Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Кількість підписників

36 253
Середній/День:: -55
Середній/Тиждень:: -287
Середній/Місяць:: -602

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 801
Середній/День:: 9,130
Середній/Тиждень:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 10,800 25-08-09 07:19
​​ШВИДКИЙ МИР? СУМНІВАЮСЯ.У нас згову чергова серія миро-бєсія. У нас бігають по мережам восторжені дописувачі і волають: "Все! Скоро війні кінець! Зараз Трамп зробить "обмін територіями" (тобто українські землі які контролюють ЗСУ обміняютьна українські землі які ЗСУ не контролюють) і буде нам вічний спокій!" Особисто я не вірю в те, що чергові ініціативи Трампа спрацюють і завершаться скорим миром. І от чому. 1. Мир не потрібний Зеленському. Як би там не галасувала ЗЕботва про "гіркий мир, який кращий за гарну війну", для Зеленського мир на нинішніх умовах Трампа стане політичною труною. Суспільство і так стримується від протестів виключно через війну - мітинги через НАБУ це показали. Новина про те, що в результаті "героїчного командування" ЗЕ ми втратили території розміром з європейську країну, підніме питання - а чому це сталося? Тут Зеленському пригадають і травневі шашлики, і ігнор попереджень керівника ЦРУ. І ще багато чого.2. Мир на умовах Трампа означатиме програш для Європи. Шановні, вам не спадало на думку що наступний удар, після передишки, Москва завдасть не по Україні (де намилять рило), а по Польщі з Білорусі - з метою пробити коридор на Кьонігсберг (і відрізати від Європи країни Балтії) та на Замостя й Ряшів - з метою відрізати від Польщі Україну? Як ви гадаєте, Польща зможе повноцінно чинити опір? А блок НАТО згадає про 5-ту статтю, чи почне висловлювати глибокі занепокоєння? От я не знаю відповіді на це питання. Росія прийме закон, що забороняє нападати на Україну і Європу? Бу-га-га! У нас із Росією був великий договір, яким визнавалися кордони одне одного. Врятувало? 3. Мир на умовах Трампа не потрібен самому пуйлу всія росії. Пуйлу потрібна подія, які він зможе своєму населенню продати як безумовну перемогу. Йому потрібні ЧОТИРИ області України, а не залишки Донецької області (тобто Слав'янськ і Краматорськ) в обмін на щось. Ба-більше, намагання Трампа домовитися, в Кремлі сприймають як слабкість США. Москва вдалася до свого давнього методу - дурити лоху голову і вигравати час. Єдиний кому зараз потрібний мир на умовах Трампа - це сам Трамп. І не через ідіотську тезу про "нобелівську премію миру" яку носять по мережі. Чхати Трамп хотів на ті премії - його цікавлять гроші і тільки гроші. Експерти давно обговорюють план за яким американці заводять своїх людей в ради директорів Газпрому і Роснафти, викуповують у Москви всі її нафту й газ і потім продають їх Європі вже як американські. Мета Трампа - зробити бюджет США профіцитним і погасити зовнішній борг США. Ця схема дасть Трампу захмарні прибутки. А що там буде у майбутньому - Трампу по фені дверцями. Проте. Я вже писав. Своїми діями Трамп дав Європі зрозуміти, що на США краще не сподіватися, про свою безпеку дбати треба самим. Саме тому я вважаю що Європа і Україна виставлять такі умови миру, на які не погодиться вже пуйло. І солідарними з Європою будуть чимало інших країн, які розуміють, перемога Росії у війні з Україною означатиме що міжнародне право остаточно поховане, і в світі лишилося тільки одне право. Право сильного. Щоправда все це виглядає логічним і тому може НЕ здійснитися. Бо ми маємо справу с Трампом. І ми не відаємо який тарган захопить владу в його голові завтра. Тому цілком може статися так, що Трамп додавить Європу і ЗЕ до миру з Москвою, саме на своїх умовах. Тоді для всього світу у мене дуже погані новини. Тоді щиро раджу всім хто вже намилився невдовзі вертатися із ЗСУ до дому не розбирати свій польовий рюкзак і не ховати далеко однострій і планшет з "Кропивою". Скоро знадобляться. І дітей хай учать розбирати автомат - їм знадобиться.Тим хто планує виїхати за кордон зразу ж по укладанню миру - мої співчуття. Коли країни Європи будуть змушені воювати - вас в армію загребуть першими. Бо - право сильного. Бо чужих - не шкода.Тоді - ласково прошу у принципово новий світ. Але наразі, я сумніваюся в настільки апокаліптичному сценарії. Про це - вище.
👁 8,400 25-08-03 16:15
​​Війна дронів триває. по нас б'ють - ми бачимо це в кожних новинах. Потвори б'ють по житлових будинках, по лікарнях, по дитячих майданчиках. Б'ють нахабно. Як терористи. Б'ють - і самі шаленіють від власної безкарності. Безкарності? Та ні, кара приходить. Кара приходить з небес. Просто сухі події. Вчора у Пензі українські дрони подолавши сотні кілометрів вразили підприємства "Радіоприбор" та "Радіозавод". Шифратори, захищені модеми, комутатори для військових і розвідувальних структур, військові системи зв’язку, комплекти зв'язку для бронетехніки, командно-штабних машин і засобів ППО - це те чого ці підприємства НЕ зможуть тепер виробляти у попередніх обсягах. І це звісно полегшить ситуація на фронті для ЗСУ. Вчора ж українські БПЛА атакували військовий аеродром у російському Приморсько-Ахтарську - на аеродромі зберігалися теГерані-Шахеди для обстрілів України. Там же стояли літаки СУ-25 різних типів - тепер стоятимуть надовго, літати більше їм недоля. Пожежу на аеродромі зафіксували радари НАСА. Гори-гори ясно! Від ударів українських безпілотнитків вчора запалали нафтопереробний завод у Рязані та Новокуйбишевський НПЗ у Самарській області. Вчора ж запалала база паливно-мастильних речовин "Анна нафтопродукт" у Воронезькій області. Вже сьогодні українські дрони передали палкий привіт російському Воронежу. У місті чули біля 20 вибухів. У Псковській області РФ українські дрони вразили російську військову частину біля села Нєєлове. У Нижньогодській області українські дрони атакували НПЗ у місті Кстово. Запалав НПЗ компанії "Лукойл". До речі, донедавна писали ніби США попрхали Україну не атакувати російські НПЗ. Певно концепція змінилася - Штати оно ядерні підводні човни відправляють. На такому тлі НПЗ більше - НПЗ менше... У Ростовській області українські БПЛА вразали трансформаторну тягову станцію "Ліхая-Замчалово", яка живить зализничну інфраструктуру. Тобто удар вирубив роботу зализничної гілки, яку використовує армія окупантів. Враження підстанції підтвердили супутникові знімки. Й нарешті! Сьогодні українські БПЛА атакували нафтобазу біля курортного Сочі. Зайнявся резервувар з паливом. Зупинив роботу Сочинський аеродром. До речі, біля Сочі полюбляє відпочивати пуйло всія Росії. Доброго вечора, ми з України! За кожним пуском безпілотника робота техніків, пілотів що прокладали маршрут, екіпажів що вели "пташки" до цілі. За кожним враженням - важка робота. І це ми ще не згадали тисячі бойових вильотів виконаних протягом двох днів численними екіпажами БПЛА у бойових бригадах ЗСУ. Зовнішні пілоти механізованих військ, ДШВ, морської піхоти, сил спеціальних операцій та сил безпілотних систем протягом днів програмували, споряджали, запускали. Вони шукали цілі. Вони корегували і давали цілевказання. Вони тягнули боєприпаси на ворожий бік і бомбардували. Вони били ворога дронами-камікадзе. Вони несли окупантам кару з небес. Саме про цих людей я написав мій роман. Дмитро КАЛИНЧУКПТАШНИКИРоман про сучасну війну дронів та про пригоди зовнішніх пілотів БПЛА. Нинішня війна не схожа на попередні. Ніколи ще не застосовували такі маси дронів - і засобів боротьби з ними. Ніколи ще не відбувалося настільки масової війни електроніки. Українські безпілотчики-пташники самовіддано боронять українське небо. Б'ють ворога з українського неба.
👁 18,400 25-08-01 16:35
​​Дві дивовижні події сталися в один день. Перша - пуйло заявило що воно готове замирюватися на умовах червня 2024 р., тобто Україна має подарувати Москві всі Донеччину, Луганщину, Херсон і моє рідне Запоріжжя. І ще Україна мусить відмовитися від наміру вступити в НАТО.Друга подія - Валентина Матвієнко, офіційно - спікер російської ради федерації, тобто третя особа в структурі російської влади заявила: "Російському бюджету треба переходити до наджорсткої економії, кожен рубль на обліку!" На раді федерації говорили що Росія вже досягла річного дефеціту бюджету і очікується дефіцит від 4 до 8 трильйонів рублів. Тут одне з двох. Або в російській раді федерації засіли українські ІПСОшники і балаболи, які не знають ціни своїм словам і мелють повну нісенітницю - тоді пуйло мусить негайно звільнити їх всіх, із Матвієнко на чолі. Або, пуйло веде Росію чітко тою самою стежиною, якою пройшла Німеччина за результатами Першої Світової війни. Так-так, у дивовижні часи описані Ремарком, коли стрибки цін відбувалися два рази на день, а місячну зарплатню забирати треба було тачкою. Мені навіть нічого додавати не треба - достатньо процитованого. Хто в темі - збагне. Для роздумів ще й третя подія. Маленький Азербайджан зніс у Нагорному Карабасі пам'ятник художнику Айвазовському, якого Москва вважає російським. У відповідь ТАСС назвав столицю Нагорного Карабаху вірменською назвою Степанокерт. Азербайджанська державна телеграфна агенція "Азертадж" на це погрозила, що вона так само почне називати російські об'єкти їх старими назвами, тобто Калінінград - Кьонігсбергом, Волгоград - Сарису, а ріку Волга - Ітіль. І знаєте, що зробила ТАСС? Облизалася і прибрала назву "Степанокерт". Достатньо для роздумів?
👁 8,010 25-07-30 16:29
​​ТАРИФАМИ ПО ІНДІЇ... І МОСКВІТрамп оголосив 25%-ві тарифи проти Індії - за співпрацю з РФ. Що я думаю про це? Я думаю що це геніальне рішення. По-перше, коли більшість експертів реготали над погрозами штатівських конгресменів впровадити вторинні санкції, всі заявляли - хіба зважиться Трамп впровадити санкції проти Китаю? Ні, проти Китаю санкції не впровадили. Тому що...По-друге. На відміну від Китаю, від Індії ринок США залежить набагато менше. І там де залежить - запросто може перекритися тим самим Китаєм. В Індії це знають, і тому вочевидь найближчим часом розірвуть всі торгівельні стосунки з Росією. Бо Індія в ринку США зацікавлена набагато більше ніж навпаки. А чому на Індію накинулися? А тому що так захотів Трамп. Подекуди дуже вигідно бути відморозком - ти не від чого і не від кого не залежиш. Але ж це несправедливо - скажете ви. Точно, погоджуся я. І повторю те що писав аж до стирання кількох клавіатур. Справедлиаості - не існує. Є закони, домовленості і право сильного. Край. Трамп живе не за законами, а по-панятіях. Це - реальність, і як з нею жити то ваша проблема. Проте.По-третє. Наїзд США на Індію зараз різко протверезіть чимало інших країн, які поменше за Індію. І вони теж порвуть всі стосунки з Москвою. Бо вже очевидно, наїхали на Індію - наїдуть на них. Просто тому що вони - не Китай. "Але ж Росія продовжить торгувати з Китаєм!" - скажете ви. Точно, відповім я. І тому.По-четверте. Мені до ниття в печінці дістали три речі. Армійська паперова бюрократія, російські теГерані і тупорилі ідіоти які доводять мені ніби Китай надає Москві якусь економічну допомогу! Я просто не знаю чим такі придурки думають, бо навіть для спинного мозку це занадто. Я не знаю ЯК можна не помічати, що Китай Московщину банально доїть? Нахабно і цинічно. Китай надає Росії обладнання? Та не надає, а продає!!! При чому - через треті руки і дуже дорого. Те що Росія під санкціями, Китай використовує на повну. Китай продає комплектуючі для БПЛА? Ви поцікавтеся чим комплектуються БПЛА українські. Китай продає Росії дрони? Вже давно існує "Аутел-4Т", але в нас на фронті їх майже не зустріти. Бо фронт щильно забитий Мавіками - вони і дешевші і кращі. Правда така, що Китай наживається водночас і на Росії, і на нас. Але. У нас китайські товари конкурують з іншими виробниками, ще й з національним виробником. У них Китай легкою рукою убив цілі галузі виробництва. Наприклад, російські промисловці ревом ревуть, що їхній автопром знищують не санкції, а імпорт китайських автівок - вони дешеві і якісні. До речі я зараз чекаю серйозних перебоїв з поставками китайської елементної бази для дронів - китайці зараз мусять різко пригадати про санкції. Знаєте чому? А тому, що буквально сьогодні в Росії заборонили випуск китайських вантажівок Dongfeng, Foton, Faw и Sitrak, які просто убивають КАМАЗ. Якщо невдовзі у Москви різко поменшає ракет і теГеранів (шахедів) - це воно. Коротше. Що станеться, якщо єдиною країною з якою зможе торгувати Москва залишиться Китай? Правильна відповідь, Китай скористається монопольним становищем і обдере Росію як липку. Аби продовжувати війну, Пуйлу прийдеться рівень життя росіян опустити навіть не до рівня коли розкошами будуть велосипед і примус. Він їх муситиме опустити до рівня зіпунів, онуч і курних ізб. Економиці Росії тоді гаплик гарантований. А вона і так уже на ладан дихає. Так що рішення ударити тарифами по Індії - геніальне. Насправді це удар по Росії, але такий що Москва мабуть не зразу допетрає що сталося. Поки писав цей допис, прочитав жарт. Трамп щойно дав липню 48 годин аби завершитися. Як гадаєте - липень підкориться?
👁 8,670 25-07-24 17:15
​​На "Файнейшл Таймс" написали (явно зі слів медіаслужби ОПУ) що під час боїв за Київ Зеленський і Єрмак тримали під рукою "штурмові гвинтівки" на випадок, що росіяни прорвуться углиб Києва. Знаєте чому я несамовито регочу? Тому я гарно пам'ятаю центр Києва у ті дні. Урядовий квартал - то була фортеця. Через нього пройти було нереально, там нацгвардія перекрила геть все. І це я ще не бачив бійців ДСО всередині. Які нафіг "штурмові гвинтівки"? Що, ДСО бій би приймала? Та в разі загрози, вона негайно почала б евакуацію голови держави. Про черговий потяг що стояв "під парами" на вокзалі, я чув кілька разів від людей різної міри інформованості. Прямо уявляю собі. Зеленський і Єрмак (на якого не налазив бронежилет) зі "штурмовими гвинтівками" (АК-74? М-3? Чи ще щось?) Поруч - Арестович з гранатометом... Всі хором давляться теплою Мівіною і травлять байки про Татарова, який з довгим кинджалом полює на чеченців... І все це - сидячи у протядерному (!!!) бункері, що існує під будівлею ОПУ ще від радянських часів. Коли я уявляю собі цю катастрофу, виникає тільки одне питання - а чого вони всі не мігрували на Лаврську до офісу ЄвроСолідарності, де тоді сидів 206-й батальйон ТРО? Там і годували далеко не теплою мівіною (набагато краще), і хлопців що рвалися в бій сидило чимало. Ще й форму давали - теплі штани отримані там, я ношу досі. Так-так, шановні. Був момент коли все оце непорозуміння охороняли порохоботи. Добровольці, що зібралися тоді на офісі ЄвроСолідарності. Залучали їх на охорону урядового кварталу. Які нафіг "штурмові гвинтівки"?!
👁 9,420 25-07-18 17:04
​​А вони уходять в небо. Українські БПЛА продовжують завдавати ударів по території країни-агресора. Попри всі дикі заяви Зеленського і депутатів його партії. Хлопцям і дівчатам не до заяв - вони працюють. Вчора дрони атакували підприємство "Щокіназот" у місті Щокіно Тульської області. Підприємство виробляє сполуки потрібні для виробництва вибухівки, ракетного палива та інших синтетичних матеріалів для армії. Атака на підприємство порушщує цикл виробництва ракет і дронів. Сьогодні БПЛА атакували цілі у місті Дзержинськ Нижегородської області. У місті виробляють боєприпаси та компоненти до них. Аеродром Нижнього Новгорода, що міститься у 25 км від Дзержинська з переляку закрили для польотів. Про атаки "украінской дронніци" повідомили з Брянської, Орловської, Смоленської, Воронезької та Бєлгородської областей. Нарешті українські дрони атакували Московську область. Очевидці плакалися про вибухи у Істрінському районі та біля Звенигорода, Кубінки та Солнєчногорска. В аеропортах Внуково, Жуковський та Домодєдово були припинені польоти, знову були затримані численні рейси - на радість пересічних росіян. Все це - не врахровуючи роботи тисяч екіпажів по всьому фронту. Зовнішні пілоти БПЛА - українські хлопці і дівчата не припиняли шукати, розвідувати, корегувати артилерію, забезпечувати роботу ФПВ-дронів, скидати бомби з дронів-бомбардувальників та атакувати ворога дронами-камікадзе, у тому числі - ФПВ. А ще - збивали ворожі дрони-розвідники за допомогою ФПВ для ППО. А ще - збивали теГерані-шахеди. Парадокс, але безпілотники зараз виконують чимало роботи, яку донедавна мала виконувати пілотована авіація. Прогрес іде вперед, а рушиї прогресу, то українські підприємці-виробники дронів та волонтери, що забезпечують фронт апаратами. і ще пілоти, звісно. Про все це я розповів у моєму художньому пригодницькому романі. Дмитро КАЛИНЧУК ПТАШНИКИ Світ ще не знав такої війни - із застосуванням такої кількості дронів і засобів протидії дронам. Моя книжка - про тих хто боронить українське небо, керуючи БПЛА. PS. Якщо моя книжка Вам сподобалася - напишіть відгук на сайті видавництва. Навіть пару слів. Авторові це важливо.
👁 6,070 25-07-15 16:40
​​Стережіться палки-йолки, дрони вийшли на прополку... Сьогодні українські дроноводи нагадали країні-агресору що в навали дронів можна гратися удвох. Масштабну навалу дронів пережив російський Воронеж. Російські ППО так старалися збити українські пташки що врізали по житловому будинку. Пишуть про 24 поранених. В російському Белгороді безпілотник влетів у будівлю Жовтневого районного суду. У Курській області Росії понад 1000 осіб залишилися без електрики - через пошкодження від прильоту дрона. Російські чиновники неодноразово казали що енергетична інфраструктура то військова ціль, бо вона живить військові частини. Ну, хто ж буде сперечатися? У російській Єлабузі, де виготовляють ірано-російські дрони теГерань (тобто Шахед) повідміняли всі масові заходи, бо за словами місцевої влади майже щоденно їхнє місто атакують українські БПЛА. Чомусь я їм вірю. Від України до Єлабуги більш як 1100 кілометрів. У Москві готуються до масштабної атаки українських БПЛА - через це співробітників офісів з хмарочосів "Москва-Сіті" масово відправляють працювати на видаленку. Як на мене, цілком розумне рішення. Небезпечно якось у Москві стало останнім часом. Й нарешті - у Липецькій області дрони атакували ПАТ "Енергія" в місті Єлець. Це третя атака на завод протягом останніх трьох місяців. Завод виготовляє батареї та елементи живлення для російської зброї, у т ч елементи для дронів та балістичних ракет. Далі буде - навіть не сумнівайтеся. Далі буде доти, доки окупатни не заберуться геть з української землі. І це я не згадав про тисячі екіпажів БПЛА на фронті, які щодня, удень і вночі літали, шукали, розвідували, корегували вогонь артилерії, давали цілевказання для ракет та дронів ФПВ, виконували бомбародування з ударних дронів та атакували ворога дронами-камікадзе. А ще - клеїли крила, міняли гвинти, паяли компоненти, вдосконалювали апарати та антени, регулювали елерони та керма висоти тощо й тощо. Навіть возили екіпажі на роботу та готували їсти для тих хто вертався з позицій. Так, не дивуйтеся. Пілоти БПЛА - живі люди, які постійно страждають від недосипу, тягають свої ящики по багнюці, хвилюються аби дроти не погризли миші... Переглядають фото дітей. Мучаються думками за рідних, що сидять під обстрілами в українських містах. Про них - героїв нової дронової війни, я написав художній роман. Дмитро КАЛИНЧУКПТАШНИКИ Цей роман написаний діючим пілотом та інструктором БПЛА - практично з натури. Ще ніколи світ не знав такої війни - з настільки масовим застосуванням безпілотних систем та засобів боротьби з ними. Мій роман про тих хто веде цю нову, електронну війну в українському небі.
👁 6,560 25-07-14 14:29
​​Зеленський запропонував посаду прем'єр-міністра міністру економіки Юлії Свириденко. Як на мене - цілком логічне призначення. Свириденко - міністерка економіки. В країні, де економіка тримається на допомозі союзників це посада безпрограшна. Позитив - заслуга Свириденко, негатив - союзники кинули. Отримала гонорар у Вищій школі економіки ім. Тимофея "я_дибіл" Милованова - того самого, якого вона рекомендувала до наглядових рад держпідприємств. Ну все логічно, зелені своїх не здають. Брат у Свириденко у Лондоні і уникає мобілізації? Вона не оригінальна, сини Стефанчука та Гетманцева - так само. Все це дрібниці порівняно з головною "заслугою" Свириденко - вона підписала подання по санкціях проти Петра Порошенка, практично скопіювавши їх з заяв Портнова. Думаю саме це й стало головною причиною. Зеленим потрібен прем'єр який буде з ними до кінця. Бо гарно знатиме - якщо зелені програють, по прем'єру прокатяться катком. Ні, ну звісно до виборів зелені не готуються - кожна ЗЕботва підтвердить. А що пані Свириденко в журналістських колах вже називають "стюардесою Єрмака", бо саме вона возить Єрмака до США урядовим літаком?... Ну чого тут дивуватися? В країні де президент - шоумен, якого ще ви хотіли прем'єра?
👁 7,350 25-07-08 16:20
Тут КМІС ди-и-и-ивовижне опитування провів... Знаєте, що мене дивує найбільше? Перше - що аж 43% українців всерйоз вірять що після масштабної війни, яка точно не завершиться на кордонах 2013 р., точно не завершиться розвалом Росії і після якої наша економіка лежатиме в руїнах, ми аж через 10 років станемо процвітаючою країною, ще й членом ЄС? Вибачте, це не непоборний оптимізм, це тупо той самий інфантилізм завдяки якому в нас президент - колишній комік. Друге - при тому що 47% українців вважають, що через 10 років Україна буде краною зі зруйнованою економікою та великим відтоком населення, біля половини населення все ще готові голосувати за чинну владу (це за іншим опитуванням)! Тобто типу все норм? Чи голосувати за ЗЕ готові як раз ті, хто вважають що через 10 років вони будуть жити в Чехії не виїжджаючи з України? До речі, а що думаю я? А я думаю, що через 10 років Україна можливо буде в ЄС і точно буде у військовому блоці європейських країн - нинішніх членів НАТО. Бо власне НАТО на той момент стане рудіментом. Україна буде сучасним варіантом гетьманщини часів гетьмана Мазепи. Лівий берег України стане великою Запорізькою Січчю, де буде повно військових, економіка переважно аграрна, а основним бізнесом Запоріжжя, Харкова, Дніпра та Полтави стануть переробка аграрної продукції, обслуговування ЗСУ та сфера обслуговування - тих самих ЗСУ бо вони при грошах. Просто тому, що через кордон - Росія і ми постійно будемо чекати удару. І будемо готуватися до удару. А ще ми будемо працювати прикордонником всієї Європи. Тільки-но Москва спробує концентрувати сили на кордоні котроїсь з європейських країн - ми концентруватимеом сили проти наших територій що перебувають під окупацією. За це нам регудярно "допомагатимуть". Безвозмездно. Прокордонники на шару не ризикують. Я не кажу що це гарно - я кажу що це буде. Я пишу що думаю, казочки вам розкажуть без мене. А весь прибутковий бізнес переїде на правий берег - і це призведе до розквіту Вінниці, Хмельницького, Рівного, Тернополя, Луцька, Львова та інших міст Поділля, Полісся, Волині та Галичини. Так і буде, на сході - козаки, на заході - бізнес. Схід і Захід разом. Після активної фази війни, ми переживемо серйозні громадсько-політичні перетворення, які багатьом не сподобаються. Але без них ніяк. Скажу просто, фронтовики що повернуться з фронту, не зіп'ються і не перемруть від серцевих нападів - вони стануть владою. Просто тому що можуть. Серед фронтовиків вже зараз не бракує громадських активістів і успішних підприємців. Фронтовики це такі люди які не бояться ризикувати, здатні жертвувати і готові прямо іти до поставленої мети. А не-фронтовики - не можуть. Доведено діями. І так, відтік населення буде. Але всі не уїдуть. Залишаться кращі - ті кому Україна потрібна. Ті хто хочуть працювати для України і захищати Україну - як українські поселенці в Дикому Полі часів Козаччини. А ті хто втечуть за кордон, будуть вирішувати для себе філософське питання, що краще - піти служити в ЗСУ чи залишитися в Європі паріями? Просто повернутися не вийде. Тут фронтовики будуть питати: "Де ти був, коли ми..." Так що або - або. Наше майбутнє - дуже важке. Але - дивовижне!
👁 6,600 25-07-05 13:56
Ви знаєте, я взагалі не прибічник версії ніби Зеленський, Єрмак або частина їхнього оточення працюють на Кремль. Ділити світ на чорне й біле це не про мене, життя набагато складніше. Але щоразу після отаких закидонів депутатши Безумної я починаю сильно замислюватися - а може справді? Дивіться. Депутатша Безумна злила ворогу ротацію 72-ї бригади біля Вугледару, наслідок - втрати серед солдатів 72-ї і втрачений Вугледар. Депутатша Безумна підспівала кремлівській пропагандистці Маргариті Симоньян, заявивши що російська ракета яка вдарила по Сумах, вдарила по місцю знаходження військових. Депутатша Безумна постійно й безпідставно принижує командування Збройних сил. Тепер депутатша Безумна розкрила Москві секретну інформацію про стан ППО у столиці. Доречне питання. Що ще треба СБУ аби взяти депутатшу Безумну за м'які місця і нагадати що вона народний депутат, тобто складала присягу, й відтак мусить відповідати за законом? Бо якщо надалі будуть мовчати і офіс Зеленського і СБУ, хай не дивуються що версія про зв'язок Зеленського і Єрмака з Кремлем здобуває все більше прихильників.