Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊
Додано 14 лип 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Кількість підписників: 9 031
Фото: 3,200
Відео: 1,330
Посилання: 3,230
Опис:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.

👥 Кількість підписників

9 031
Середній/День:: +59
Середній/Тиждень:: +351
Середній/Місяць:: +1419

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 872
Середній/День:: 2,100
Середній/Тиждень:: 3,244
ERR: 31.8%

📊 Кількість повідомлень на день

3.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.3
Середнє за день: 3.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,520 25-12-26 10:07
Ось так відбувається легітимізація русні. Просто російський комік Нурлан Сабуров зняв тренування з Теренсом Кроуфордом під час “чемпіонату світу” від ІВА. Нурлан запитує Теренса щодо Умара Кремльова та того, як він розвиває аматорський бокс. А Кроуфорд аж зачарований діями цього росіянина. 😱 Нагадаю, як насправді Кремльов розвиває аматорський бокс:- корупційні дії Кремльова та його команди призвели до того, що МОК виключила ІВА з організацій, які вона визнає. Бокс був під великою загрозою непотрапляння до програми ЛА-28;- ІВА не перешкоджає росіянам та білорусам в участі на турнірах на фоні повномасштабного вторгнення. Натомість на юніорському ЧЄ-2022 нашій збірній ІВА заборонила виходити з прапорами та під наш гімн 🇺🇦 - суддівство на турнірах ІВА явно симпатизує росіянам;- Кремльов вливає мільйони доларів “Газпрома”, аби дати боксерам великі призові та купити увагу зірок боксу (Теренс, Ф’юрі, Вайлдер, Чісора…)Але такий розвиток аматорського боксу Теренс не помічає 🤷‍♂️Діденко про БОКС🥊
👁 3,120 25-12-19 14:53
Одна з найбільш поширених думок про бій Джошуа-Пол, яку я чув: або Ентоні покладе його в межах двох раундах, або йому пора зав’язувати з боксом.Категорично з цим не погоджуся. ЕйДжею під силу розібратися швидко. Але чи треба?🧐Антохи не було в ринзі більше року і останній раз він програв глухим нокаутом. Зараз буде виходити на бій із повністю новою командою, з іншої країни, готуючись на новій локації. Буквально все по-іншому. Я думаю, в інтересах команди, щоби Джошуа продихався, нагадав собі відчуття рингу. І зрештою, спробував якісь фішки, які йому привнесуть у роботу. За 1-2 раунди цього не зробиш. Джейк Пол точно не видатний боксер і несерйозна опозиція для Антохи. Але далі для Ентоні – великий рік із виходом на Ф’юрі. Перед тим – бій із Джейком і ще якийсь один бій. Треба дати собі трохи часу, аби чимкраще притертися з новим колективом, краще відчувати повністю оновлений кут під час бою. Не сумніваюся, що ЕйДжей здатний буквально поховати суперника, створити значний пресинг і швидко зламати опір. Десь як проти Валліна, тільки значно швидше.👀Але я не чекаю такого сценарію і хочу подивитися бодай 4 раунди (формула – 8х3).Діденко про БОКС🥊
👁 2,040 25-11-26 19:08
Останні декілька тижнів показали, що всі ми тут здебільшого любимо живчик 🍏В опитуванні про допінг Джозефа Паркера Живчик переміг кокаїн В опитуванні про результат бою Бенн – Юбенк 2, Живчик програв тільки Конору. Як і Кріс-молодший згодомТо ж, я подарую двом людям, що задонатять від 100 грн на збір по упаковці найкращого у світі яблучного газованого Живчика. 6 пляшок по 2 літри в кожній упаковці. Кайф, да, я згоденКому збираємо:Підрозділу ССО, в якому служать мої друзі. Вони досить довго не виходили на зв’язок, але розповіли чому і це більш позитив, ніж негатив. Ймовірно, для всіхНа що:На оновлення техніки. Вони зараз формують, що конкретно їм буде треба. Ремонт тачки, яку ми вже з вами якось робили. Але не тільки – там треба буде оновлювати техніку загалом. Поки вони виконають задачі і напишуть мені – у нас вже буде певна сумаХто це такі:Ті ж люди, яким ми допомагаємо давно. Купували Мавік FPV і не тількиІ купу всього іншогоТермін:Закінчимо збір за тиждень – 3 грудня. Розіграю все через Моно – вам прийде сповіщення у разі перемоги. Якщо ви донатите не з Моно – пишіть будь ласка свої контакти для зв’язкуЯкщо проб’ємо 10к на банці (5 там є станом на зараз), зробимо 3 призові місця і відправлю ще комусь з донатерів чипси від Моно зі смаком гастриту чорної ікриКуди:Все стандартно. Банка, яка є волонтерським рахунком – тутНомер карти банки:5375411206559036Дякую всім, хто допомагає. І хто любить Живчик – теж 🤝
👁 2,680 25-10-13 15:13
На початку року я розповідав у ролику, що в боксі відбувається революція: на зміну старим порядкам із чотирма версіями приходять Туркі Алальших та Дана Вайт, які хочуть насадити модель UFC. Де ключові ролі відводяться не бійцям, а організаторам/промоутерам. Не 4 різних версії, а одна, нова. Фактично це модель, де промоутер – бос, а боєць – його підлеглий. Так відбувається у UFC, але в боксі традиції трохи інші. І це суперечить Закону Алі. Едді Хьорн, хоч і працює з Туркі, але виступив проти такої моделі:“Ми – справжній бокс. Я серйозно. Ми не хочемо змінювати ринг, ми не хочемо змінювати Закон Мохаммеда Алі. Ось так ми працюємо, відкрито, з Еннісом, та з [радником Енніса] Евереттом [Макнілі], та командою. Я не хочу приховувати доходи від шоу. Ці хлопці можуть їх побачити, і Енніс заробляє купу грошей. Він заслуговує на купу грошей, тому що він зірка.У боксі більшість доходів від шоу йде бійцеві. У ММА більшість доходів від шоу йде промоутеру. Удачі [Вайту]. Я б не скаржився. Але в боксі ми так не працюємо. І мене не цікавить фейковий пояс. Я не зацікавлений у зміні Закону Мохаммеда Алі. Я не зацікавлений у зміні форми рингу чи правил”. Респект Едіку👏 Не люблю лисого з UFC і вважаю, що топ-промоутери зараз мають забути про суперництво і консолідуватися проти Zuffa і всієї цієї моделі. Діденко про БОКС🥊
👁 3,030 25-10-07 07:39
🫠Щось не так у кар’єрі дворазового олімпійського чемпіона Баходира Джалолова.Він має контракт із Top Rank, але за останні роки його просування виглядає досить сумнівно:👉Пішов на другу олімпіаду, через що втратив багато часу для розвитку в профі. Так, друге олімпійське золото, але якщо акцент у кар’єрі робити саме на профі, то краще вже йти з аматорів з кінцями. А так – переміг у Парижі, але кого це вразило?👉Не може відірватися від цицьки Умара Кремльова та ІВА. Чувак, ти контракті з TR, а досі отримуєш подарунки від цього рашиста і виступаєш на турнірах IBA.Pro. Це напрям профібоксу від тої такої ІБАнутої організації. Boxrec ці ібівські вечори взагалі позначає окремим розділом, наче натякаючи, що це якась шляпа, а не профібоксу) 👉Наш Ігор Шевадзуцький пройшов із ним всю дистанцію і моментами виглядав дуже непогано. І повірте, Ігор – не ах який боксер.🍒Останнє: поїхав вчора битися в Пітер, де побував у нокдауні від якогось росіянина Кудукова (ноунейм з рекордом 7-3). Нокдаун не відрахували, бій повне гімно, але перемогу узбеку все ж віддали.Щось явно не так у людини, яка грозилася подолати весь хевівейт з Усиком, Ф’юрі і Джошуа. І так, там де є росія, там завжди якісь проблеми. Від ІВА і Кремльова вже давно варто було би відлипнути.Діденко про БОКС🥊
👁 3,240 25-08-07 19:19
Разборкі по-рускі. Як Бівол кинув БетербієваПісля перемоги над Артуром Бетербієвим Дмітрій Бівол публічно казав, що він дасть реванш бетеру, як і йому дав бетер після першого бою. Всі очікували третє шоу в Ріяді з цими двома персонажами і знову за абсолюта, але щось пішло не так.WBC поставила умову Біволу захищати пояс проти обов'язкового претендента Девіда Бенавідеса. Бівол віддав титул, по ідеї тому, що хотів дати бій Бетербієву. Ну кому ж потрібні ті мексиканські претенденти, правда?😱Новий поворот: Бівол і Бетербієв ніби як домовляються про бій, але в рф. Такий собі "домашній" бій канадця і киргиза, навіть без саудівських грошей.І от на цьому моменті прям стало неприємно. Велике шоу на росії, за великі гроші🤢 За підтримки державної машини. Могла би з’їхатися купа світових зірок і тим самим ще більше легалізувати росіян у боксі. Я би не хотів таке побачити, чесно. Шабаші ІВА і так показують, кому гроші важливіші за все, а кого б ми могли побачити в умовному Пітєрі чи Москві – навіть не хочу гадати.Але… Всьо накрилося. Усні домовленості нічого не варті, Бівол не дає бій супернику та падає на мороз, а Бетербієв уже кілька разів звертався до соотєчествєніка, мовляв, давай битися, бо я вже старий (це правда, бетеру 40). Бівол – тиша😶🌫І от тепер відомо, що замість чемпіонського поєдинку друг Кадирова виступить в андеркарді саудівського шоу 22 листопада проти американця Деона Ніколсона (хтоцевопше?). Замість чемпіонського бою в Ріяді чи десь там у себе в дупі. Бівол же мовчить і поки шо не б’ється ні з ким. У бетера підгоріло чекати моря-погоди, тому він публічно заявив:"Планувалося, що наш наступний бій пройде у росії. Ви знаєте, про що зараз йдеться. Про третій бій із Дмитром Біволом. Нам запропонували чудові умови, відмовитися від яких було практично неможливо. Зі свого боку, я зробив усе, щоб третій бій відбувся, але мій суперник знову вибрав шлях відступу.Я чекав досить довго і більше чекати не маю наміру. Сидіти без діла, поки хтось відпочиває – це вже занадто. Побачимося 22 листопада в Ер-Ріяді. Я продовжую свій шлях, незважаючи ні на що". Попутного вітру з Ніколсоном та іншими легендами. Я ж радий, що замість великого шоу в рф ми поки шо маємо лише пшик💨Діденко про БОКС🥊
👁 1,950 25-07-13 11:10
По вчорашньому вечору.👉Хто найбільше розчарував: Берланга. Чувак із хорошою плюхою нормально тримався неповних три раунди. Іти прямолінійно з прямими ударами на шпалу, яка обожнює розстрілювати довгими ударами з дистанції – ну це просто браво. Шираз показав більше, ніж я чекав. Він очікувано добре боксував здалека і неочікувано непогано перемісив суперника на середній дистанції. Але не стільки через свою крутість, скільки через Берлангу, який забагато стояв.👉Хто найбільше здивував: Шакур СтівенсонНарешті ми побачили ненудний бій Шакура. Мені здається, це взагалі вперше в легкій вазі для нього. Сепеда досить обмежений у своєму арсеналі, але в цілому показав чимало як для своїх можливостей. Шакур чимало фінтив (і не тільки на камеру), моментами гарно захищався спиною (хоча не завжди вдало), пропускав, але нарешті бій з його участю був бадьорим видовищем, а не прісним хлібцем. Чи ринг зробили менше, чи гонорар більше, але це було добре.👉Хто найбільше порадував: судді у бою Моррель-Хатаєв.Просто дякую. Моррель падав, пропускав більше, ніж треба, але показав знову, що Хатаєв погано дихає. Чи заслужив кубинець на перемогу – не впевнений. Але добре, що він її забрав. Діденко про БОКС🥊
👁 1,700 25-04-19 08:48
Нарешті! Є суперники на сьогоднішні поєдинки для українців у середній вазіНайбільше НЕ пощастило з жеребкуванням Ліпаріту Устяну, Максиму Молодану та Іштвану Гержені👉 Устян (11-0, 10 KO), №238, битиметься з канадцем Дереком Померлеау (11-0, 9 KO), який №27 у світовому рейтингу BoxRecАле є великий плюс – в разі перемоги Ліпаріт просто взлетить у рейтингах👉 Молодан (7-0, 5 KO), №118, битиметься з італійцем Джованні Сарчіото (12-0, 9 KO), №52 у світовому рейтингу BoxRecЧувак навіть бився в андеркарді Шакура на T-Mobile Arena в Лас-Вегасі, але по боксреку такої прям серйозної опозиції не мав👉 Іштван (3-0), №568, битиметься з мексом Емільяном Кастро (11-0-1, 7 KO), який №77 світового рейтингуЗважаючи, що Іштван не дуже досвідчений боксер, йому буде важко з жорстким мексом.Найбільше ПОЩАСТИЛО з жеребом Петру Фролову та Дмитру Рибалку👉 Фролов (10-1, 4 KO), №174, зустрінеться з бельгійцем Клауді Ієнсі (5-0, 4 KO), який всього №411 у світовому рейтингу BoxRecВСІ суперники Клауді у профі були з від’ємним рекордом - 17-42, 0-6, 0-4, 1-2, 7-12. Короче кажучи, виглядає як ізі для Петі, але це лише статистичні факти)👉 Рибалко (4-0, 2 KO) зустрінеться з Джудом Грантом (8-0, 2 KO) з Австралії, який на №332 у світовому рейтингуВсі бої в Австралії проти середніх тіпів, нічого особливогоВсе як обично - старт трансляції о 15:00 або на DAZN, або на ютуб Ring Magazine. Всім хлопцям успіхів 🤜🤛 Вулик Пасічника 🐝
👁 2,100 25-02-15 14:58
Є низка українських бійців, яких я не буду підтримувати навіть після перемог. Неважливо, стануть вони чемпіонами світу чи абсолютами. Але є Денис Берінчик, який вартий підтримки навіть після дострокової поразки.Можна легко назвати кілька очевидних причин, чому все сталося так, як сталося. А ще я знаю багато причин, чому Берінчик міг би ніколи не стати чемпіоном світу. Але він став. Я радий, що від статусу “народного чемпіона” Денис дійшов до повноцінного світового чемпіонства. Цей статус закріпиться за ним на все життя. Це для історії та спадщини України в боксі.Перші півроку великої війни Денис бив мішки десь біля фронту, спарингував із козаками з ЗСУ лише для задоволення, у вільний від війни час давав майстер-класи дітям. Коли країні було максимально важко – Берінчик був саме там, де був найгостріший нерв. Він був із тими, хто втримав нашу країну. Тоді наш боксер і не думав про бокс, поставивши кар’єру на паузу. Бо є речі, важливіші за спорт. Сьогодні вся країна підтримує Збройні сили. При цьому багато достойних людей зі Збройних сил підтримали Дениса. Мабуть це найвищий рівень визнання.Можна програти, але залишитися в очах мільйонів на дуже високому рівні, якщо ти – людина. Це якраз про Дениса.
👁 1,700 24-11-28 15:55
📰Знайшов хороше пояснення WBA і їхній палітрі чемпіонських поясівЦього тижня стало відомо, що 7 грудня в Болгарії Мануель Чарр та Кубрат Пулєв зустрінуться у бою за титул WBA у суперважкій вазі. Ця подія відбудеться всього за два тижні до реваншу між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі, які розіграють три чемпіонські пояси, зокрема титул WBA.Чому ж існують два чемпіонські титули WBA у суперважкій вазі? Усе почалося у 2011 році, коли після перемоги Володимира Кличка над Девідом Хеєм WBA надала українцю статус "суперчемпіона", бо він володів поясами інших організацій. Унаслідок цього звання "регулярного" чемпіона стало вакантним.Першими за цей титул у 2011 році змагалися Олександр Повєткін та Руслан Чагаєв. Повєткін виграв, але його суперниками для захисту пояса стали слабкі претенденти, зокрема "73-річний" Хасім Рахман. У цей час Кличко захищав титул "суперчемпіона", а WBA отримувала подвійну вигоду з санкційних зборів.У 2013 році Кличко переміг Повєткіна, а "регулярний" пояс знову залишився без господаря. WBA вирішила знову знайти чемпіона, і в 2014 році Чагаєв переміг Фреса Окендо. Проте через несплату зборів титул відібрали у Чагаєва, а його новим власником став Лукас Браун, який втратив пояс після проваленого допінг-тесту.Після цього титул багато разів переходив між боксерами, а бої за нього ставали дедалі більш сумнівними. У 2021 році його завоював Тревор Браян, який потім програв Деніелю Дюбуа. Дюбуа, у свою чергу, програв Усикові у 2023 році, і суд постановив повернути пояс Чарру😆Чарр тепер захищатиме титул 7 грудня проти 43-річного Кубрата Пулєва. Це буде 40-й бій за один із титулів WBA (супер, регулярний або тимчасовий) із моменту введення системи двох поясів у 2011 році. Ця ситуація досі викликає суперечки серед шанувальників боксу.Повний текст англійською доступний на BoxingSceneДіденко про БОКС🥊