Нарешті видихнула після книгомандрів. Я собі влаштувала такі активності, що трохи охрипла. Та голос відновиться, бо то ніц в порівнянні з тими прекрасними днями, які я провела на Дніпропетровщині. Зарічне, Самар, Дніпро - зустрічі в школі та бібліотеках. Про одну зустріч трохи писала. У Зарічному. Напишу більше. Нехай мені тут нагадує про нашу велику та прекрасну Україну. Зарічне - прифронтове селище з майже сімома тисячами населення. Якщо не знаєте де це, гугліть Гвардійське і зрозумієте. Зарічним воно стало тільки у 2024. І це правильно. Бо якнайдалі від дідька навіть у назвах наших міст та сіл.Зарічне - зелена місцина, оточена лісом, поруч протікає Самар. Річка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці і заболочені озера. Тут добре відпочивати, ловити рибу, писати картини та книги, а доводиться ані на секунду не забувати про війну. Бо вона тут дуже-дуже близько. На в'їзді у селище блокпости, суворі хлопці професійно сканують тебе, упізнають водія, який тебе везе і ти відразу стаєш тут своєю. Я їду в Зарічне, в ліцей. Їду до школи, яка мене приємно здивує. Яка тут жива, працююча, центр дозвілля, мудрості та зростання. Школа, яка працює офлайн і у якій заборонені моб. телефони 👍🏻.І все це заслуга директора та команди учителів-однодумців. І це насправді суперсучасна українська школа. Комп'ютеризовані класи, модерний дизайн, зручні профкабінети, а кабінет трудового навчання - то щось неймовірно прекрасне (мрія кухаря, згодиться навіть для зйомок МайстерШефа), сучасна бібліотека, плюс затишна їдальня в якій смачно готують (куштувала), народознавчий музей "Світлиця" (які там класні автентичні артефакти - просто вогонь), а ще модерний шкільний стадіон треба згадати , якому може позаздрити не один столичний. Та це все треба просто бачити та чути тих людей, які повністю російськомовну школу за декілька років перетворили на українськомовну. У мене було дві зустрічі - зі старшокласниками та 5-7 класами. Прекрасна юнь, творча, активна, вдумлива, читаюча. Секрет - патріотизм в родинах (переважно - родини військових), патріотизм у школі (родини учителів теж військові). Дякую учительському та учнівському колективам школи за гостинність ❤️ Дякую чарівній жінці, директору школи, професіоналу пані Оксана Богданова 🥰 за те, що переконали мене - до вас варто їхати, за те, що знайшли меценатів для цього, за прекрасно організовані зустрічі, за чудову логістику, за цю ніжну перлинку на Сході України, яку так тепло громадою плекаєте, розуміючи - війна за майбутнє України зараз йде на всіх рівнях.Тепло бажаю вам такого ж активного розвитку, розуміючих людей поруч, меценатів особливо, Божої опіки, добра та затишку вашим родинам.Далі обов'язково буде!І нехай воно буде, насамперед , в тих - хто любить Україну як на сході, так і на заході, як на півночі, так і на півдні: до глибини своєї душі та глибини своєї кишені.
Нині 9 травня! Дєнь Пабєди на болотах. І воно родом з мого совкового дитинства. І в моєму совковому дитинстві воно мене ніколи не тішило. Мій дід Петро був учасником другої світової війни, але не любив про неї розповідати, бо нічого героїчного та переможного в ній не бачив. Мільйони вбитих та скалічених. У нас в хаті ніколи цю дату бодай якось не відзначали. В селі, звісно, був двіж. Школа робила в клубі концерт з піснями до Дня Пабєди, піонери клали квіти до пам’ятника радянському солдату, комсомол і партія організовували мітинг біля того ж таки пам’ятника, говорили банальності про вєлікую пабєду са слєзамі на глазах і, обов’язково, про світле майбутнє в яке нас от-от мала привести Компартія. На болотах окупантів нині дрочерський треш, хламідії вважають себе наслєдніками мракобєсія, верещать, що могутпавтаріть. Карнавал потвор породжує нових зомбі. При тому панічно бояться прильоту камнєй с нєба. Навіть великому і могучому американцю головний совкодрочер-людожер вклонився, щоб вічний вогонь з неба на парад нєснізашол. З цими хламідійськими совкодрочерами все зрозуміло. Вони ніколи не зміняться. Тому нам своє робить - гнати цю наволоч з нашої землі якнайдалі. На болота, в пущі, де люди не ходять і птахи не літають. Та я думаю нині про інше. Чи легко нам усім відмовитися від вигаданих легенд про вєлікую пабєду, щоб не уподібнюватися мракобісам? Думаю, що так, коли вивчати і знати справжню історію другої світової. В якій Жукови і компанія не герої, а кати. Стільки людей вкатрупили, патамушта баби наражают. Пригадуєте баталії щодо цього чорта, Жукова, ім’ям якого вже в незалежній Україні вперто називали вулиці, відмовлялися перейменовувати? Вчіть історію, люди. Благаю, вчіть історію. Називайте катів катами, а не визволителями. Для моєї сім’ї правдива історія про другу світова така:Мого діда в 1943 році силоміць совєти забрали на війну. В 1944 році він був важко поранений в Чехії. Комісували. Повернувся додому, в рідне село. Жодних трофеїв, крім інвалідності, не привіз. Але… Мій дід замість того, щоб сидіти вдома, пішов в УПА. Тому що червоний окупант для нього був так само ненависний, як і нацистський. Зараз проти нащадків цього окупанта воює його правнук - Максим. Тому що гасло: «добрий загарбник - мертвий загарбник»- це не просто красиве гасло для тих, хто має пам’ять, це аксіома, яка не потребує доведення.І наостанок трохи статистики про Дєнь Пабєди: За результатами загальнонаціонального опитування від 27.04.2022, яке проводила Соціологічна група "Рейтинг", тільки 15% громадян України вважають 9 травня "Днем перемоги", хоча ще у 2018 році таких було 58%. Думаю, що зараз їх ще менше.
Думаю, що відтепер у моїй творчості легких текстів не буде. Виняток - дитяче. Тому що я - клеймована війною. А ця війна надовго. Так кажуть мої чоловік та син. А їм я вірю більше аніж говорящим головам з єдиного марафону. Мої чоловіки і до лютого 22 говорили, що буде війна, хоч їм крім мене ніхто не вірив. Що це я почала зі серйозного? Мала би просто похвалитися рецензією на мою нову книгу " Коли відступає темрява", яка написана у співавторстві з Тамілою Тарасенко та видана в українському Видавництві «Маґура» . А все тому, що це не проста книжка. Вона про тих хто знов про початок війни задовго до того, як вона сталося та знав про свою приреченість. Початок війни можна було відтермінувати та підготуватися. Однак... Маємо те що маємо. Під знамена світлі встали навіть ті, хто не вірить, що світло переможе у цій війні. А якщо навіть переможе, то... ціна тої перемоги буде надто висока. Ця книга для небайдужих. Для тих, хто не ховає голову в пісок. І вірить - правда та світло на нашому боці.Розчулено дякую прекрасний читачці Олі Ткаченко ❤️ за такий наповнений теплом і любов'ю відгук: "Я дочитала... 3 дніЗнаю, що тема травня – материнство і не збиралась у відгуку її згадувати. Але! Повірте, не для конкурсу, а через щиру віру. Материнство у цій книзі болить. Основні персонажі в тій чи іншій мірі позбавлені материнської любові. Для Аделаїди справжньою мамою була бабуся Ядвіґа. А сама Аделаїда стає місточком до роду для своєї зведеної віднайденої сестрички Христі.У пана Олега мати помирає при його народженні, бо закатована нквд... Не буду розкривати сюжет. Але суть материнства у даному творі, як на мене, у нашої неньки України. Яка врешті об’єднує всі сили небесні, земні, потойбічні для опору злу. Пошук справжньої мами Христею стає переломним моментом у книзі. І я вкотре дякую Богові за можливість стати мамою двом діткам. І як згадано в цій історії вірю, що мої діти світяться, бо їх точно любили, коли виношували. Після прочитання мені болить і мабуть ще довго болітиме. Але! Я щиро вдячна авторкам за цю виписану історію і мого болю також, справжнього обличчя нашого ворога. Я дякую, що поділились знанням – для мене це не вигадка, а правда життя, описана за допомогою персонажів. Дякую за відчуття сили і Єднання задля боротьби і Перемоги. Я ще більше тепер вірю, що Перемога буде, не знаю, як, але віра в силу добра, яка зараз працює через наших Захисників і кожного українця, ця віра в мені виросла.В третій історії трилогії сходяться персонажі попередніх двох історій. І вони розкриваються ще глибше. Унікальні голоси, яскраві характери, чесна, відверта мова кожного. Львів, Херсон, Запоріжжя, Київ.... Від Євромайдану зсередини до повномасштабного вторгнення. І знаєте, один з розділів називається: куди не підеш, а себе знайдеш. Головні герої готуються до боротьби зі злом в першу чергу приймаючи себе. Наче заклик і до мене - звернутися до себе і прийняти себе. "Перестань захищатися від себе голосними звуками, фарбами, чужими історіями й чужим снами. Почуй нарешті себе".Книга ще довго мене не відпустить, я знаю. З Вірою в Україну, традиції, мову, взаємозв’язок з силами природи, обереги... У цьому місяці знову будемо робити з дітьми маленькі обереги для наших воїнів. Обереги, бо діти діляться своєю любов’ю. А то точно захисне. А ще мені захотілось виплакатися, як Руслані і Аделаїді... може, колись."Початок і кінець поруч. Ціна, яку готові всі ми заплатити, бо хтось має тримати світову рівновагу. Ціна - це наше життя. Щоб світу бути.Чи бути? Чи відступить врешті темрява?"
Мій Великдень цьогоріч тихий, дуже ... Багато роздумів - чому, навіщо, як... На запитання Всесвіт посилає відповіді. Найчастіше до мене вони приходять з людьми. У потрібний час. Дещо прийшло, дещо в дорозі.Мій Великдень цьогоріч журливий. Бо без мами. А ще... Сина вкотре не відпустили додому на Паску. Слава Богу поруч коханий, онучка, донька. Як воно важко , мабуть, в такі родині свята залишатися на самоті. Так, звісно, Воскресіння Христове - це про віру, в от Великдень - це про традицію, родину, коріння.Мій Великдень цьогоріч щирий. Телефонували та заходили подруги. Оті справжні, що тебе не використовують. Обіймаю, дівчата 🥰 ціную та люблю. А ще так багато прекрасних людей замовили у мене книги та написали слова подяки за них. І замовляють далі. А це говорить про те, що мушу рухатися, нехай поволі, малими кроками, бо далеко не все так гладко у письменницькій долі навіть якщо ти вже трохи відома авторка.Тож, друзі, нагадую вам, принагідно, що до 20 квітня триває акція - великодні знижки на книги від Дари Корній:"Тому, що ти є" 290 грн"Щоденник Мавки" 290 грн"Троян-зілля" 200 грнДилогія "Місяцівна" 350 грн "Гонихмарник" 350 грн"Гонихмарниця" 350 грн"Чарівні істоти. Духи природи" 450 грн"Чарівні істоти. Домашні духи" 450 грн"Чарівні істоти. Духи шкідники" 450 грн"Чарівний звірослов. Птахи" 450 грн"Чому розквітає папороть" 250 грн"Як Петрусь Коляду рятував" 250 грн"Пригоди змія Багатоголового. Діти Сонцівни та молодильні яблука" 350 грн"Пригоди змія Багатоголового. Білі перлини для Білої Королеви" 350 грн"Пасіка Україна та інші казки з війни" 350 грн "Вистрибеньки сонячних зайчиків" 280 грнЗворотний бік світла - 380Зворотний бік темряви - 380 Зворотний бік сутіні - 380 Зворотний бік світів - 380Вся серія - 1400Зозулята, крила, темрява = 1600 грнЗбірка "Мотанка 400Збірка "Чекання 400 Тішуся, що читаєте, радію, що відгукуєтеся ❤️ Мій Великдень медичний. Трішки себе занедбала. А так не можна. Бо потім від цього страждаєш не ти одна. А ще воно трохи дорого хворіти.Мій Великдень вірить, що все буде так, як захоче Творець. А Творець нас любить. Сторіччя війн, навіжене бажання наших воріженьків стерти українця з лиця землі, відібрати мову, традицію... І ми досі все ще живі та дужі. Говоримо, співаємо, читаємо, пишемо і навіть кохаємо українською.Христос Воскрес, українці!Воістину Воскрес ❤️🔥
Весна перемагає🌷❤️🌹 Попри тимчасовий псєчий холод. Квітнуть абрикоси, сливи, тюльпани. Весна - то завжди надія. Вона прийшла - отже, майбутньому бути. І тому видавці планують участь у книгофестах. І це нормально. Це правильно. Питають мене - на яку дату ставити вас у програмі Книжкової Країни? Я ж поки не маю ані фізичних, ані моральних сил йти в люди. До моєї журби додалися тепер ще й проблеми зі здоров'ям, вже моїм. Невтішні діагнози, болючі процедури. Виявилося, що я не залізна. Недарма кажуть - де тонко, там і рветься. Але ж весна, але ж коханий поруч і я посилено лікуюсь. Однак на Книжкову Країну не їду. На жаль... Велике прохання, друзі, поставитися до цього з розумінням. Ми обов'язково з вами побачимося ще не на одній презентації. А поки ... Плак-плак, процедури, уколи, пілюлі.Чим мені допомогти? Це ви вже, друзі, запитуєте. Пропонуєте матеріальну допомогу теж. Така турбота безцінна. Дякую 🥰 Та поки справляємося родиною. І все ж ви можете таки мені допомогти. Як? Відповідь проста: купувати та читати мої книжки. Ви можете мої книги замовити на сайтах видавництв, купити в книжкових крамничках або у мене. Тим паче, що зараз у мене триває період великодніх знижок. Щодо цього пишіть обов'язково в приват Отже, серія "Між темрявою та світлом". Будь-яка книжки з серії 380 грн.🌗 Зворотний бік світла 🌓 Зворотний бік темряви 🌑 Зворотний бік сутіні 🌕 Зворотний бік світів Якщо берете відразу всі частини серії - 1400 грн."Тому, що ти є" 290 грн"Щоденник Мавки" 290 грн"Троян-зілля" 200 грнДилогія "Місяцівна" 350 грн "Гонихмарник" 350 грн"Гонихмарниця" 350 грн"Чарівні істоти. Духи природи" 450 грн"Чарівні істоти. Домашні духи" 450 грн"Чарівні істоти. Духи шкідники" 450 грн"Чарівний звірослов. Птахи" 450 грн"Чому розквітає папороть" 250 грн"Як Петрусь Коляду рятував" 250 грн"Пригоди змія Багатоголового. Діти Сонцівни та молодильні яблука" 350 грн"Пригоди змія Багатоголового. Білі перлини для Білої Королеви" 350 грн"Пасіка Україна та інші казки з війни" 350 грн "Вистрибеньки сонячних зайчиків" 280 грнВ одного європейського письменника я вичитала такий діалог: "- А як дізнатися що ти письменник? - Ніхто не знає, чи він письменник. Йому повинні сказати про це інші."Дякую, що кажете 🥰
Моя журба тиха.Настрій змінюється по 10 разів на день.Знала, що легко не буде. І не є.Згадується дитинство, молода мама,школа, мій маленький великий дитячий світ. Мої рідні поруч та допомагають прийняти втрату. Щоб я без вас робила, мої золоті - коханий, доню? І щоб я робила без своїх книг? І без людей, які роблять їх особливими для світу? Rybka Olena принесла новину. Про наших духів природи знатимуть трохи більше у світі.Книжка пройшла доволі конкурентне сито відбору в інституті книги і буде перекладена хорватською. Прекрасні мої читачі назамовляли так багато книг з серії "Між темрявою та світлом", що я сьогодні дозамовила партію книг на складі в-ва. Замовлення таке велике, що довелося замовляти його адресно. Дякую, мої дорогі читаючі люди❤️, за довіру. Замовлення і далі приймаються в приват. Бо нова партія книжок вже в дорозі та їде до мене. Нагадую про великодні знижки. Вартість однієї книжки з цієї серії 380 грн. Уся серія, чотирикнижжя - 1400 грн. Доставка коштом замовника. Якось так. Живу.
Потроху повертаюся до норми.Після важкої втрати💔 - це нелегко. Хто втрачав, той зрозуміє як нестерпно болить. Разом з тим прийшло глибоке розуміння: поки дихаєш- життя триває і жити треба зараз й тепер.Поки я оплакувала свою втрату,Всесвіт руками добрих людей сотворив радість.Дякую💜Readberry.Історія Мальви у світах темних та світлах отримала нове дихання. Всі книги серії "Між темрявою та світлом" надруковано і їх можна замовити на сайті видавця. Щоб підтримати авторку, можна придбати книги й у Дари Корній, тобто у мене. Бо печаль втрати якось несподівано сильно вдарила по моїй самооцінці власної творчості. Мабуть, то тимчасово, але - чесно кажу, як є.Отже, друзі мої, хочу зробити і вам, і собі приємність.А це великодні знижки на книги цієї серії. Лишень до 20 квітня вартість будь-якої книжки з серії 380 грн.🌗 Зворотний бік світла 🌓 Зворотний бік темряви 🌑 Зворотний бік сутіні 🌕 Зворотний бік світів Якщо берете відразу всі 4 - 1400 грн.Доставка коштом замовника.Дякую усім добрим людям за підтримку 🌷
Уявімо собі, що божества давньослов’янської міфології - покровителька воїнів Магура, повелитель вітрів та буревіїв Стрибог, володарка смерті Мара, господар Темного світу і мороку Мор, покровитель руху сонця Посолонь, володар небесного вогню Перун та інші - не просто легенди, а могутні сутності, що опікуються безліччю смертних світів. Проте доля Безсмертного не проста: виконувати своє призначення, жити за правилами, ставити інтереси Творця вище за власні й не піддаватися спокусі стати богами, вершителями долі світів. І найгірше те, що відмовитися від цього шляху майже неможливо.Попри свою могутність, Безсмертні кохають, страждають і помиляються так само, як і звичайні люди. І кожен їхній крок - це балансування між світлим та темним боком.Раніше Безсмертними ставали за правом народження: від Темних походили Темні, від Світлих - Світлі. Та однієї миті все змінилося, і нові Безсмертні починають свій шлях як звичайні смертні.І ось, за багато тисяч років з’являється обрана - дівчина-підліток Мальва, якій дано стати новою Безсмертною.Вона - “чистий аркуш”, за який сили темряви та світла розпочали боротьбу. Та дівчина має пізнати обидві сторони та зробити власний вибір, до яких сил пристати.За своєю суттю це мелодраматична історія з акцентом на глибокі почуття, емоційність та складні взаємини.З одного боку, ми бачимо світлу й дуже ніжну лінію першого кохання між підлітками - Мальвою та Остапом. З іншого - перед нами постає зріла, гостра й болісна арка темного Стрибога та світлої Птахи. Вони проходять непростий шлях від шаленого кохання до спопеляючої ненависті. Як на мене, їхня історія висвітлена емоційно, але водночас вкрай адекватно. “Кохання, воно не тільки дарує крила, щастя, радість, насолоду, воно вміє і мучити, особливо, коли це кохання, між однаково рівними й однаково сильними”.
Найбільше мені сподобалася тема подорожей між різними смертними світами. Тішуся, що авторка не просто згадала про них, а й детально показала їх, розкривши їхні унікальні історії.Вразила історія техноцивілізації зі Світу замерзлого сонця, яка навчилася керувати дощами й морями, приборкала енергію води, сонця та вітру. Прагнучи абсолютного комфорту, люди штучно підтримували температуру, що призвело до вимирання безлічі видів тварин і рослин. Живі дерева, трави та квіти вони замінили на пластикові, і навіть Сонце зуміли перетворити на “лампочку”, яку вмикали й вимикали за власним бажанням. Ця гонитва за штучним затишком дійшла до абсурду, аж поки рідна земля не повстала: людство вимерло, а Світ перетворився на мертву пустелю.Не менш цікавим є войовничий Світ Сарматок, де живуть жінки-воїни - сильні, витривалі та непереможні завойовниці. Вони розводять коней і худобу - для харчу та війн, ніколи не затримуються на одному місці й виживають завдяки набігам на інші племена. Серед взятих у полон чоловіків вони обирають фізично найкращих для продовження роду. Після народження дитини чоловіка відпускають або страчують. Новонароджених дівчаток залишають та виховують як воїтельок, а хлопчиків приносять у жертву Великій Матері. А ще є Загублений Світ, де мешкає Оракул. Там немає ані світла, ані простору, ані часу чи відстаней. Це велике “ніщо”, заповнене порожнечею, де можна перебувати водночас і тут, і за мільйони світів звідси.Загалом серія мені дуже сподобалася. Я не очікувала настільки глибокої світобудови - вона дає величезний простір для уяви. Було справді захопливо читати описи світів та досліджувати родоводи Безсмертних.Хоча романтична складова є ключовою, вона, як на мене, чудово врівноважена художністю та сюжетними деталями. Тут немає одноманітного з’ясування стосунків між героями від розділу до розділу. Натомість історія сповнена описів, цікавих розповідей та динаміки. Я щиро тішуся, що ця історія мене знайшла. Обов'язково читатиму наступні частини - бачила, що продовження вже на передзамовленні. Чесно кажучи, мені цікавіші не самі стосунки персонажів, а те, як саме масштабуватиметься цей світ надалі.#українськефан #атмосферний_відгук
Ця серія у 2016 році зробила мене Золотою письменницею України. Ой, ні! Я не озолотилася ) Проста математика 😇Більше 100 тисяч пр. моїх книг було продано. "Зворотний бік світла""Зворотний бік темряви""Зворотний бік сутіні ""Зворотний бік світів".Ця серія навчила мене, що справжній письменник крім читачів, яким подобатиметься те, як і про що ти пишеш, обов'язково отримає хейтерів, і не одного, і не одну. Таких, що ненавидять не тільки те, як і що ти пишеш, а й тебе особисто. І то сильно, аж до ненависті. Так-так, друзі: "не так тії воріженьки, як добрії люди". І тому ця серія - то моя особлива ♥️Бо Вона про Україну, і про українськість, навіть тоді, коли писати про рідне вважалося не модним, архаїзмом та пережитком минулого. Змінилися часи? Але чи так дуже?Тому серія #зворотнийбік повертається.Стартуємо з видавництвом двома першими книгами серії. І з нагоди такої прекрасної події хочу зробити своїм читачам подарунок - це різдвяно-новорічні знижки.Лишень з 7 грудня 2025 по 7 січня 2026 ви можете придбати ☀️"Зворотний бік світла" - 390 грн🌘 "Зворотний бік темряви" - 390 грнБерете дві книги отримаєте ще трішки знижки - 750 грн.Обкладинки цієї серії у цьому виданні просто розкіш. Бо намалювала їх геніальна художниця ілюстраторка Ольга Гайдамака.Свій до свого 🩵💛
Юхууууу 🎊🎂🎉 Нарешті можна про це говорити_переказувати_пліткувати.Книжка 📖 "Зозулята зими" офіційно народилися і вже у продажу! Адже, Зозулята зими були презентовані в суботу на Книжковій Країні у Києві. Перепрошую усіх моїх читачів, що без мене. Обставини ❤️🩹Але ми обов'язково надолужимо. Обіцяю! Вже потроху складаються плани. " Зозулята зими" - найтемніша моя історія, написано у співавторстві з запорізькою письменницею Таміла Тарасенко Історія готична🌌, історія зимова🌨️, і про зиму не так у природі, хоч її тут багато, як у душі. Історія про те, що справедливість працює, інколи доволі дивними способами вона знаходить виконавців своєї волі. У Видавництво «Маґура» 🥰 "Зозулята" отримали нову редакцію , і по суті нове народження, а ще прекрасне оформлення. Дякую ❤️ дружній, талановитій команді видавництва за таку ніжну любов до українського автора 💝Зозулята зими - це друга частина циклу "Янголи ніколи не сплять". Перша "Крила кольору хмар" з'явилася навесні. Третя називається "Коли відступає темрява" і вона вже в дорозі до читача - редагується та ілюструється . Отже, друзі, народження книжки - це маленька свято 🎉🎂🎊І як тут без подарунків для читачів 💝Рівно два тижні, 29 вересня - 12 жовтня, триватимуть осінні презентаційні знижки на новинку "Зозулята зими" та "Крила кольору хмар":Зозулята зими - 460 грнКрила кольору хмар - 440 грн Якщо берете обидві книги - 800 грн Адже❄️ зима близько. Погода за вікном про це навіть не нашіптує, а кричить. І ніщо так добре не зігріває довгими прохолодними вечорами, як смачні 📖історії та трав'яний чай☕.Замовлення приймаються в приват.