Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин
Додано 14 лип 2024

Дніпрянин

@dnipryanin20
Кількість підписників: 1 509
Фото: 4,420
Відео: 579
Посилання: 3,680
Опис:
Онлайн-медіа "Дніпрянин" (рішення Нац. ради від 13.11.2025 №2383) Реклама та зв'язок - @Dnepryanin_20 Ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа - R-40-06613 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ.

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

578
Середній/День:: 612
Середній/Тиждень:: 504
ERR: 38.3%

📊 Кількість повідомлень на день

3.9
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 3.9

Історія змін назви

Дніпрянин 2024-08-25
Дніпрянин • СК Дніпро-1 • ФК Дніпро 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 963 24-10-05 18:15
Олександр БЕЛЯЄВ: "Для перемоги не вистачило забитих м'ячів" Олександр Бєляєв, який сьогодні вперше вийшов на поле у стартовому складі "Олександрії", дав ексклюзивне інтерв'ю проєкту "Дніпрянин". - Поділіться своїми враженнями від матчу. - Матч видався дуже складним та бойовим, вимагав якісної фізичної підготовки, тому нам було трохи важко, бо зазвичай ми граємо у інший футбол, але ми дали гідний бій, на мою думку. - Сьогодні ви вперше ви вийшли у стартовому складі, що це значить для вас особисто? Чи готові ви грати повні матчі на постійній основі? - У мене було декілька травм, через які я пропустив доволі багато, тому фізично ще рано грати повні матчі, це зокрема було видно сьогодні. Треба ще трішки часу для відновлення. - Чого, на вашу думку, не вистачило для перемоги? Як можете оцінити момент із пенальті? - Для перемоги не вистачило забитих мʼячів (посміхається). Треба було реалізовувати наші моменти у першому таймі. Що стосується моменту з пенальті, то я утримаюсь від коментарів.✈️ Дніпрянин
Круглий стіл на тему «Зникнення професійного футболу у Дніпрі» Саме під такої назвою , 7 серпня 2024 року, в обласному центрі Дніпропетровщини, в рамках проекту “Sport Media Club Dnipro”, Асоціація спортивних журналістів Дніпропетровської області АСЖДО провела «Круглий стіл» за участі представників футбольної і спортивної громадськості. Гостями проекту стали спортивні журналісти асоціації та відомі особистості нашого футболу:- Заслужений тренер України Микола Іванович Федоренко – чемпіон СРСР 1983 у складі «Дніпра»,гравець збірної СРСР та колишній тренер ФК «Дніпро. - Андрій Вікторович Полунін – срібний і чотириразовий бронзовий призер чемпіонату України, гравець збірної України та ФК Дніпро, тренер-селекціонер СК «Дніпро-1». - Олександр Анатолійович Грицай – двічі бронзовий призер чемпіонату України в складі «Дніпра», гравець збірної України, головний тренер «ВПК-Агро»), тренер СК «Дніпро-1» .- Сергій Андрійович Тютюнник - президент футбольного клубу ФК "Стандарт" Нові Санжари, котрий виступає в Чемпіонаті Дніпропетровської області.На самому заході було спекотно 🔥 Журналісти та гості проекту не підбирали слів, чекайте на запис цього заходу, який опублікуємо на каналі або дивіться по 9-му каналу о 10:00 в неділю. ✈️ Дніпрянин
Спецагент Дніпрянина висловився стосовно інформації, що "Дніпро-1" не буде брати участь в УПЛ наступного сезонуЯ почав захоплюватися футболом досить пізно, тому "Дніпро-1" став для мене першим клубом, за який я вболівав. Моя історія почалась незадовго до зимової паузи у сезоні 21/22, тоді до початку повномасштабного вторгнення я встиг відвідати три гри на Дніпро-Арені та ще декілька подивитися в інтернеті. Наступна гра, яку я дивився на стадіоні була проти АЕКу у кваліфікації Ліги Європи. Памʼятаю, що тоді пішов працювати на 1 зміну на поштовий склад, щоб купити квитки на потяг і стадіон. Памʼятаю, як звʼязався з Дніпрянином, точніше, як він зі мною, запрошуючи підписатися на канал. Памʼятаю як поїхав на перший матч за акредитацією. Памʼятаю як літав на Кіпр, щоб подивитися гру та відзняти матеріал. Стільки цікаво трапилося зі мною за цей час завдяки футболу і Дніпру. Шкода, що усе закінчується саме так…Якщо є охочі висловитися, то запрошую скинути текст мені у приватні повідомлення.✈️ Дніпрянин
Максим ТРЕТЬЯКОВ: “Сподіваюсь, що все зміниться на краще та футбол у Дніпрі буде”Вчора стало відомо, що Максим Третьяков підписав контракт та продовжить кар’єру в “Колосі”. Телеграм-канал “Дніпрянин” поспілкувався з Максимом щодо цього трансферу, періоду в "Дніпрі-1" та долі футболу в Дніпрі.- Що тобі останнє було відомо про “Дніпро-1” перед тим, як ти покинув команду?- На базі залишилось зовсім небагато людей, буквально декілька футболістів. За цим було дуже сумно дивитися та сумно уходити. Хотілося розпочати сезон у команді рідного міста, але вже як є…- В тебе залишалось ще 2 роки контракту, як вдалося домовитися з “Дніпром-1” і чи закрите питання заборгованості щодо тебе? - Це було дострокове розірвання контракту. Питання боргів ще у підвищеному стані.- Які були варіанти працевлаштування окрім “Колосу”?- Всі ті ж клуби, про які писали у ЗМІ. Задоволений, що вдалося домовитися з “Колосом”. Знаю тут багато хлопців, тому проблем з переїздом та адаптацією не було.- Чому саме “Колос”? З ким розмовляв з Ковалівки перед переходом?- Ввів перемовини з Віталієм Лисицьким (прим. - спортивний директор “Колосу”). Також у процесі допомагали Женя Коноплянка та Роман Зозуля. Чому саме “Колос”? Недалеко від Києва, класна інфраструктура, новий стадіон, тренажерна зала, всі умови для відновлення після тренувань та матчів, чудова база. Тут є все, що потрібно для тренувань, прогресу та футболу. Також дуже важливим фактом стало, що раніше грали разом з тими ж самими: Цуріковим, Лучкевичем, Демченком, Бондаренком, Харатиним та іншими. Тобто знайомих вистачає і серед футболістів і в тренерському штабі. - Не пожалкував о переході в “Дніпро-1”? - Ні, чудовий досвід. Дуже шкода, що на початку сезону отримав пошкодження. Відношення до мене було чудове. Дуже радий, що до кінця чемпіонату вдалося відновитися і відзначитися голом (прим. - мова про гол-красень “Чорноморцю”).- Є що сказати фанатам? Як гадаєш, що далі буде з футболом в регіоні?- Хочу подякувати вболівальникам за підтримку та побажати, щоб футбол в Дніпрі був та постійно розвивався. Щоб завжди був клуб, за якийсь хотілося б вболівати та приходити на стадіон.Щодо майбутнього - не знаю, ми можемо лише дивитися зі сторони, що буде далі. Сподіваюсь, що все зміниться на краще на футбол у Дніпрі буде.✈️ Дніпрянин