Джерело
Дімас Шилить | ПІДСУМКИ ЗА СЬОГОДНІ:захотілось зробити пост з підсумками і результата...
1 300 Охват/переглядів
2025-02-06 22:06
Повідомлення №630
ПІДСУМКИ ЗА СЬОГОДНІ:захотілось зробити пост з підсумками і результатами моїх коллів в публічний канал + в мою приватку, так от що вдалось сьогодні заробити?1. тут получився неудачний кейс, поки давав вам кол зайшов по дуже поганому спреду, до того ж випадково відкупив забагато на споті і лише потім це замітив, загалом з одного аку вийшло -104$.2. другий фліп за сьогодні вийшов непоганим, я на жаль не зміг зайти, лише побачив спред і відповідно кинув кол в канал, тут рахувати по баксам нема сенсу, навіть, якщо ви непогано заробили, то я звідси виніс 0.3. мій кол по премаркету в приватці, вот тут вийшло дуже смачно, давав кол на покупку ведмедя по $6.5 (пруфи на скріні), сьогодні відбувся лістинг ведмедів, і в момент розлоку ціна була в районі $12, відповідно вдалось зафіксити 2X, особисто я брав на 1К$, відповідно тут було зароблено чистими 1К$ зверху.4. останній мій кол був теж в приватці, там я давав кол на фліп того ведмедя на фандінгу разом з хеджем, відповідно там вийшло чистими $130 на один акк.Підсумуємо:за сьогодні вдалось заробити в районі 1К$ з моїх коллів мені і ще купа баксів заробили мої підписники, тому день відпрацьований на всі 100%, на тому не зупиняємось завтра новий день, потрібно ще більше виносити той ринок, висновки нарахунок моєї приватки і коллів робіть самі, нагадую 100 місць і закриваю, а я пішов спати.Stay tuned and GN 🤝