Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.

Статистика telegram каналу - @culturalproject

Логотип телеграм спільноти - Культурний Проект 2021-10-19

Культурний Проект

Кількість підписників:
2376
Фото:
1060 
Відео:
Посилання:
987 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ – онлайн-платформа, що створює освітні програми у сфері мистецтва, філософії, історії, літератури, кіно, музики та інших гуманітарних знань. Навчайтесь. Надихайтеся. Змінюйтесь. https://culturalproject.org

Кількість підписників

День: 0
Тиждень: -1
Місяць: -26
Всього:
2 376

Середній перегляд на повідомлення

День: +553
Тиждень: +649
ERR: 23.46%
ERR (24): 23.27%
Середній за 30 днів:
557

Історія змін лого

Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2024-07-12
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2023-09-11

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Культурний Проект - @culturalproject

#щодивитись
🎥Кінооператор не просто фіксує події на камеру, а формує візуальну мову фільму. Від нього залежить, чи буде картина виглядати реалістичною, ефектною, емоційною або, навпаки, відстороненою та холодною. Зібрали для вас добірку фільмів, в яких операторська робота є визначною:
▫️«Бруталіст» (2024), оператор Лол Кроулі
▫️«Марсіанин» (2015), оператор Даріуш Вольські
▫️«Містер Тернер» (2014), оператор Дік Поуп  
▫️«Нескорений» (2014), оператор Роджер Дікінс  
▫️«Іда» (2013), оператори Лукаш Жал та Ришард Ленчевський  
🏆Справжнє свято кінооператорського мистецтва відбувається на польському фестивалі Camerimage, де головний приз — «Золоте жабеня» — присуджують кінооператору, чия праця перемогла у головному конкурсі фестивалю. Цього року церемонія відбудеться у листопаді у місті Бидгощ.
💻На одній з лекцій курсу Ганни Дацюк «Як читати кіно» ви познайомитесь з відомими операторськими прийомами та їх впливом на сюжет та історію кіно.
🗓Старт 25 березня
📌До 23 березня діє спеціальна ціна
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
235
25-03-22 08:02
#онлайнкурс
🎶Вже на початку квітня плануємо закохати вас у сучасне оперне мистецтво.
На першій лекції курсу  «Світ сучасної опери» поговоримо про розвиток та трансформації жанру, новітні платформи, репертуар оперних театрів світу та фестивалів, роль організацій Opera Europa, Opera America, платформи Opera Vision та церемонії International Opera Awards.
Розповімо трохи про ці важливі організації та проєкти:
🎵Opera Europa об’єднує близько 200 оперних театрів та фестивалів з 43 країн.
🎵Opera  America — нью-йоркська організація, яка сприяє створенню, представленню та популяризації опери у США.
🎵Opera Vision — безкоштовна платформа для перегляду вистав. Нещодавно на платформі з’явилась опера Р. Вагнера GÖTTERDÄMMERUNG (Загибель богів) – фінальна частина тетралогії Der Ring des Nibelungen (Перстень Нібелунга).
🎵The International Opera Awards – щорічна церемонія нагородження, яка відзначає видатні досягнення в оперному мистецтві по всьому світу. Переможці минулого року тут
📝5 лекцій
🗓Старт 8.04
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
324
25-03-20 19:58
#психологія
«Через останні події з американцями та інформаційний фон, ми всі випали з нормального стану десь на тиждень».  Як мультфільми, походи в гори і звичка мріяти перед сном допоможуть вам покращити психоемоційний стан?
Новини, особисті проблеми і надмір інформаційного шуму паралізують нас перед вирішенням побутових і робочих питань і роблять нас збайдужілими до свого життя. Часто ми стикаємося з апатією. Вона – захисний механізм нашого енергозбереження.
Простими словами: перш ніж мати бажання, ми повинні мати на них сили. Коли ми не маємо сил на бажання – впадаємо в апатію. Якщо ми ще й сваримо себе у цьому стані за, наприклад, те, що ніяк не можемо дійти до спортзали чи відповісти на листи – погіршуємо свій стан ще більше.
Найперше, що варто зробити у цьому стані – спитати себе, чому я не маю сил. Куди я їх витратив і куди продовжую витрачати. Далі – дослідити, як вирішити це питання. Іноді ідеться про те, що людина банально потребує фізичного відпочинку, сну, зовнішньої допомоги.
читати далі
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
343
25-03-19 19:33
#онлайнкурс
«Андріївський узвіз у Києві, субота.
Місцями з обох боків уздовж узвозу автомобілі запарковані суцільними рядами.
Це – основна історична вулиця міста, навіть, давня, де продовжуються спроби збереження справжнього старовинного ареалу і розвиток пішохідної туристичної зони. Виходить не дуже: частина історичних будинків протягом останніх десятиліть зруйнувались, частина – у занедбаному стані, Річард стоїть порожній, на Замковій горі – спустошений цвинтар, цілісну історичну тканину намагаються остаточно розірвати нові будівництва», – пише у своєму блозі архітектор Гліб Ушаков
читати повний текст
💻Всіх, хто сприймає будівлі не лише як конструкцію, а й демонстрацію ідей свого часу, запрошуємо на курс «Архітектурні стилі Києва».
👨‍🏫Лектор: Гліб Ушаков
📝5 лекцій
🗓Старт 31 березня
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
397
25-03-17 20:11
#подарунок
🎁Ці 5 курсів найчастіше обирають наші клієнти у подарунок. Впевнені, мистецтво, література, кіно, ідентичність та інші теми теж зацікавлять ваших друзів, колег та коханих. 
Ми вдосконалили наш подарунковий сертифікат – тепер ви самі обираєте будь-які курси або суму номіналу, і одразу оплачуєте його. Подарунок автоматично миттєво генерується, тому зробити його можна спонтанно та неочікувано.
Даруйте знання і натхнення! 
📌Як читати мистецтво
Лекторка: Маргарита Стафійчук
11 лекцій
Деталі
📌Хто ми є: як розуміти свою ідентичність
Лекторка: Наталія Кривда
4 лекції
📌Дивитись чи бачити ? Вхід у мистецтво
Лекторка: Галина Глеба
7 лекцій
📌Українська література у зв’язках зі світовим письменством 
Лектор: Ростислав Семків 
10 лекцій 
📌Як читати кіно
Лекторка: Ганна Дацюк
5 модулів, 3 семінари
Старт 25 березня
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
483
25-03-14 18:55
#клуб
👯Друзі, раді презентувати вам наш новий клуб «Крок до себе» – простір для тих, хто хоче краще зрозуміти себе, навчитися чути власні потреби та розвивати внутрішню стійкість. Тут будемо говорити про самоприйняття, емоційний добробут, опановувати вміння керувати стресом і працювати зі своїми думками та почуттями. 
Під час лекцій та практичних занять з психотерапевтом Олексієм Карачинським ви зможете дослідити власні емоційні патерни, навчитися справлятися з тривожністю та розвивати усвідомленість у щоденному житті. 
📌Головна мета – допомогти учасникам побудувати стабільний та довірливий зв’язок із собою, щоб кожен крок у житті був більш усвідомленим і наповненим сенсом.
🗓Клуб триватиме 3 місяці – з 17.04 до початку липня. За цей час відбудеться 7 онлайн-зустрічей. Щоб краще засвоїти матеріал, ми підготували цікаві практичні завдання. Впродовж клубу ви також вестимете щоденник, який стане вашим інструментом для роботи з емоційним станом, усвідомлення думок і відстеження особистих змін. 
Долучайтеся!
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
546
25-03-10 19:40
#щодивитись
«Люди вільно брешуть ротом, але пика, яку вони при цьому корчать, все-таки говорить правду», – Фрідріх Ніцше.
Тексти, які ви промовляєте, несуть близько 50% інформації. А другу її половину складають жести і пози, тон, тембр голосу, притаманна саме вам швидкість промовляння, а також просторове розташування відносно інших. Це так звана невербальна інформація, яка напряму ніби не пов’язана зі словами та текстами. 
Проте, саме завдяки їй ваша аргументація може стати значно переконливішою. Засвоївши інструменти мови тіла, ви зможете дізнатися більше не лише про себе, але й про інших. У першому модулі онлайн-курсу «WOW Аргументація» ви дізнаєтесь, як бути переконливими без слів.
Для знайомства з темою пропонуємо подивитись лекцію та прочитати книгу «Словник мови тіла» Джо Наварро — відомого фахівця із невербальної комунікації та мови тіла. Колишній спецагент ФБР впродовж 25 років працював у контррозвідці, спеціалізуючись на поведінковому оцінюванні. 
Старт курсу 17 березня
Лекторка: Ірина Хоменко
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
559
25-03-07 19:00

«Не бути тоталітарним, але все одно мати критерії для оцінки і дії. Не бути постмодерністом, але все одно приймати відносність ідей та ідеологій. Маневрування між цими двома альтернативами здатне зробити суспільство водночас і ефективнішим, і гуманнішим. Суспільство, в якому плинність є можливістю для життя, а не виправданням смерті».
Ця цитата – з праці «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть» українського філософа, письменника і перекладача Володимира Єрмоленка.
Він упевнений: політика створена як мистецтво боротьби з дисбалансами людського суспільства, зокрема – для того, аби зменшувати дисбаланси цінностей. Ідеології ж допомагають реалізувати певні цінності у суспільстві організовано. Виклики нашого часу, культура і панівні ідеології – це те, що впливає на нас безперервно, формує особистість.

Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
492
25-03-07 11:13
#онлайнкурс
🏘️«Це старе подвір'я розташовано біля Валів на Подолі у Києві. Маленькі одно-двоповерхові флігелі приліпились одне до одного. Старі цегляні стіни мають особливу фактуру часу, яку неможливо відтворити. Стихійні прибудови утворюють живописну єдність, накриту різноманітними дашками.
Ще місцями вціліли дерев'яні частини, старі двері та вікна, перекошені, скрипучі, але справжні. Десь там внизу – загадкові підвали з характерним запахом іншого століття.
Затишний, співрозмірний людині простір. Для когось все це – старі й непотрібні залишки позаминулого життя. Для когось – поетична глибина старого міста.
Поступово подібні осередки розчищають від цих залишків і будують щось нове... читати далі
💻Всіх, хто хто хоче більше бачити та розуміти місто, запрошуємо на курс «Архітектурні стилі Києва».
👨‍🏫Лектор: Гліб Ушаков
📝5 лекцій
🗓Старт 31 березня
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
474
25-03-06 08:00
#коментар
🎥Мабуть всі вже переварили головну нагороду світової кінопремії. Ми задалися питаннями: як і чому «Оскар» опинився в «Анори», про що це свідчить і що нам із цим робити. І попросили на них відповісти Ганну Дацюк – кінокритикиню, співкураторку кінофестивалю «Київський Тиждень Критики», авторку курсів Культурного Проекту. 
«Усі, хто стежать за нагородним сезоном, не були надто здивовані головною нагородою для фільму. Піар-кампанія навколо фільму взагалі чудово вибудувана. Велика перемога в Каннах зробила фільм must-see на кожному наступному кінофестивалі, а відверта удача під час нагородного сезону на тлі решти скандалів так і не залишила можливості для критичного розгляду стрічки...
Зображення до поточного посту у каналі "Культурний Проект" - @culturalproject
431
25-03-05 11:10