Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромНова реальність та неусвідомлені усвідомлення.Вітаю д...
363 Охват/переглядів
2024-10-29 12:47
Повідомлення №425
#діалог_з_тренеромНова реальність та неусвідомлені усвідомлення.Вітаю друзі, хочу поділитись власними думками стосвно нашого майбутнього, бо навіть сам себе часто ловлю на думці, що якісь речі наче і зрозумілі але не усвідомлені.Отже декілька тез, які варто прийняти через усвідомлення:1. Життя вже НІКОЛИ не буде таким, як до війни. Це не погано і не добре. Воно буде іншим. Яким? Залежить від того, чим саме закінчиться ця війна, наскільки ми будемо готові долати складнощі післявійськового періоду та скільки часу буде відведено до початку нової війни. Так, нам хочеться мріяти про те, щоб було як колись, але змінилась країна, змінився світ і змінились ми, тож будемо адаптуватись (і до цього потрібно готуватись вже зараз)2. “Не на часі” насправді на часі. Це про пріоритети та вміння їх вірно розставляти. Бу дуже часто ми плутаємо пріоритетність, говорячи “не на часі” стосовно принципово важливих речей та концентруючись на дріб’язковому. Насправді пріоритетні лише 2 питання, але вони надзвичайно масштабні та багатогранні. а)Не втратити країну на полі бою. До цього належить все, що стосується оборони, ЗСУ, та підтримки фронту. Провал тут ставить крапку на всьому іншому.б)Не втратити країну внутрі країни. Це і про освіту, і про мову, і про молодь, корупцію і ще безліч питань, які не можна полишати без вирішення, бо маємо шанс перетворитись на тоталітарну, манкуртську, недодержаву. Саме тому внутрішні чвари та розбрат вигідні нашим ворогам.3. Любий варіант завершення війни нам не сподобається. Ми втратили та втрачаємо дуже багато, щоб лишитись задоволеними, але маємо усвідомлювати, що від кожного залежить наскільки багато ми втратимо ще і наскільки багато зможемо зберегти.В мене ще є пункти в цьому переліку, але думаю поки і цього достатньо, щоб обговорити та усвідомити, або відмовитись від усвідомлення, бо не погодитись.Можливо після першого прочитання буде виглядати песимістично, але насправді вектор сприйняття зміниться, якщо вдуматись та зрозуміти, що кожен пункт може бути достатньо оптимістичним, якщо КОЖЕН почне докладати зусилля…