Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Deep Dark UA
Додано 14 лип 2024

Deep Dark UA

@deepdarkUA
Кількість підписників: 1 720
Фото: 69
Відео: 2
Посилання: 301
Опис:
Всесвіт глибокий і темний. Заглядати разом - не так страшно. Легкий дайджест розділом astro-ph українською
Джерело

Deep Dark UA | Здається, наша погода потрохи виходить з цього собачо-дощового холодно...

Логотип телеграм спільноти - Deep Dark UA Deep Dark UA @deepdarkUA
11 600 Охват/переглядів 2025-05-21 08:49 Повідомлення №410
Здається, наша погода потрохи виходить з цього собачо-дощового холодного циклу. Це ж непогано, еге? Але радіти я б не поспішав. Ла Нінья з запізненням, та все ж змінила Іль Нінью на посту цієї зими. Ви помітили, що ця зима була холоднішою і сніговитішою? Такими будуть щонайменше і наступні півтора роки. Нікуди далеко не відкладайте свої зарядні станції, акумулятори та газові грілки)Та ще й погодний екстремізм росте. В квітні, наприклад у Львові, ми мали 40-50 літні рекорди по максимумах температури, а в травні, щонайменше два вже були по мінімумах. Так, думаю це наслідки глобальної зміни клімату. Зате, хоч і під тиском війни, у Львівській області вже 50% енергії виробляється з відновлюваних джерел)А шо там по Сонцю? Тиждень тому ми мали найпотужніший спалах цього року, AR4087, силою X2.7. Однак вже в другій половині сонячна активність 25–ого циклу точно піде на спад, плям на Сонці стане менше і воно стане давати більше світла і тепла! Всього на 1%, розслабтесь, ці коливання майже не впливають на Земний клімат. Єдине що тут вас зігріє - це думка про це. То хоч щось)