Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дімас Шилить
Додано 06 січ 2025

Дімас Шилить

@dimasshill
Кількість підписників: 2 232
Фото: 1,090
Відео: 11
Посилання: 170
Опис:
Авторський канал про крипту, гроші та життя! Інст: https://www.instagram.com/dimas.shill Ютуб: https://www.youtube.com/@dimaholovatyi Власник: @dimasshilit

👥 Кількість підписників

2 232
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -43

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 150
Середній/День:: 1,300
Середній/Тиждень:: 808
ERR: 51.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,800 25-06-19 12:55
клацнув лонг по $MAT, тепер готовий розповідати...історія завʼязується з того, що перед інкриптед я ловлю рк на рік своєму акаунті, де приблизно було заморожено $5800 і ще рк на рік на двох акаунтах - твінках, де було по $250, відповідно на інкриптеді я ходжу максимально схарений через те, що я на тому акаунті нічого не маніпулював, а рк зловив.на самому інкриптеді я підходив до стенду МЕКС і зайобував їх як міг, говорив, що якого хєра вони щось блочать, коли я навіть не шортив пампи токенів, зайобував їх всіма можливими і неможливими зусиллями, і що з того получилось?а вот що..., я не хочу перетягувати всю відповідальність на себе, але я переконаний я приклався до того, що ви бачите зараз по каналам шилиться дуже і дуже сильно, я писав людям, які працюють в МЕКС, писав тим, хто має керівні посади в МЕКС, я воював за ті гроші максимально, бо заблокований акаунт був не чесно.наразі кошти ще досі заблоковані і лежать на МЕКС, проте на скрінах ви можете побачити результати моїх старань, через 3 дні МЕКС має зняти рк повністю, тим хто заповнював цю форму, на додаток ті хто робили це попередньо, вже зможуть забрати свої кошти через 3 дні.в кінці кінців, я б хотів подякувати моєму близькому другові Phantom Crypto і також цій легенді Денису, він помагав мені дописатись до людей, які щось вирішують в МЕКС, Фантом знайшов форму, а Денис допомагав у всьому на кожному етапі.на фінал хотів б зробити висновок: якщо ти чогось дуже захочеш в тебе завжди є шанс цього добитись, навіть в такій складній ситуації, як з МЕКС, також я хотів подякувати вам мої підписники, пост на який я відповідаю ви сильно залайкали та пересилали, думаю це теж дало частину пушу на МЕКС.Що я далі робитиму з МЕКС? чесно поки бажання повертатись торгувати у них на біржі немає, вони зіпсувались максимально, спочатку я виведу всі кошти з від них, а коли виведу, тоді вже буду думати, наразі, я радий, що зміг добитись того, що є.
👁 1,400 25-06-09 22:07
Смартуха для роздумів наніч 😑хотів підкинути вам смарт розлок з токен сплешу, не тільки ж рекламу вам піхати.через 12 годин розлок з токен сплешу по токену $PFVS, на акаунт бб виходить $10, по теперішній ціні, але це мене не дуже цікавить, нас більше всього цікавить те, що загальна сума з розлоку токенів становить 10% мкапи токена, відповідно рух від промки має бути 100%, в цьому жирний плюс, але є й мінуси...мінус полягає в тому, що капа токена всього 3 лями відповідно таскають його, як прастітутку туди-назад, на цьому можна проєбатись, бо якщо якийсь придурок захоче його запампити, то нас всіх смачно побриє, що я з цього робитиму?можна зайти зараз на невеликий % бажаної пози і кинути лімітки вище, фючі є на мексі, але там 800 баксів поза максимум, тому я б приглянувся до бітгету, там ліміти великі і стакани теж більш менш.особисто я буду пробувати зайти на 10-20% бажаної, очікувати побривочку і на ній залитись на всі 100%, також надіюсь, що адміни теж підхоплять і почнуть шилити, тому бажаю всім профітів і гн.
👁 1,400 25-05-03 21:00
ЗАПУСК НОВОГО ТОКЕНА ВІД ТРАМПА ВЖЕ З НАМИ В КІМНАТІ?оскільки зараз пішов плотний шил про те, що Трамп збирається запустити новий токен, що піде викачка ліквідності з Трампа і Меланії і що все буде переливатись в цей новий токен і все буде так очевидно ясно і всі ми заробимо і так далі, та хуй вам, я переконаний мільйони втратять більше, ніж зароблять.я на 99.9% впевнений, що ніякого токена очікувати на цих вихідних сенсу немає, команда Трампа не ідіоти, щоб випускати токен тоді, коли про нього гудить все світове криптанське комʼюніті, я переконаний вони зроблять це несподівано, тоді, коли всі не будуть цього чекати.я думаю вже всі побачили, треба трекати і що робити вразі, якщо Трамп запустить цей токен, якщо не бачили то читніть цей постік, мен впадло все самому розписувати, розкажу лишень те, що робитиму я: я придбав солану і закинув її на фантом, паралельно захеджив її і буду тримати до кінця наступних вихідних, думаю саме на наступних щось таке подібне станеться (запуск), також я закинув побільше коштів на фючі, щоб вразі чого змогти різко шортанути все, що потрібно буде.алгоритм дій в мене такий спершу біжу брати шорта, а далі вже буду пробувати відкупати сам токен, після чого шукати пул в метеорі і закидувати лікву туди, вважаю це максимально смартовим, на багато дій я не буду розпилюватись, тому що так можна легко помилитись і натворити дурні.
👁 1,000 25-04-28 20:42
Вернувся з Києва, розкажу, що цікавого цього тижня буде 😑1. На цьому тижні розлок двох токенів, $MOVE та $ENA, планую плотно це все зашортити, два проекти, два багатоліквіди, ходять за бітком і ринком дуже і дуже плотно, по $MOVE в стакан має піти 100-250млн токенів, по $ENA буде дроп за 3 сезон фарму, по $MOVE клейм має бути приблизно за 2-3 дні, а по $ENA на цьому тижні, на $ENA виділено 5% саплаю токенів за 3 сезон, тому в стакан має піти 750млн токенів, це все класно, проте є кілька мінусів, два проекти дуже ходять за ринком, якщо біток завтра буде 110К попу буде рвати в три частини, другий мінус, це те, що ми не знаємо точної дати і скільки прийдеться чекати достеменно невідомо. Особисто я зараз трішки постежу, як воно себе буде вести і наберусь в співвідношенні 50% зразу, потім 3 рази по 17% від бажаної пози, коли наберусь дам знати пізніше.2. Вчора вночі, коли мої ноги вмирали від втомленості після конфи і коли я вже спав, дали анонс бою Усика з Дюбуа, токен $RTF дав два ікси вже від того, проте ще зовсім не високо і впринципі команда дуже плотно любить качати свій токен за рахунок маркетингу до бою, тому маю ідею взяти собі на спот і 19 липня перед боєм фіксанути 2 ікси+, набиратись буду трьома частинами зараз одну частину взяв, вразі, якщо просяде візьму ще і потім ще десь доберу, на мільйони я не очікую, проте на 2 фікси точно, прекол токена, що він за ринком не дуже ходить і по факту залежить просто від анонсів про бій Усика і результатів Усика, а очікування на Усика такі високі, що воно б мало летіти ту зе мун, з мінусів лише те, що минулих два рази так вже було і тепер багато людей про це знають і на цьому нас можуть висадити, ну і + бабки морозити до 19 липня, але рр хороший.3. Завтра о 14:00 відбудеться лістинг Milkyway, токен буде виходити через IDO бінансу, яке буде відбуватись з 11 по 13 за Києвом, впринципі все по дефолту, я дурак не втсиг зробити ні одного акка з альфа поінтами під IDO, тому це IDO скіпаю, але що взагалі хочу, якщо МЕКС дасть фючі раніше, то обовʼязково шорт під IDO від бінансу, але якщо такого не буде, то точно надіюсь відкупати токен в перші секунди на панкейку, депати на МЕКС і сливати там, токен в мережі BSC відповідно депатись буде дуже швидко і можна буде норм нафармити, проте мінус полягає в тому, що МЕКС можуть дати спот раніше всіх бірж, а на дроп від проекту виділено так само 2% саплаю, як і на IDO, люди можуть закинути свій дроп на МЕКС і там робити теж давку на стакан, ну але я надіюсь, що все таки встигну, полягаючи ще на той фактор, що всі проекти, які виходять з IDO потім відростають.4. Зараз плотно гружусь в один проект на премаркеті, там очікую Х2 так точно, говорити який токен не буду, спочатку сам загружусь, а потім винесу на публіку, ну або скажу десь в інакшому місці... очікуйте) 😏дайте трохи тих реакцій, якщо вам подобаються такі пости, годину писав бля...
👁 1,300 25-02-06 22:06
ПІДСУМКИ ЗА СЬОГОДНІ:захотілось зробити пост з підсумками і результатами моїх коллів в публічний канал + в мою приватку, так от що вдалось сьогодні заробити?1. тут получився неудачний кейс, поки давав вам кол зайшов по дуже поганому спреду, до того ж випадково відкупив забагато на споті і лише потім це замітив, загалом з одного аку вийшло -104$.2. другий фліп за сьогодні вийшов непоганим, я на жаль не зміг зайти, лише побачив спред і відповідно кинув кол в канал, тут рахувати по баксам нема сенсу, навіть, якщо ви непогано заробили, то я звідси виніс 0.3. мій кол по премаркету в приватці, вот тут вийшло дуже смачно, давав кол на покупку ведмедя по $6.5 (пруфи на скріні), сьогодні відбувся лістинг ведмедів, і в момент розлоку ціна була в районі $12, відповідно вдалось зафіксити 2X, особисто я брав на 1К$, відповідно тут було зароблено чистими 1К$ зверху.4. останній мій кол був теж в приватці, там я давав кол на фліп того ведмедя на фандінгу разом з хеджем, відповідно там вийшло чистими $130 на один акк.Підсумуємо:за сьогодні вдалось заробити в районі 1К$ з моїх коллів мені і ще купа баксів заробили мої підписники, тому день відпрацьований на всі 100%, на тому не зупиняємось завтра новий день, потрібно ще більше виносити той ринок, висновки нарахунок моєї приватки і коллів робіть самі, нагадую 100 місць і закриваю, а я пішов спати.Stay tuned and GN 🤝
👁 1,100 25-01-29 08:07
Міні гайд по сейлах на Legion 😑оскільки ви набрали майже 150 китів, тому мені прийдеться знімати відос по тому, як брати участь в сейлах на легіонах, якщо ви все таки набирете 150 китів під тим постом, я зазнімлю для вас гайд на ютуб по одному з проектів, які будуть виходити на легіоні.Міні гайд тут:1. Переходимо на сайт 2. Риєструємось3. Конектимо ваш Твітер4. Конектимо ваш МетаМаск до Legion5. Проходимо процедуру KYCдля того, щоб пройти КУС вам треба набрати щонайменше 350 поінтів, для цього у вкладці Score внизу просто конектимо твітер і ваш кош і настикаємо рефреш (принаймі у мене після цих дій зарахувалось 357 поінтів і дало пройти KYC).коли ви зареєструвались на легіоні, набрали 350 поінтів, пройшли KYC, нарешті можете брати участь у всіх сейлах, наразі сьогодні я очікую взяти участь в сейлі Giza на мейн акаунт і подивитись на результати, якщо ви все таки доберете тих китів, то по наступному проекті знімлю відос, як я сам беру участь в сейлі та куди конкретно натискаю.чи варто брати участь у всіх сейлах підряд? напевно ні, проте треба враховувати той факт, що попередній сейл на бінансі навів багато шуму і наступні сейли постараються виходити не гірше. особисто я буду виносити по максимум сейл Hyperline та eOracle на Legion та сейл WalletConnect на коінлісті, тому над цими проектами працюємо плотно...розписати ще гайд по коінлісту чи там все зрозуміло? база 100+ китів тут і розписую)))Stay tuned... 🤝🤝🤝