Новосімейкіне, у ТОТ Луганської області (1 ОЦ СБС)Серед низки уражених Птахами СБС вночі військових обʼєктів:•логістичний хаб 5А у Новополтавці, ТОТ Запорізької обл•логістичний хаб 35А у нп Червоне Поле, ТОТ Донецької обл•ТПД підрозділів 3А у нп Шульгинка та Біловодськ у ТОТ Луганської обл•КСП та пункти зосередження живої сили підрозділів зі складу 36 омсбр, 143 мсп, 160 омсбр, 18 мсд у Голубицьке та В.Новосілка (Дон обл ТОТ), Самійлівка (Запоріж.обл), Біловодську та Шульгинці (Луг обл ТОТ), а ще на склади МТЗ та ПММ, тощо**за координації Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. ‼️Сумісно з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ вночі проти 4 квітня відпрацьовано ДВА ХАБИ та пункти передполітної підготовки БПЛА Shahed у Навля (Брянської обл,рф) та на аеродромі Халино (Курської обл,рф).🔥🔥🔥Ну і Птахи 1 оц СБС завітали на вибухонебезпечну тальятеллу до Тольятті, про що нікому ні слова.Далі буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
🇺🇦🇱🇾 Україна отримала бази у Лівії, щоб топити російські судна, — RFI.Одна зі сторін громадянської війни в Лівії, яка сидить на заході, включаючи Триполі, надала можливість розміщення українських баз на своїй території, а натомість отримує навчання з безпілотників.Танкер "Арктик Нафтогаз", який перевозив 100 тисяч кубометрів зрідженого газу, атакували українські безпілотники, запущені з території Лівії. Українці базуються у військово-повітряній академії в Місраті, а також на базі, звідки запускають БЕКи, міста Завія. Переговори українських та лівійських військових відбуваються у штабі 111-ої бригади лівійської арамії. Формальним представником місцевих військових сил став заступник міністра оборони Абдул Салам аз-Зубі. Україну представляє військовий аташе в Алжирі генерал Андрій Баюк.Йдеться про те, що угода про військове співробітництво була підписана в жовтні минулого року. Триполі за це отримує навчання своїх солдатів з управління дронами.Нравітца, нє нравітца український вплив на світ расширяється. 🔸Підписатись