Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дніпрянин
Додано 14 лип 2024

Дніпрянин

@dnipryanin20
Кількість підписників: 1 509
Фото: 4,420
Відео: 579
Посилання: 3,680
Опис:
Онлайн-медіа "Дніпрянин" (рішення Нац. ради від 13.11.2025 №2383) Реклама та зв'язок - @Dnepryanin_20 Ідентифікатор у Реєстрі суб'єктів у сфері медіа - R-40-06613 Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ.

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

578
Середній/День:: 612
Середній/Тиждень:: 504
ERR: 38.3%

📊 Кількість повідомлень на день

3.9
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 3.9

Історія змін назви

Дніпрянин 2024-08-25
Дніпрянин • СК Дніпро-1 • ФК Дніпро 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 851 25-12-22 14:32
Мирон Маркевич жорстко розкритикував Андрія Русола та Гліба КорнієнкаВ інтерв'ю виданню Meta, відомий спортивний український тренер не підбирав слів, далі - пряма мова Мирона Богдановича:А ось щодо «Карпат», то я півтора року намагався нічого не говорити на їхню адресу, але зараз мені вже наболіло. Минулого року клуб підписав близько півтора десятка гравців практично з усього світу. І відразу скажу, що 80% з них – гівно. Цих іноземців намагалися всунути в команду, коли я був головним тренером. Звісно, побачивши їхню кваліфікацію, я відмовився. Тому Гліб Корнієнко, який був і, можливо, є на посаді шеф-скаута «Карпат», дав зрозуміти, що в такому випадку нікого не куплять, поки я перебуваю біля керма команди. Тобто, зробили все для того, щоб я пішов.Потім це «сміття», вибачте за вираз, хотіли засунути в «Полісся», коли командою керував Імад Ашур. Але добре, що завчасно цим махінаціям завадив президент житомирського клубу Геннадій Буткевич. Тому знову повернулися до «Карпат». Як я вже сказав, в цьому замішаний Корнієнко, Глєб Платов, а ідейним натхненником всіх цих схем був генеральний директор клубу Андрій Русол. Єдиний футболіст, кого можна назвати більш-менш кваліфікованим у всій цій компанії, це Бруніньйо.Хоча можна було зробити справжню команду з вихованців львівського футболу, які зовсім недавно виступали й за «Рух», але зараз багато хто з цих грає за ЛНЗ і займають там провідні ролі. Керівництву навісили локшину на вуха, привезли незрозуміло кого з Бразилії, Аргентини, Португалії... Гаразд, якби це були кваліфіковані гравці. А так, це дорога в нікуди. Тому я б по-доброму порадив президенту розібратися у всіх цих махінаціях. Це чистий розводняк. Що думаєте про слова Маркевича?👑Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду DNIPRYANIN✈️Дніпрянин
👁 1,100 25-12-09 15:18
Стадіон "Локомотив" здається в оренду!Укрзалізниця передає в оренду на 10 років спортивний комплекс у Дніпрі - стадіон "Локомотив", що знаходиться внизу вул. Робоча.Це непрофільний актив компанії, який зараз не використовується та стоїть порожнім, тож ми шукаємо партнера, який зможе вдихнути в нього життя. Площа комплексу — понад 14 тис. кв. м. До оренди пропонуються:🔹адміністративна будівля спортклубу;🔹футбольне поле;🔹бігові доріжки;🔹територіальне мощення. Орендар зможе використовувати об’єкт виключно для проведення спортивних заходів, занять із фізичної культури, спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації. Перепрофілювання не допускається. Перед оголошенням торгів Укрзалізниця провела консультації з ринком, запросивши провідні всеукраїнські та регіональні мережі спорт- і фітнес-клубів. 📅Прийом заявок — до 11.12.2025. 📅Аукціон — 12.12.2025. 🔗 Посилання: https://prozorro.sale/auction/RLE001-UA-20251201-19694/ Стартова орендна плата за весь комплекс — 233 002,60 грн/міс (без ПДВ). Запрошуємо до участі в аукціоні! 🙌 Разом розвиватимемо спортивну та реабілітаційну інфраструктуру. Ефективне використання таких об’єктів — зокрема через передачу в оренду — дозволяє підтримувати їх у належному стані та залучати додаткові кошти. Крім того, умови оренди передбачають можливість проведення на комплексі спортивних змагань залізничників та надання безоплатних абонементів для занять працівникам Укрзалізниці.👑Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду DNIPRYANIN✈️Дніпрянин
👁 546 25-11-28 07:53
Друга частина історії з "Threads" про те, як користувач з нікнеймом "korenevgram" організував поїздку ультрас "Наполі" на НСК "Олімпійський" на матч з "Дніпром"Мені пощастило, що у спробі виштовхати мене всім кагалом хлопці заважали самі собі. Піханіна трохи стихла, коли нарваний нарешті побачив поліцію. Вигляд двометрового тіпа у спорядженні для розгону протестів (а також те, що я випадково дав комусь в рило) гостей трохи заспокоїв. Вони не повернулися на місця, але перестали ломитися на вулицю.Ключі нарешті знайшли і передали у вікно водієві. Я подивився на свою розірвану сорочку і покоцані руки. На мєнтів. На водія. Повна, блять, «Bella Ciao». Далі ми їхали стоячи. Двоє поліцейських їхали зі мною автобусі, фанати стояли і незадоволено били палицями по інтерʼєру. Дехто сильно захопився – на вікнах почали зʼявлятися тріщини.Коли ми приїхали під НСК, нас вже чекала поліція. Дуже багато поліції. Автобуси вивантажилися, нас взяли у подвійне кільце. Дякувати Богу, я швидко знайшов старшого і пояснив йому хто я, шо я і де мої колеги з інших автобусів.Коли фанатів, мов зеків, строєм повели до входу на НСК, до мене підійшов один з водіїв. Як виявилося, це був власник всіх трьох автобусів. «Ми етіх далбайобав назад не павєзьом. Мнє пабілі окна, пластік. Тут рємонта х*й знаєт на сколька. В п*зд*».За дві хвилини автобуси розвернулися і поїхали. Наш транспорт нас кинув. Як повернути цих довбограїв у Бориспіль? З кожною хвилиною план все більше йшов по п*зд*. Я пояснив ситуацію представнику поліції. Він взяв 15 хвилин на обговорення з керівництвом. Трохи пізніше мені зателефонував організатор: «Наполі більше не твоя проблема. В місто їх ніхто не пустить. Поліція відвезе їх в аеропорт на автозаках. Їдь додому». Це була найкраща новина за ох*єть який довгий день. Мораль цієї історії? Х*й знає.Коли вас бʼють ПРом – це боляче. Знати пару слів треба різними мовами, не лише англійською. Будуть пропонувати працювати з іноземними ультрас – подумайте двічі.Будуть пропонувати працювати з Наполі – відмовляйте н*х*й. Або купуйте під одяг бронік з захистом від ножа.Але краще все ж відмовляйте. Ніяких грошей той адреналін не вартує.  Як вам історія?)👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду DNIPRYANIN✈️Дніпрянин
👁 662 25-10-30 07:41
🤔 Футбол в Дніпрі.. пацієнт ще живий, чи вже ні?Десь більше тижня тому, поїхав я разом з юнацькими командами запорізького «Металурга» на матчі дитячо-юнацького чемпіонату України у Дніпро. Запоріжжя проти Дніпра це дуже цікаво, на якому б рівні ці матчі не грали, але розмова зараз піде не про футбольну складову.Місце де базується дитяча академія «Дніпра», у народі називається «12 квартал». Територія з полями синтетичного газону та будівля (спортзала, роздягальні тощо)До полів питань немає, хоча покриття не завадило б змінити. А ось коли ви заходите в середину будівлі починається справжній «шок-контент»🤯Все писати дуже довго, але я наче потрапив у фільм жахів, краще листайте карусель 🔜Дуже прикро, що місто з такою футбольною історією потрохи занепадає, хоча дитячо-юнацьких команд в Дніпрі достатньо, але куди ці діти підуть далі? Це цікаве питання.Тому що професійний футбол в Дніпрі мертвий і невідомо коли місцева команда зʼявиться хоча б на рівні другої ліги… Я мовчу ще про те що територія «Дніпро-Арени» потрохи заростає і кожного дня там стає все гірше і гірше. За «Метеор» я взагалі мовчу…Ось так буває, 10 років назад ти граєш у фіналі Ліги Європи, а зараз…
👁 971 25-09-20 06:20
Історичний перший гол національної збірної України на Чемпіонатах світу.⠀Саудівська Аравія – Україна – 0:4⠀Голи: Русол, 4, Ребров, 36, Шевченко, 46, Калініченко, 84⠀СА: Заїд, Аль-Досарі (Аль-Хатран, 55), Аль-Мунташарі, Тукарам, Сулімані, Hyp (Аль-Джаббер, 77), Азіз, Аль-Гамді, Харірі, Амін (Муат, 55), Аль-Кахтані⠀У: Шовковський, Свідерський, Русол, Несмачний, Гусєв, тимощук, Шелаєв, Ребров (Ротань, 72), Калініченко, Воронін (Гусін, 79), Шевченко (Мілевський, 86)⠀Інтервʼю батька Русола:⠀🎤- Наверное чувствовали, что сын отличится на поле?🗣️- Тут целая история. Я вообще-то не особый любитель ставок. Но за час до матча нашей команды с аравийцами решил-таки зайти в букмекерскую контору. Взял распечатку. Самый большой коэффициент - 1 к 60 - на автора первого гола нашей сборной на чемпионате. Я, ни секунды не колеблясь, поставил 30 гривен на... Андрея. Еще 50 гривен - на то, что сын забьет гол в этой игре (ставка 1 к 9). И, надо же, как в воду глядел! Отличился наш Андрюша. Насчитали мне 2 250 гривен.
👁 706 25-09-14 14:55
Сергій КРАВЧЕНКО: «Перемога – найважливіше для нас зараз»Асистент головного тренера «Полісся» – про непросту гру з «Кривбасом», проблеми з контратаками та конкуренцію воротарів.Після матчу «Полісся» Житомир – «Кривбас» Кривий Ріг (1:0) своїми враженнями ексклюзивно для проєкту "Дніпрянин" ⚽️ поділився асистент головного тренера житомирян Сергій Кравченко. Його команда перервала неприємну серію без перемог та здобула надважливі три очки у боротьбі за місце в першій частині турнірної таблиці.- Прокоментуйте, будь ласка, сьогоднішню гру.- Перемога – це найголовніше зараз для команди, враховуючи наше турнірне положення та стан. Гра забудеться, вона була не найкращою. Трошки щось не виходило, але я би це списав на невпевненість через серію матчів без перемог. Дуже дякую хлопцям за ставлення, вони виконували усе, що ми від них потребували. Звичайно, що хотілося б краще, але зараз найважливіше – це результат.- Розкажіть, будь ласка, як провели паузу під час матчів збірних? Чому приділяли найбільше уваги, що тренували?- Провели дуже непогано, мали дуже хороший спаринг з «Колосом». Що стосується моментів – усе те саме, що було і сьогодні, поки що не можемо їх позбутися, на жаль. Проблема стосується балансу: під час атак, пресингу, або ситуацій, коли суперники віддають нам мʼяч, вони мають змогу вибігати у контратаки. Це ми бачили і з «Динамо», і з «Фіорентиною», це було і сьогодні. З цим треба боротися, для цього треба бути дуже уважним в захисті, правильно розташовуватися. Швидкість, уважність, страховка – ключове для таких випадків. Ця гра показала, що ще є над чим працювати, суперник вибігав 2–3 рази у доволі небезпечні контратаки. Але це футбол, вони завжди будуть, тому що коли ти граєш першим номером, коли ти пресингуєш, позаду тебе великий простір. І ми будемо працювати, щоб не допускати цих контратак, щоб мінімізувати їх кількість.- У вас три рівноцінних воротаря: Бущан, Волинець, Кудрик. Як плануєте всім давати ігровий час?- Не знаю, як це буде. Волинець заслуговував на цей шанс, на мою думку, він ним цілком скористався. Далі будемо дивитися – це футбол, ігри, конкуренція.✈️ Дніпрянин
👁 848 25-09-09 19:01
Ховайте шампанське, Сергію Реброву не вистачило совісті подати у відставку після чергового ганебного провалу⠀Наступні кроки Сергія Станіславовича: знову заблокувати коментарі в своєму Інстаграмі, як завжди нахамити журналістам на і без того недостатньо гострі питання, знову не визнати свою провину, знову знайти десятки причин чому все знову вийшло так, заручитись підтримкою Андрія Єрмака, чекати надходження на зарплатну картку у вигляді 100 000 євро, пізніше нагадати «бʼємось за ЗСУ».⠀Не пам’ятаю, щоб тренера головної команди країни так зневажали і ненавиділи протягом настільки тривалого часу, при тому що з такими емоціями йшли з посади Фоменко, Петраков. Сергій Ребров дуже х.йово виконує свою роботу, а його комунікація з вболівальниками через пресу виглядає відверто мерзенно.⠀Сергій Ребров, збережіть обличчя і ім’я, йдіть негайно у відставку. Ми вас відверто ненавидимо, ще трохи і люди забудуть те, що ви робили на полі у якості футболіста. Через вас навколо команди завжди буде негатив, навіть коли ви все-одно зі скрипом обійдете ісландців (в чому я не сумніваюся навіть після сьогоднішнього матчу) і навіть якщо в теорії потрапите на Мундіаль.⠀P.s. Просто уявіть, як би журналісти, блогери, телеексперти, коментатори «розривали» іноземного тренера збірної України (або українця, але не такого впливового), за результати і гру останніх двох років.
👁 1,010 25-09-04 14:09
Ужгород футбольний ⚽️🚞 Нарешті дійшли руки розповісти про свою поїздку в Ужгород в контексті футбольного досвіду.Чим мене здивував Ужгород - це тим, що він виявився футбольним містом. Можливо, таке враження склалося через те, що я винаймав житло поруч зі стадіоном “Авангард” 🏟, з якого щодня було чутно якісь футбольні баталії. Бачив юнаків у формі “Шахтаря”, “Руху”, “Кривбасу”, “Миная”. Якось зайшов на стадіон, де грали між собою юнаки “Шахтаря” та “Руху”.У перший чи другий день поїздки зустрів у кафе поруч зі стадіоном Михайла “Кожен день ходимо до церкви” Кополовця ⛪️. Хотів поспілкуватися та сфотографуватися, але він кудись зник.🪧 Також бачив у місті олдскульні плакати з анонсом матчу, але їх було зовсім мало.Крім походів повз стадіон, вирішив сходити на матч Кубка України “Ужгород” - “Фенікс” . Подався на акредитацію, як роблю на всі спортивні події протягом кількох років. Вийшла драма 🎭 у двох актах, серед дійових осіб: Дніпрянин та керівник медіаслужби господарів.Акт 1:⚽️— Доброго дня, можу потрапити по акредитації на матч?🐻— Так, звісно, приходьте, раді, що ви зацікавилися нашим матчем!Акт 2:⚽️— Супер, куди підходити?🐻— Ознайомлені з діяльністю телеграм-каналу «Дніпрянин», на якому нещодавно була опублікована недосліджена, за словами нашого колеги, інформація. Отримали негативний відгук стосовно вашого медіа. Тому, з огляду на поширення дискредитуючих новин, ми вимушені вам відмовити.Нагадаю, що все через мій інсайд про літню комплектацію “ЮКСА” ✝️, якою займався Фелікс Ардельянов, колишній стратегічний директор "Ужгорода". Відкрию секрет, про це знає вся футбольна Україна. Зараз профіль Фелікса зник з офіційного сайту закарпатської команди, думаю його незабаром призначать у Тарасівку або як раніше буде інкогніто робити трансфери. Мені здається, зараз ідеальний час, щоб "Ужгороду" визнати свої помилки й принести вибачення. Контакти мої у вас є 🙂.Повертаючись до подій того дня - я не дуже засмутився і придбав за 50 гривень квиток безпосередньо у хлопців, які одночасно продавали їх та здійснювали пропуск. До того наївно підходив до кас, які, схоже, не працюють уже років п’ять, і сподівався купити квиток там. 🎟Атмосфера на стадіоні мені сподобалася. Продавали пиво 🍺, снеки 🍿, атрибутику “Ужгорода” 👕 (на жаль, лише футболки, шаликів не пропонували). З цікавого - зварили плов, і кожен охочий міг собі взяти порцію. Я особисто не пробував, але діти, що сиділи поруч, набрали собі декілька порцій та їли із задоволенням.Та й взагалі, я скучив за атмосферою живого професійного футболу. Хоча “Ужгород” і програв, але інтрига жила до фінального свистка: команду гнали вперед, а після матчу аплодували й фотографувалися. Дуже приємна атмосфера 🥰Дуже чекаю, коли вже зможу в Дніпрі так сходити на футбол 🥹✈️ Дніпрянин
👁 691 25-09-02 14:33
«Шахтар» захотів взяти до свого складу Назаренка – «Полісся» відмовилося від 4 млн євро»Журналіст Ігор Бурбас розповів, що «Шахтар» пропонував «Поліссю» за трансфер вінгера Олександра Назаренка 4 мільйони євро.«З’явилася інформація, що була можливість обміну між «Шахтарем» і «Поліссям». І я скажу, що «Шахтар» перший запропонував, навіть спочатку не обмін, а 4 мільйони.Власне «Шахтар» захотів взяти до свого складу Олександра Назаренка. І «Полісся» відмовилося від цих 4 мільйонів євро.Але коли «Полісся» звернулося до «Шахтаря», з’явився інтерес стосовно Назарини, то «Шахтар» запропонував обмін: «Давайте ми вам Назарину й Шведа, ще й доплатимо – і заберемо Назаренка».І знову ж таки, поки «Полісся», я так зрозумів, не погодилося, але перемовини ще далі тривають. Ще п’ять чи навіть шість днів трансферного вікна в Україні, все можливо», – сказав Бурбас.Нагадаємо, що минулого тижня журналіст «ТаТоТаке» Михайло Співаковський повідомив, що «Шахтар» міг обміняти півзахисників Єгора Назарину та Мар’яна Шведа на вінгера «Полісся». При цьому гірники розглядали Назаренка як гравця на позицію лівого фулбека.У поточному сезоні Олександр Назаренко забив 2 голи та віддав 1 асист у 10 матчах. При всій повазі до Сашка, величезний провал менеджменту "Полісся" не погодитися на таку пропозицію. ✈️ Дніпрянин
👁 762 25-09-01 11:27
Антон ФУРСОВ: «На посаду директора Дніпра-1 мене призначили в лазні»Ексдиректор СК «Дніпро-1» ⚽️ Антон Фурсов – про створення та занепад амбітного проєкту.В цьому інтерв'ю ви дізнаєтесь про таке: Призначення в лазні: як Фурсов випадково став директором клубу після розмови з Юрієм Березою?· Милиці та нотаріус: чому після операції на хрестах він мав відкривати СК «Дніпро-1»?· Американські інвестори: як автоконцерн зі США хотів зробити Олександра Петракова директором академії «Дніпра-1»?· Канадський слід: Береза спілкувався з інвестором українського походження щодо збереження клубу?· Міфи про Коломойського: що перевірка УЄФА виявила насправді?· Граната на базі: чи справді Береза лякав футболістів зброєю?· Життя під обстрілами: база «Дніпра-1» тричі потрапляла під ракетні удари рф?· Тренерські характери: чим різнилися Михайленко, Йовічевіч, Кучер і Максимов?· Футбольні «заруби» на базі: хто грав у матчах, які могли б затьмарити Медіалігу?· Віра у відродження: чому Антон Фурсов упевнений, що футбол до Дніпра ще повернеться?Відповіді на ці та інші прямі запитання про таємничий СК «Дніпро-1» читайте далі в ексклюзивному матеріалі Ігоря Лисенка для Sport.ua.✈️ Дніпрянин