Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Девіанцев Євгенко
Додано 06 гру 2025

Девіанцев Євгенко

@deviantsev
Кількість підписників: 599
Фото: 439
Відео: 39
Посилання: 170
Опис:

👥 Кількість підписників

599
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,650 26-06-08 13:16
Чому я не граю в gothic 1 remake і вам не раджуСаме головне: Озвучку\текст робила російська студія в росії, що свідомо залишається в пєтєрбурге. Тобто всі податки і всі зароблені ними гроші лишаються в расії і проходять через економіку расії. Також гра офіційно продається на расії і їм не треба шукати обходи щоб її купити як з усіма новими іграми.Власник студії — Пьотр Гланц, котрий не є відкритим зетніком, але свідомо лишився в расії після 22-го року, дружить з бєкомедіаном і працює на нього(поїхавший на радянщині зетнік). Ну і загалом ця людина регулярно співпрацює з компаніями, повністю підвладними расіїськії державі, які транслюють її думку. Ось офіц канал готіки де вони хваляться, що у них гланц і його компанія на озвучці і як вони цьому раді Продюсер, котрий напряму працює в компанії готіки, — це росіянин, що виїхав в Іспанію. Жодного засудження вторгнення чи хоч якоїсь реакції на дії расії. Навпаки, хвалить у себе в тг «журналістів», котрі багато пізділи на сталкер 2, коли він виходив, рекламує впн для обходу блокувань на расісі і жаліє малюток, котрим так важко на расії без ігар і ютуба.Чому ця ситуація — це не те ж саме, як російська в інших нових іграх?Це вже, звісно, сорти гівна, але всі сучасні ігри не співпрацюють напряму з росіянами в росії, а працюють з компаніями з Казахстану, Кіпру, Грузії і так далі. Зрозуміло, що в таких «компаніях» може бути багато росіян, але є і відносно великий відсоток інших. Так чи інакше, ці гроші не проходять напряму через економіку росісі і більшість із них осідає в тих країнах, де ті студії базуються.Зрозуміло, що росіяни з тих студій можуть слати частину цих грошей «додому» чи витрачати їх там, але це дві великі різниці: коли компанія офіційно працює в расії і платить там всі податки, і всі працівники також живуть в расії та витрачають зароблені гроші всередині країни.На завершення — ось список ігор, над котрими працювала компанія гланца після 22 року:* Warhammer 40,000: Space Marine 2 (2024) — фул русня* A Plague Tale: Requiem (кінець 2022)* Resident Evil 4 Remake (2023) — після цієї гри камком не працювали з росіянами в росії* Banishers: Ghosts of New Eden (2024) — розробник: Don't Nod* Dying Light 2: Stay Human — DLC Bloody Ties (кінець 2022). Поляки встигли записати офіційний дубляж для цього доповнення у Москві через посередників до того, як остаточно розірвали контракти. І готіка 1 ремейкДякую за увагу і ваш час
👁 988 26-04-29 12:50
😉 До речі, історія з Алабугою не закінчилася на Twitch-стримерах.Небайдужі громадяни почали перевіряти YouTube-канали російських блогерів і виявили величезну кількість зроблених ними рекламних інтеграцій цього "навчального закладу". Сотні відео, в тому числі на каналах з мільйонною аудиторією.YouTube мало чим відрізняється від Твіча і не може ігнорувати того факту, що на їхньому майданчику рекламується підсанкційна організація. Тому бани вже потроху починаються. Страх в очах заплямованих рекламою фабрики вбивств русачків змушує їх терміново чистити свої канали. Наша з вами задача — сприяти пришвидшенню процесу банів за допомогою репортів! Кожен може долучитися, це займе лише декілька хвилин. І треба це робити якнайшвидше!Ось документ зі списком руснявих каналів з посиланнями на інтеграції або цілі рекламні відео про Алабугу. Обирайте жертву на ваш смак, шукайте кнопку "поскаржитися" під відео, обирайте "пропаганда тероризму" і вставляйте цей текст.This video is promoting and advertising «Alabuga Polytechnic» (Alabuga Special Economic Zone), an entity currently under US, EU, and UK sanctions for its direct involvement in manufacturing military drones for the Russian Federation’s invasion of Ukraine. Advertising a sanctioned military-linked entity violates Terms of Service regarding illegal content and global compliance laws. Please investigate and remove this content to comply with international sanctions regulations Дозволяється зарепортити хоч всіх. Якщо вам буде мало, то ось тут є ще один документ, ще більший!Ютуб вже видалив декілька каналів з цього списку. Повністю! Треба, щоб посипалися великі теж. Все в наших руках.Репост буде доречним!
👁 1,160 26-03-20 15:24
Думки про Crimson DesertГоловне, що це буквально їхня минула мморпг без ммо (бо гра офлайн) і без рпг.Гарна ціна цій грі 500 гривень на знижці, максимум 1000 на релізі. Дуже оверпрайс. Графіка: якби це була онлайн-гра на багато користувачів, то графіка топ і анімація теж, але для одиночної гри за таку ціну це посередність.Оптимізація: гівняна, і гра загалом виглядає виколи око на будь-яких налаштуваннях, але грати можна. Геймплей: ігрових механік в грі дофіга, але більшість з них виглядають аби було, і що з ними всіма робити незрозуміло, бо якась механіка працює тільки по квесту і більше ніде її задіяти не можна.Сюжет: є тільки для галочки, квестів багато, але вони всі максимально прості "піди принеси" (коротше квести з вову чи типу того). Воно не душно, але грати в це заради сюжету точно немає сенсу. Думка про компанію: дуже професійно продали гру. Купили всіх кого могли купити, чесні відгуки обмежили наскільки змогли до релізу гри. Поваги до таких розробників 0.Висновок: якщо ви чекаєте від гри можливості дослідження великої мапи, бездумних квестів і бити однакових мобів, то це воно. Як Відьмак 3, але гірше у всьому, ще й ціна 3 тисячі.