Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k
Додано 06 січ 2025

daily rozho)))k

@daily_rozhok
Кількість підписників: 983
Фото: 5
Посилання: 197
Опис:
Слава нації @ Смерть ворогам Основний канал -> @full_of_hatred
Джерело

daily rozho)))k | Згорів від втрати логінуЯк же дратує все що втрачає логін! GitLab/GitH...

Логотип телеграм спільноти - daily rozho)))k daily rozho)))k @daily_rozhok
1 490 Охват/переглядів 2025-06-30 06:24 Повідомлення №297
Згорів від втрати логінуЯк же дратує все що втрачає логін! GitLab/GitHub тут чемпіони. Ноут змінив ІР? Логінься. Залогінився на іншому компуктері зі статичним ІР? Логінься на ноуті. Нічо не змінювалось, але минуло кілька днів? Логінься. Ще й щоразу двофакторку вводити. Дратує неймовірно.Пейпел? Логінься щоразу. Ще й курва треба постійно скіпати екран який пропонує наступного разу сканувати QR код додатком з мобіли. Розблокуй мобілу, знайди апку пейпелу, обери там опцію «сканувати QR код», відскануй. Дякую розробникам пейпелу за чудовий спосіб покращити ваші срані метрики👍Хелсі? Втрачає логін з невідомих причин і потім надсилає пушки «ви не залогінені!». Це крім того що ця шляпа ще й постійно спапмить рекламними пушами. Дякую, те що потрібно від додатка для «здоров'я».Сабстек!!! Окремі підараси.ЧатГпт, Клауде.АІ сука постійно втрачають логіни. Два дні не відкривав комп'ютер, логінься заново, а пароля нема! Ось тобі посилання на пошту.Сентрі постійно втрачає логін. Армія+? Бажаю міцного, будь ласка, залогіньтесь! Дія? Авторизуйтесь, ось банк ід. (Дію підпис робили особливі підараси мразоти, але то окрема розмова).Чому не можна зробити нормально. Технології є. АІ он крокує по сеньорних головах семимильними кроками. А на виході все одно лайно.#згорівpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot