Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k
Додано 06 січ 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Кількість підписників: 983
Фото: 5
Посилання: 197
Опис:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred

👥 Кількість підписників

983
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 821
Середній/День:: 1,660
Середній/Тиждень:: 2,163
ERR: 185.25%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,490 25-06-30 06:24
Згорів від втрати логінуЯк же дратує все що втрачає логін! GitLab/GitHub тут чемпіони. Ноут змінив ІР? Логінься. Залогінився на іншому компуктері зі статичним ІР? Логінься на ноуті. Нічо не змінювалось, але минуло кілька днів? Логінься. Ще й щоразу двофакторку вводити. Дратує неймовірно.Пейпел? Логінься щоразу. Ще й курва треба постійно скіпати екран який пропонує наступного разу сканувати QR код додатком з мобіли. Розблокуй мобілу, знайди апку пейпелу, обери там опцію «сканувати QR код», відскануй. Дякую розробникам пейпелу за чудовий спосіб покращити ваші срані метрики👍Хелсі? Втрачає логін з невідомих причин і потім надсилає пушки «ви не залогінені!». Це крім того що ця шляпа ще й постійно спапмить рекламними пушами. Дякую, те що потрібно від додатка для «здоров'я».Сабстек!!! Окремі підараси.ЧатГпт, Клауде.АІ сука постійно втрачають логіни. Два дні не відкривав комп'ютер, логінься заново, а пароля нема! Ось тобі посилання на пошту.Сентрі постійно втрачає логін. Армія+? Бажаю міцного, будь ласка, залогіньтесь! Дія? Авторизуйтесь, ось банк ід. (Дію підпис робили особливі підараси мразоти, але то окрема розмова).Чому не можна зробити нормально. Технології є. АІ он крокує по сеньорних головах семимильними кроками. А на виході все одно лайно.#згорівpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,620 25-06-23 06:24
Послухав Jethro Tull — Thick As a BrickЯк відомо все нове — то добре забуте старе. За десятки років людство понаписало стільки геніальної музики, що то все абсолютно неможливо переслухати та осягнути, і з кожним днем її стає все більше та більше.Тому замість того що слухати новинки, я слухаю старинки. В цьому мені допомагає топ на сайті прогархівес. З дуже високою ймовірністю те що там в топі то дійсно варте уваги й з великою ймовірністю зайде.Так, я вирішив надолужати прогалину в англійському прог рокові, та скачав на торентах цей альбом, попередньо зацінивши його на юутубі.Маю сказати що взагалі я не є фаном фолку, та тяжію до тяжчого звучання, але ця платівка мені несподівано дуже круто зайшла! Настільки зайшла що я ганяю на репіті її вже цілий тиждень.Віртуозна гра, два треки кожен тривалістю в один бік LP, неймовірна флейта та дуже круті вокальні лінії. Я би ще більше зацінив альбома, якби знав англійську достатньо щоб розрізняти текст, бо поки що вдалося вивчити тільки маленький шматочок.Також стосовно альбому є цілий лор, бо запис є відповіддю критикам та журналістам на їх закиди попередньому альбому про недостатнью концептуальність. Обкладинка платівки — то справжня фейкова газета. Ото люди заморочувались над релізами раніше!Більше додати нічого, бо музичний журналіст з мене такий собі, тому ділюсь з вами задоволенням від прослуховування цього шедевру.#послухавpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,720 25-06-20 06:24
Концептуальні альбомиЯ слухаю музику альбомами, тому концепція стримінгів де АІ за мене вирішує що мені підсунути, мені не відгукується.А позаяк музика слухається альбомами від початку до кінця, то найбільше мені подобаються концепт альбоми. Звісно, за визначенням це «альбом який набуває більшого значення ніж просто сума його треків», так би мовити, синергетичний альбом, але по факту для мене основне це коли треки переходять один в інший, без чітких пауз, або просто по одному треку на кожен бік платівки. Сюди ж відносяться деякі записи електронних виконавців, які не обов'язково концепуальні, просто там діджеї в одне все зводять.Мій улюблений або може просто перший концепт альбом то Between the Buried and Me — Colors. Абсолюте мастерпіс, треки переходять один в інший, змінюють стилі, темп, розмір, вокал, і взагалі супер круті. Власне після Colors в них все таке, місцями навіть не тільки треки, але й альбоми переходять один в інший. Улюблений гурт, сподіваюсь вони не розпадуться до того часу, поки я зможу відвідати їх виступи (де вони грають альбоми з початку до кінця без пауз ахаха).Проте з Pink Floyd (а коли говорять про концепти то зазвичай згадують їх) я не є фанатом найвизнаніших робіт («Dark Side of the Moon»/«The Wall»), надаючи перевагу «The Piper at the Gates of Dawn» та «Meddle» з шедевральним Echoes.Майже все з Godspeed You! Black Emperor теж моє улюблене, хоча звісно «F♯ A♯ ∞» та «Slow Riot for New Zerø Kanada» це топ з топів, актуальний завжди.З електроніки в машині стабільно лунає Justice — Woman Worldwide, хіт на хіті, шедевр на шедеврі.На жаль, гурти нечасто роблять такі альбоми, особливо зараз, коли всі оптимізуються під стримінги, на взагалі годують слухача по одному треку в сподіванні що то вистрелить, а середній атеншн спан того ж слухача ледве сягає кількох секунд. Тому ніц не залишається як переслуховувати старе, та відшукувати на сайті прогархівес цікавинки сімдесятих років.#послухавpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,670 25-06-19 06:24
Тітка клараЗайшов взяти два потужних пиріжка (pun intended), вийшов з -100₴ та чимось дрібним.«Але ж Ріжок», скажуть читачі, «ти щойно віднайшов інфляцію», а потім додадуть, «згадай ще батьків які пам'ятали батон по три копійки за совєтів!»Так. Коли пиріжкова тільки відкрилась, вона була відома низькими цінами та високою якістю продукції — пиріжки були великі та з нормальною начинкою, а не тим порожнім шматком тіста з двома з половиною маківками, які продадуть вам в бкк.Але час плине і тітка клара теж зіпсулась. Все всюди псується😒 Порції зменшуються, ціни зростають, в пляшках з йогуртом скоро будуть на заводі не дві третини наливати як зараз, а половину, а то й менше, а дефолтний торт порошенка важитиме не кіло як при карлові марксі, а півкіла, а половинний 250 грамів відповідно. При прайсі в 1₴/грам.Ну а ідейні виробники змушені підвищувати ціни та продавати круасани класового розриву.Пишіть які ваші улюблені продукти зіпсулися з часом inb4: ріжок🫵, ти й зіпсувся!маководи теж пишіть про макос та іос👇#спостереженняpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,740 25-06-18 06:24
ЖитлоЯк же тупо що найперша потреба людини — мати дах над головою, досі не може бути вільно задовільненою!Побудувати чи купити житло — надзвичайно дорого, абсолютно недосяжно для людини в перші роки самостійного життя. Доводиться молодість витрачати на заробітки (як я), або жити в кредит та відкладати покупку на потім.В Європах житло вже давно стало не житлом, а інвестиційним інструментом для кабанчиків, щоб ще більше пригнічувати й так пригнічених гоїв. Та й в нас, у Києві, цілі ЖК будуються відразу під лендлордів, які скуповують там цілі поверхи на пижжені у чесних роботяг гроші, щоб потім відбирати їх далі у тих же роботяг.Звісно тут вільний ринок, можеш їхати в райцентр та купити там хату за 10к доларів і в х*й не дути, але все ж.Має бути якесь рішення, якась регуляція, щоб нагнути лендлордів (до них у мене класова ненависть), але тоді почнуть оформлювати хати на дружин, мам, кумів сватів та братів. Має бути якесь рішення, щоб знизити ціну житла, зробити його доступним для молоді. Кредити — не варіант. Мої батьки позичили грошей у родичів, щоб купити квартиру у 1997-му році. Батько віддавав борг здається аж до 2004 чи навіть далі, а сім'я моя жила хоч і не бідно, але і не багато — жодних поїздок за кордон, зайвих речей, простий ремонт і все таке.Я вже трохи напотужнічав та купив першу хату у 26 років, але то мені фартануло, бо часи були кращі і нерухомість впала в ціні.Це тупо, максимально тупо.Читачі скажуть, «але ріжок, ти що, хочеш комунізму? коли хату не можна було купити взагалі ніяк, тільки в черзі стояти?». Ні, я хочу, щоб у всіх був дах над головою. Не знаю, як цього досягти. Певне спеціальні люди вже все придумали, залишилося тільки імплементувати, але імплементація йде в розріз з метою тих хто сидить у владі та заробляє купу грошей на хабарях за видачу землі під будівництво скляної залупи преміум класу.Чекаю пропозицій по житловій реформі у коменти👇#спостереженняpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,520 25-06-17 06:24
Ідея: «Perpetuum Company»Компанія, яка зосереджена на тому, щоб зробити свої продукти максимально надійними та ремонтопридатними. Такими, щоб не ламались, передавались з покоління у покоління, та були вічними.Колись давно я прочитав оповідання, де прибульці (чи люди з майбутнього) зруйнували економіку світу тим що пустили в обіг «вічні» товари: леза та ножі що не тупляться, машини, що не ламаються та не потребують палива і так далі.Капіталізм для існування потребує нескінченного споживання, тому, на жаль, ми такі компанії не побачимо.Також, концепт складно застосувати до складних електронних приладів, тому що вони будуть досить швидко застарівати через появу нових та вдосконалення наявних технологій.R&D відділи у FAANGах теж потребують нескінченного винаходження нових JS-фреймворків задля нескінченного редизайну продуктів, і ця манія споживання настільки захопила голови розробників, що вже неможливо комусь довести ідею існування good enough або done програмного забезпечення.Проте для чогось простого, побутового це цілком можливо. Багато речей що нас оточують, вже не зроблять квантовий стрибок у якості: кухонна та побутова техніка та приладдя: мийні машини, холодильники; меблі, елементи освітлення; інструменти.Отож, наша компанія бере якусь одиницю, та доводить її до розумного ідеалу. Якість, ремонтопридатність та фокус на тому, щоб клієнт купив і більше не повертався до нас ніколи. Переконаний, що для цього не обов'язково лупити преміум ціну. Просто ніхто ніколи не задавався такою метою, бо акціонерам потрібні гроші, а не відсатисфачений кастомер.Сподіваюсь хтось колись таке зробить.#ідеїpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,340 25-06-16 06:24
Пройшов S.T.A.L.K.E.R. 2Нарешті дожав другого сталкера. Це зайняло в мене півроку, гру купив відразу по релізу.Гра мені сподобалась. Я фан першої частини, і хоча грав ще в крадену альфу де нескінченно милувався чме3-ом на мості, гру я пройшов лише раз, та ще й за хибну кінцівку, а в аддони — чисте небо та поклик Прип'яті, не грав взагалі, вже не кажучи про моди.Єдина гра, в яку я повертаюсь багато разів, та яку дослідив з усіх боків то Morrowind, а Сталкер у мене таких емоцій не викликав, хоча обидві гри досить схожі — відкритий світ, фракції, свобода йти по сюжетній лінії або бігати фармити оселі даедр чи хрущовки з монолітівцями.Це перша моя гра з повністю українською озвучкою, і хоч я деколи ловлю крінж від дуже знайомих голосів акторів, але все одно, вона дуже крута.По геймплею здається нічого не змінилося з 2006-го — бігай-стріляй. Зате завдяки графонію тепер можна спостерігати велетенські аномалії, та сидіти на горі градирні з чудовим краєвидом, аби комплюктор тягнув (у мене — не тягне).Що дратувалоНадто короткий день. Половину гри бігаєш у темряві й то конкретно дратує. Врешті я призвичаївся будувати графік так щоб вночі спати, але то не завжди допомагає.Надто багато ♂dungeons♂. Це просто капець, що не задача — то повзеш в якийсь темний підвал на 10 поверхів донизу, зі скрімерами та монолітівцями.Нелогічність «урбаністики». Морський контейнер у підвалі глибиною в сотню метрів? Кімната заставлена тими ж контейнерами які невідомо як туди напхали. Супер секретні лабораторії які якось біса закопані туди ж. Як це все побудували? Також всі заводи та будівлі орієнтовані строго на північ.Дуже моцні боси. Коли мене вдвадцяте з двох тичок завалив Коршунов, я здався, та понизив складність з середньої на низьку, й з цього моменту я вже продовжив грати на низькій, бо далі почався одноманітний фарм, що не несе ніякого сюжетного навантаження. Щоб завалити Шрама мусив подивитися в інтернеті підказку, бо сам не здогадався. І все одно, поки дійшов до фіналу то вся моя броня та зброя розсипались, і мусив брати те що дбайливо поклали розробники перед кімнатами з босами. Також змухлював — подивився відоси яка пушка більш потужна, де її взяти й де взяти апгрейди, то після середини гри дихалося вже легше, особливо з кровосісями, які неймовірно харили напочатку.Великі відстані. Щоб заробити трохи грошенят посередині гри треба бігати фармити червоні пушки та здавати їх Лахмітнику на Ростоку, це виснажливо та дратує. Взагалі з грішми постійні проблеми, бо кожен вихід це робота в нуль, бо всі зароблені купони витрачаються на ремонт та бк.Що сподобалосьСюжет хоч і дещо затягнутий та костурбатий, але сподобався. Гра дає трохи підказок на сюжетних розгалуженнях тож я обрав ту кінцівку яка мала б бути канонічною — тобто за Скіфа. Потім в інтернетах подивився решту кінцівок, бо сили проходити все заново немає. Кінематографічність теж сподобалась, 10 фільмів з 10.Локації та відкритий світ. В деякі частини Зони сюжет вас не буде заводити, тому треба проводити самостійну роботу.Багів я не помітив, напевне, бо грав вже після патчів. Грав на лінуксі.Сайд-квести — здаються місцями цікавішими, ніж основний сюжет, що крутиться довкола клятих ♂dungeons♂. Варіативність вибору хоч і невелика, але є, і мені до вподоби. Шкода що їх так мало.Після завершення гри передивився на ютубі решту кінцівок, а також декілька відосів по лору, та почитав коменти, бо не все зрозуміло якщо не мати контексту попередніх частин.Та й по томуГра хороша, але повертатися до неї не буду. Час зайнятися ріжок.клубом!#пройшовpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,690 25-05-14 06:24
Кнопка SaveОдним з найбільших здивувань від перших разів користування IntelliJ IDEA для мене була відсутність необхідності зберігати файли.IDE в фоні автоматично все зберігала. Більше ніяких Ctrl+S або зірочок у назвах файлів в таббарі! Дивовижно, що це покращення вони зробили ще приблизно у 2005-му році, але досі багато редакторів та IDE так не вміють.Взагалі колись воно було потрібно напевне через те що програми були ненавчені зберігати історію змін, або через якісь обмеження дискових підсистем, але зараз не бачу жодної причини не зберігати текст у текстовому редакторі відразу. Або фото у фоторедакторі, або таблицію у таблицередакторі.Проте досі багато інструментів потребують явного виклику функції збереження, наприклад Sublime Text. Не знаю як справи у VSCode.Я вже настільки до цього звик, що необхідність щось зберігати щоразу викликає в мене подив. Звичайно, всі браузерні інструменти працюють якраз за принципом негайного збереження та синхронізації, бо інакше ніяк. #інструментиpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,720 25-05-09 06:24
Знижки для військовихНіколи сам не прошу знижку, напевне через виховання, надлишок вільних грошей та страх відмови. Особливо через надлишок вільних грошей, я часто волів навіть відмовитися від знижки, щоб показати великодушність. Всілякі чорні п'ятниці та розпродажі ігнорую принципово, на олх не торгуюсь. Трішки почав після того, як прочитав книгу «Спочатку скажіть ні». Ну і звісно купую просрочку зі знижкою в Новусі.Але маю вам зізнатися що знижки для військового — таки приємна штука. Через те що заробітки мої впали разів у десять, грошики вже потроху рахуєш, та не нехтуєш можливостями.В мене нуль очікувань від якихось пільг для ветеранів (як і вдячності від суспільства), але коли я побачив в Армія+ скидос в 6 грн на літр соляри на окко та вогові, то це вже стало цікавим.Осьо сьогодні заходив в кафе, а там -10% для воєнних. Іншого разу в музеї дали скидос, а ще іншого в іншому музеї взагалі хотіли безкоштовно пропустити, але я наполіг, щоб купити квиток, бо той музей явно не шикує зараз.Зараз дивлюся в Армії+ і розетка вже дала досить потужну знижку. Ще нічого не купив, але сам факт.Зате у прифронтових містах вам дадуть непогану від'ємну знижку на житло, що дуже неприємно🤬.Чекаю іпотеку під від'ємні проценти.#арміяpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot
👁 1,660 25-05-07 06:24
Потужний сайтЧас від часу попадаю на сайт Gwern. Ви теж мали б хоч раз його бачити, якщо вилізаєте далі соцмереж, доу та постсовєцьких просторів інтернету.Дуже він мені подобається. Наповнення сайту — це досить розлогі статті, з купою приміток, нотаток, посилань назовні та один на одне.Автор заморочився з дизайном, посилання відкриваються у попапчиках, щоб швидко переглянути контент, такий же попап відкривається для термінів та персоналій для яких є стаття на вікіпедії, зноски зручно рендеряться збоку, бібліографія містить не тільки посилання на джерело, а ще й великий шмат контексту, з якого взяли цитату або дані. Взагалі сайт дуже уважний до дрібничок, його прикольно вивчати самого по собі, навіть без відносно цікавого контенту.Але звісно найголовніше, що автор розглядає статті як «незавершені», тобто він їх постійно дописує та змінює, якщо це потрібно (внаслідок нових відкриттів, фактів, або просто зміни поглядів).Тобто це така велика база знань(?). Мені дуже подобається сортувати складати, пов'язувати, тому де можливо я намагаюсь ставити посилання, але вони часто псуються. А ще хотілось би зберегти всі коментарі, хоча для цього технічно є все можливе, але на жаль я був видалив історію коментарів до початку 2021 року. Звісно більшість з них не мають цінності, але було б цікаво мати історію та бачити еволюцію.Я вже довгий час користуюсь Ghost для ведення «блогу», але на ньому напевне буде складно зробити такий же сайт. Хочеться мати щось таке яке цікаве не тільки в моменті, а взагалі. Плюс зараз я обмежуюсь телеграмом — тому що в телеграм не можна постити понад 4096 символів мені доводиться обмежувати пости. А я волію писати лонгріди (та привести до ладу ті що вже написані), додавати на сторінки якусь інтерактивність.Треба переїжджати назад на статичні генератори, або писати свою CMS.#метаpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot