Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊
Додано 14 лип 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Кількість підписників: 9 031
Фото: 3,200
Відео: 1,330
Посилання: 3,230
Опис:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.
Джерело

Діденко про БОКС🥊 | На початку року я розповідав у ролику, що в боксі відбувається революц...

Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊 Діденко про БОКС🥊 @didenko_boxing
2 680 Охват/переглядів 2025-10-13 15:13 Повідомлення №6723
На початку року я розповідав у ролику, що в боксі відбувається революція: на зміну старим порядкам із чотирма версіями приходять Туркі Алальших та Дана Вайт, які хочуть насадити модель UFC. Де ключові ролі відводяться не бійцям, а організаторам/промоутерам. Не 4 різних версії, а одна, нова. Фактично це модель, де промоутер – бос, а боєць – його підлеглий. Так відбувається у UFC, але в боксі традиції трохи інші. І це суперечить Закону Алі. Едді Хьорн, хоч і працює з Туркі, але виступив проти такої моделі:“Ми – справжній бокс. Я серйозно. Ми не хочемо змінювати ринг, ми не хочемо змінювати Закон Мохаммеда Алі. Ось так ми працюємо, відкрито, з Еннісом, та з [радником Енніса] Евереттом [Макнілі], та командою. Я не хочу приховувати доходи від шоу. Ці хлопці можуть їх побачити, і Енніс заробляє купу грошей. Він заслуговує на купу грошей, тому що він зірка.У боксі більшість доходів від шоу йде бійцеві. У ММА більшість доходів від шоу йде промоутеру. Удачі [Вайту]. Я б не скаржився. Але в боксі ми так не працюємо. І мене не цікавить фейковий пояс. Я не зацікавлений у зміні Закону Мохаммеда Алі. Я не зацікавлений у зміні форми рингу чи правил”. Респект Едіку👏 Не люблю лисого з UFC і вважаю, що топ-промоутери зараз мають забути про суперництво і консолідуватися проти Zuffa і всієї цієї моделі. Діденко про БОКС🥊