Джерело
Dara Korniy | Мій Великдень цьогоріч тихий, дуже ... Багато роздумів - чому, навіщо,...
707 Охват/переглядів
2026-04-14 15:37
Повідомлення №205
Мій Великдень цьогоріч тихий, дуже ... Багато роздумів - чому, навіщо, як... На запитання Всесвіт посилає відповіді. Найчастіше до мене вони приходять з людьми. У потрібний час. Дещо прийшло, дещо в дорозі.Мій Великдень цьогоріч журливий. Бо без мами. А ще... Сина вкотре не відпустили додому на Паску. Слава Богу поруч коханий, онучка, донька. Як воно важко , мабуть, в такі родині свята залишатися на самоті. Так, звісно, Воскресіння Христове - це про віру, в от Великдень - це про традицію, родину, коріння.Мій Великдень цьогоріч щирий. Телефонували та заходили подруги. Оті справжні, що тебе не використовують. Обіймаю, дівчата 🥰 ціную та люблю. А ще так багато прекрасних людей замовили у мене книги та написали слова подяки за них. І замовляють далі. А це говорить про те, що мушу рухатися, нехай поволі, малими кроками, бо далеко не все так гладко у письменницькій долі навіть якщо ти вже трохи відома авторка.Тож, друзі, нагадую вам, принагідно, що до 20 квітня триває акція - великодні знижки на книги від Дари Корній:"Тому, що ти є" 290 грн"Щоденник Мавки" 290 грн"Троян-зілля" 200 грнДилогія "Місяцівна" 350 грн "Гонихмарник" 350 грн"Гонихмарниця" 350 грн"Чарівні істоти. Духи природи" 450 грн"Чарівні істоти. Домашні духи" 450 грн"Чарівні істоти. Духи шкідники" 450 грн"Чарівний звірослов. Птахи" 450 грн"Чому розквітає папороть" 250 грн"Як Петрусь Коляду рятував" 250 грн"Пригоди змія Багатоголового. Діти Сонцівни та молодильні яблука" 350 грн"Пригоди змія Багатоголового. Білі перлини для Білої Королеви" 350 грн"Пасіка Україна та інші казки з війни" 350 грн "Вистрибеньки сонячних зайчиків" 280 грнЗворотний бік світла - 380Зворотний бік темряви - 380 Зворотний бік сутіні - 380 Зворотний бік світів - 380Вся серія - 1400Зозулята, крила, темрява = 1600 грнЗбірка "Мотанка 400Збірка "Чекання 400 Тішуся, що читаєте, радію, що відгукуєтеся ❤️ Мій Великдень медичний. Трішки себе занедбала. А так не можна. Бо потім від цього страждаєш не ти одна. А ще воно трохи дорого хворіти.Мій Великдень вірить, що все буде так, як захоче Творець. А Творець нас любить. Сторіччя війн, навіжене бажання наших воріженьків стерти українця з лиця землі, відібрати мову, традицію... І ми досі все ще живі та дужі. Говоримо, співаємо, читаємо, пишемо і навіть кохаємо українською.Христос Воскрес, українці!Воістину Воскрес ❤️🔥