Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊
Додано 14 лип 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Кількість підписників: 9 031
Фото: 3,200
Відео: 1,330
Посилання: 3,230
Опис:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.
Джерело

Діденко про БОКС🥊 | Разборкі по-рускі. Як Бівол кинув БетербієваПісля перемоги над Артуром...

Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊 Діденко про БОКС🥊 @didenko_boxing
3 240 Охват/переглядів 2025-08-07 19:19 Повідомлення №6454
Разборкі по-рускі. Як Бівол кинув БетербієваПісля перемоги над Артуром Бетербієвим Дмітрій Бівол публічно казав, що він дасть реванш бетеру, як і йому дав бетер після першого бою. Всі очікували третє шоу в Ріяді з цими двома персонажами і знову за абсолюта, але щось пішло не так.WBC поставила умову Біволу захищати пояс проти обов'язкового претендента Девіда Бенавідеса. Бівол віддав титул, по ідеї тому, що хотів дати бій Бетербієву. Ну кому ж потрібні ті мексиканські претенденти, правда?😱Новий поворот: Бівол і Бетербієв ніби як домовляються про бій, але в рф. Такий собі "домашній" бій канадця і киргиза, навіть без саудівських грошей.І от на цьому моменті прям стало неприємно. Велике шоу на росії, за великі гроші🤢 За підтримки державної машини. Могла би з’їхатися купа світових зірок і тим самим ще більше легалізувати росіян у боксі. Я би не хотів таке побачити, чесно. Шабаші ІВА і так показують, кому гроші важливіші за все, а кого б ми могли побачити в умовному Пітєрі чи Москві – навіть не хочу гадати.Але… Всьо накрилося. Усні домовленості нічого не варті, Бівол не дає бій супернику та падає на мороз, а Бетербієв уже кілька разів звертався до соотєчествєніка, мовляв, давай битися, бо я вже старий (це правда, бетеру 40). Бівол – тиша😶🌫І от тепер відомо, що замість чемпіонського поєдинку друг Кадирова виступить в андеркарді саудівського шоу 22 листопада проти американця Деона Ніколсона (хтоцевопше?). Замість чемпіонського бою в Ріяді чи десь там у себе в дупі. Бівол же мовчить і поки шо не б’ється ні з ким. У бетера підгоріло чекати моря-погоди, тому він публічно заявив:"Планувалося, що наш наступний бій пройде у росії. Ви знаєте, про що зараз йдеться. Про третій бій із Дмитром Біволом. Нам запропонували чудові умови, відмовитися від яких було практично неможливо. Зі свого боку, я зробив усе, щоб третій бій відбувся, але мій суперник знову вибрав шлях відступу.Я чекав досить довго і більше чекати не маю наміру. Сидіти без діла, поки хтось відпочиває – це вже занадто. Побачимося 22 листопада в Ер-Ріяді. Я продовжую свій шлях, незважаючи ні на що". Попутного вітру з Ніколсоном та іншими легендами. Я ж радий, що замість великого шоу в рф ми поки шо маємо лише пшик💨Діденко про БОКС🥊