Джерело
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромСкладне, але принципове питання.Напевно одна з найскл...
1 540 Охват/переглядів
2025-06-24 12:18
Повідомлення №585
#діалог_з_тренеромСкладне, але принципове питання.Напевно одна з найскладніших тем для допису.Більшість за вас можливо вже чули, а якщо ні, то зовсім скоро почуєте, про ситуацію з побиттям майора “Азову” нібито бійцями 3 ОШБр.Висловлю власну думку:1.ВСІ звинувачення мають бути виключно в правовій площині Бо, якщо особи нападників встановлені, де офіційна інформація від правоохоронних органів (вона має бути, бо ситуація свідомо набула розголосу). Знаю, що один з тих, кого звинувачують, після поранення пересувається з паличкою, а обидва нападники досить жваво бігають, тож...2. Звинувачення в бік Андрія Євгеновича Білецького також мають бути підтверджені доказами, бо вони настільки серйозні, що в противному випадку за слова треба буде відповідати також в правовій площині.3. Задам питання, на яке навряд отримаю відповідь. Якщо все так очевидно (для постраждалого) як він про це говорить в своєму відеозверненні, навіщо виносити в публічний простір? Нехай розбираються правоохоронці (заява ж подана? слідство розпочато?)Хто виграє в такому випадку? Відповідь для мене очевидна - наш ворог буде максимально розганяти цю тему, щоб дискредитувати найефективніший підрозділ сил оборони, який тільки формується в Корпус, не покидаючи ЛБЗ ні на мить.4. Серед моїх побратимів багато ветеранів Азову з моменту його створення, багато з них віддали життя на цій війні, інші в полоні, та ще велика частина продовжує службу, як в лавах 3 ОШБр так і Азову. Тож, сподіваюсь справа буде вирішена за нашими традиціями (хоча зараз ВЖЕ винесена поза ними).Актуальний, як ніколи вислів Євгена Коновальця:«Розходитися треба так, щоб потім можна було подати один одному руку». Це не лише етична настанова — це приклад державницького мислення, де особисте відходить перед вищим — майбутнім нації.