Джерело
Дімас Шилить | ЗАПУСК НОВОГО ТОКЕНА ВІД ТРАМПА ВЖЕ З НАМИ В КІМНАТІ?оскільки зараз пі...
1 400 Охват/переглядів
2025-05-03 21:00
Повідомлення №979
ЗАПУСК НОВОГО ТОКЕНА ВІД ТРАМПА ВЖЕ З НАМИ В КІМНАТІ?оскільки зараз пішов плотний шил про те, що Трамп збирається запустити новий токен, що піде викачка ліквідності з Трампа і Меланії і що все буде переливатись в цей новий токен і все буде так очевидно ясно і всі ми заробимо і так далі, та хуй вам, я переконаний мільйони втратять більше, ніж зароблять.я на 99.9% впевнений, що ніякого токена очікувати на цих вихідних сенсу немає, команда Трампа не ідіоти, щоб випускати токен тоді, коли про нього гудить все світове криптанське комʼюніті, я переконаний вони зроблять це несподівано, тоді, коли всі не будуть цього чекати.я думаю вже всі побачили, треба трекати і що робити вразі, якщо Трамп запустить цей токен, якщо не бачили то читніть цей постік, мен впадло все самому розписувати, розкажу лишень те, що робитиму я: я придбав солану і закинув її на фантом, паралельно захеджив її і буду тримати до кінця наступних вихідних, думаю саме на наступних щось таке подібне станеться (запуск), також я закинув побільше коштів на фючі, щоб вразі чого змогти різко шортанути все, що потрібно буде.алгоритм дій в мене такий спершу біжу брати шорта, а далі вже буду пробувати відкупати сам токен, після чого шукати пул в метеорі і закидувати лікву туди, вважаю це максимально смартовим, на багато дій я не буду розпилюватись, тому що так можна легко помилитись і натворити дурні.