Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k
Додано 06 січ 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Кількість підписників: 983
Фото: 5
Посилання: 197
Опис:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Джерело

daily rozho)))k | Знижки для військовихНіколи сам не прошу знижку, напевне через вихован...

Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 720 Охват/переглядів 2025-05-09 06:24 Повідомлення №288
Знижки для військовихНіколи сам не прошу знижку, напевне через виховання, надлишок вільних грошей та страх відмови. Особливо через надлишок вільних грошей, я часто волів навіть відмовитися від знижки, щоб показати великодушність. Всілякі чорні п'ятниці та розпродажі ігнорую принципово, на олх не торгуюсь. Трішки почав після того, як прочитав книгу «Спочатку скажіть ні». Ну і звісно купую просрочку зі знижкою в Новусі.Але маю вам зізнатися що знижки для військового — таки приємна штука. Через те що заробітки мої впали разів у десять, грошики вже потроху рахуєш, та не нехтуєш можливостями.В мене нуль очікувань від якихось пільг для ветеранів (як і вдячності від суспільства), але коли я побачив в Армія+ скидос в 6 грн на літр соляри на окко та вогові, то це вже стало цікавим.Осьо сьогодні заходив в кафе, а там -10% для воєнних. Іншого разу в музеї дали скидос, а ще іншого в іншому музеї взагалі хотіли безкоштовно пропустити, але я наполіг, щоб купити квиток, бо той музей явно не шикує зараз.Зараз дивлюся в Армії+ і розетка вже дала досить потужну знижку. Ще нічого не купив, але сам факт.Зате у прифронтових містах вам дадуть непогану від'ємну знижку на житло, що дуже неприємно🤬.Чекаю іпотеку під від'ємні проценти.#арміяpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot