Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин
Додано 14 лип 2024

Дніпрянин

@dnipryanin20
Кількість підписників: 1 511
Фото: 4,420
Відео: 579
Посилання: 3,680
Опис:
Онлайн-медіа "Дніпрянин" (рішення Нац. ради від 13.11.2025 №2383) Реклама та зв'язок - @Dnepryanin_20 Ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа - R-40-06613 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ.
Джерело

Дніпрянин | ️⚡️⚡️У чому проблема створеного Дніпра 1918? Думка медійних осіб футбо...

Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин Дніпрянин @dnipryanin20
2 690 Охват/переглядів 2025-08-06 16:03 Повідомлення №6384
⚡️⚡️⚡️У чому проблема створеного Дніпра 1918? Думка медійних осіб футболу Дніпра⚡️⚡️⚡️Офіційна спільна заява щодо клубу ФК "Дніпро 1918" від В'ячеслава Фрідмана, Олександра Скляра та Ігоря Лисенка.Прохання максимального репосту!Окрема думка автора – спортивного журналіста Ігоря «Дніпрянина» Лисенка:Я публічно обіцяв, що проект «Дніпрянин» готовий медійно підтримати будь-який новий клуб у Дніпрі. Я виконую цю обіцянку.Коли на горизонті з’явився новий клуб під назвою «Дніпро 1918», я першим повідомив цю новину та взяв інтерв’ю у його власника – Антона Ахмєтова (якщо це звісно його справжнє ім’я). На даний час, зробив для себе висновки, що радість суспільства щодо відродження професійного (або хоча б аматорського) футболу у Дніпрі є передчасною. Крім гарних слів та створення юридичної особи зі статутним капіталом 10 000 гривень немає нічого. Ні тренерського штабу, ні гравців, ні стадіону, ні бази, ні підтвердження статків та платежеспроможності власника. Є ще багато бентежних моментів, про які я поки не хочу публічно розповідати, щоб не звинувачувати нікого у шахрайстві.Тому закликаю всіх шанувальників дніпровського футболу відноситись стримано до створення такого проєкту, як ФК «Дніпро 1918» і не поспішати будь-яким чином фінансово підтримувати цей проект, допоки він не продемонструє власну серйозність та амбіції. Про всяк випадок, перепрошую перед всіма, кому своєю публікацію дав марну надію на відродження футболу у місті Дніпро. Будемо тримати вас у курсі ситуації. ✈️ Дніпрянин